הרחקת יונים חשמלית

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים חשמלית

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים חשמלית. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

יונים יכולים להוות מטרד לא קטן ולכן כדאי לבצע פעולות מהירות לטובת הרחקת היונים מהאזור. אם היונים עדיין לא הקימו את הקן שלהן ואתם רוצים לבצע פעולה למניעת נחיתתן של היונים והתיישבותן באזורכם תוכלו להשתמש בשירותי הרחקת יונים חשמלית. אל דאגה לא מדובר בטכניקה שפוגעת ביונים, אלא כזו שגורמת להם להבין כי משטח הנחיתה אינה נוח ובטוח להתיישבות ולכן אלה יחפשו מקום אחר לקנן בו.

מדוע יונים כה מזיקות?

קינון של יונים מלווה בדרך כלל ברעש רב וכמעט בלתי פוסק. לצד אלה יש מחלות וחיידקים שונים המצויים בנוצות שנאגרים שם ממקומות שונים וכן יכולים לעבור אליכם ואל בני המשפחה ובעלי החיים שאתם מגדלים בביתכם. על מנת להימנע ממקרים אלו יש צורך להרחיק את היונים מהאזור ולגרשם בצורה כזו שהם לא ירצו לחזור למקום. אין זה אומר שצריך לפגוע בהן אך כדי למנוע את נזקיהן יש הצורך בביצוע פעולות שונות שירחיקו אותן מהאזור.

מהי הרחקת יונים חשמלית וכיצד היא פועלת?

הרחקת יונים חשמלית היא שיטה פשוטה למדי שפותחה על מנת לספק פתרון נוסף לבעיית היונים. כאשר יונה רוצה לקנן במקום מסוים היא נוחתת בו מספר פעמים ומוודא שהמקום אכן בטוח ונוח עבורה לגדל בו את גוזליה. לכן אם נהפוך את המקום לבלתי נעים לנחיתה והתיישבות היא תחפש מקום אחר בטוח לקנן בו. הרחקת יונים חשמלית מתבצעת באמצעות פסי דריכה חשמליים שמפיקים שוק חשמלי קטן מאוד שאינו פוגע ביונה מצד אחד אך גורם לה להיבהל ולברוח למקום אחר.

כיצד פועלים פסי הדריכה החשמליים?

הרחקת יונים חשמלית הנעשית באמצעות פסי הדריכה החשמליים אפשרית להתקנה כמעט על כל משטח. אלה מגיעים בצורה של גליל אותו ניתן לחתוך ולהתאים למקום בו רוצים להתקינם ונוח וקל מאוד להתקין אותם. הפסים הללו מחוברים למקור חשמל סולארי או אזור בקרה חשמלי פעיל ובתוכם חיישנים אשר מזהים בעלי כנף הנוחתים עליהם ושולחים פולסי חשמל עדינים שגורמים להיווצרות השוק החשמלי הקטן והברחת היונה. היונה מבינה שאיננה יכולה לקנן באזור זה והולכת למקום אחר. צרו עמנו קשר באתר שלנו מהלל בע"מ הרחקת יונים ונשמח לספק לכם את השירות המבוקש כולל התקנה מלאה וחיבור לחשמל.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן