ייעוץ מקצועי על קפיץ מקפיץ

אנו מומחים בהרחקת יונים באמצעות קפיץ מקפיץ. ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים באמצעות קפיץ מקפיץ בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

אם אתם מחפשים אחר שירותי הרחקת יונים הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת מהלל בע”מ הרחקת יונים אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיטות מובילות להרחקת יונים בצורה הומאנית ומקצועית שתבטיח שאלה לא יחזרו למקום לקנן בו. קפיץ מקפיץ הוא רק אחד העזרים והשיטות שבהם אנו יכולים להשתמש כדי לסייע למיגור הבעיה.

מדוע יונים הפכו למטרד?

בעבור רבים יונה איננה נחשבת למטרד אך עבור משרד הבריאות והתברואה היונה נחשבת למפגע תברואי לא פשוט. מעבר לרעש הגדול שיונים מקננות עושות כאשר אלה מתיישבות במקום מרוכז יש גם הוכחות לכך שהן נושאות עמן כינים ווירוסים שונים שעשויים לגרום למחלות. אם אתם רוצים לשמור על בריאותכם ובריאות משפחתכם כדאי לכם בהחלט לשמור מרחק מהיונים ולא לתת להן לקנן בקרבתכם.

גירוש יונים באמצעות קפיץ מקפיץ

מכיוון שאף אחד לא רוצה לפגוע ביונים אלא רק לגרשם שאלה יקננו באזורים אחרים ולא בקרבתנו אנו נעשה שימוש בשיטות הרחקה שונות כמו קפיץ מקפיץ או דוקרנים או אפילו רשת שתמנע מהיונים להיכנס לחללים מסוימים (בדרך כלל מרזבים, בין בניינים וכו’). כאשר מדובר בטכניקת קפיץ מקפיץ זו אפילו פשוטה וזולה יותר ויכולה להיות יעילה במיוחד. כל שצריך לעשות הוא להתקין את הקפיץ לרוחב האזור שבו עשויות היונים לנחות וזה הכול. הקפיץ אינו יציב לנחיתה וכאשר ינסו היונים לנחות הן יבינו שהקרקע איננה בטוחה ויציבה לקינון והתיישבות ולכן ילכו לחפש מקום אחר.

מה לגבי מקומות שבהם כבר יש יונים מקננות?

במקום בו כבר יש יונים מקננות כדאי מאוד להיזהר שלא לפגוע בהן או בגוזלים ולאפשר לאיש מקצוע מנוסה לבצע את העבודה. במידה ויש כבר גוזלים שבקעו מן הביצים, כדאי לתת להם כמה ימים שיגדלו ויעזבו לבד את הקן ורק אז לבצע את עבודת הפינוי של הקן, ניקיון טוב של האזור והתקנת קפיץ מקפיץ שיסייע בהרחקת היונים מהאזור פעם נוספת.

למי עוד אנו מספקים שירותי הרחקת יונים?

אנו בחברת מהלל בע”מ הרחקת יונים מספקים שירותי הרחקת יונים והתקנת קפיץ מקפיץ לבתים פרטיים, מוסדות ובתי עסק שונים בכל רחבי הארץ. אנו נחשבים לחברה המובילה בתחום ועושים כל מאמץ לעמוד בתו התקן הגבוהה ביותר הן מבחינת איכות המוצרים והן מבחינת תודעת השירות שלנו.