קפיץ מקפיץ

ייעוץ מקצועי על קפיץ מקפיץ

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על קפיץ מקפיץ. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

אם אתם מחפשים אחר שירותי הרחקת יונים הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיטות מובילות להרחקת יונים בצורה הומאנית ומקצועית שתבטיח שאלה לא יחזרו למקום לקנן בו. קפיץ מקפיץ הוא רק אחד העזרים והשיטות שבהם אנו יכולים להשתמש כדי לסייע למיגור הבעיה.

מדוע יונים הפכו למטרד?

בעבור רבים יונה איננה נחשבת למטרד אך עבור משרד הבריאות והתברואה היונה נחשבת למפגע תברואי לא פשוט. מעבר לרעש הגדול שיונים מקננות עושות כאשר אלה מתיישבות במקום מרוכז יש גם הוכחות לכך שהן נושאות עמן כינים ווירוסים שונים שעשויים לגרום למחלות. אם אתם רוצים לשמור על בריאותכם ובריאות משפחתכם כדאי לכם בהחלט לשמור מרחק מהיונים ולא לתת להן לקנן בקרבתכם.

גירוש יונים באמצעות קפיץ מקפיץ

מכיוון שאף אחד לא רוצה לפגוע ביונים אלא רק לגרשם שאלה יקננו באזורים אחרים ולא בקרבתנו אנו נעשה שימוש בשיטות הרחקה שונות כמו קפיץ מקפיץ או דוקרנים או אפילו רשת שתמנע מהיונים להיכנס לחללים מסוימים (בדרך כלל מרזבים, בין בניינים וכו'). כאשר מדובר בטכניקת קפיץ מקפיץ זו אפילו פשוטה וזולה יותר ויכולה להיות יעילה במיוחד. כל שצריך לעשות הוא להתקין את הקפיץ לרוחב האזור שבו עשויות היונים לנחות וזה הכול. הקפיץ אינו יציב לנחיתה וכאשר ינסו היונים לנחות הן יבינו שהקרקע איננה בטוחה ויציבה לקינון והתיישבות ולכן ילכו לחפש מקום אחר.

מה לגבי מקומות שבהם כבר יש יונים מקננות?

במקום בו כבר יש יונים מקננות כדאי מאוד להיזהר שלא לפגוע בהן או בגוזלים ולאפשר לאיש מקצוע מנוסה לבצע את העבודה. במידה ויש כבר גוזלים שבקעו מן הביצים, כדאי לתת להם כמה ימים שיגדלו ויעזבו לבד את הקן ורק אז לבצע את עבודת הפינוי של הקן, ניקיון טוב של האזור והתקנת קפיץ מקפיץ שיסייע בהרחקת היונים מהאזור פעם נוספת.

למי עוד אנו מספקים שירותי הרחקת יונים?

אנו בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מספקים שירותי הרחקת יונים והתקנת קפיץ מקפיץ לבתים פרטיים, מוסדות ובתי עסק שונים בכל רחבי הארץ. אנו נחשבים לחברה המובילה בתחום ועושים כל מאמץ לעמוד בתו התקן הגבוהה ביותר הן מבחינת איכות המוצרים והן מבחינת תודעת השירות שלנו.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »