רשת חתולים המונעת נפילת חתולים

מבצעים התקנה של רשת חתולים למניעת נפילת חתולים ובעלי חיים.

התקנת רשת החתולים, אשר מוגנת UV מקרני השמש ומונעת את נפילת החתולים / בעלי חיים.
הרשת עמידה בכל תנאי מזג האוויר ולא יכולה לפגוע בבעלי החיים. התקנות אלו מבוצעות בכל הארץ.

ניתן להתקין רשת חתולים בחלונות, מרפסות שמש, מסתורי כביסה ועוד.

תמונות של רשת חתולים

סרטונים של רשת חתולים

מהלל בע”מ – יבואן רשמי של רשת החתולים

אנו היבואן הרשמי של רשת חתולים בעלי תו תקן. כל הרשתות המקצועיות מוגנות מקרינת שמש UV. אנו מוכרים ומתקינים את כל סוגי רשתות חתולים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים, מרחיקי יונים ומדבירים. ביצוע התקנות בגובה וסנפלינג בכל הארץ.

הרחקת יונים לצמיתות

קצת על רשת החתולים

רשת החתולים היא רשת שבאה לסייע לנו לשמור על חיי החתול גם כאשר אנו מתגוררים בקומות גבוהות. אין כל סיבה להימנע מפתיחת החלונות בדירה וניתן ליהנות מרוח נעימה על ידי התקנה של רשת החתולים על גבי החלונות. את הרשתות היעילות הללו ניתן להשיג בקלות רבה והן גם לא יקרות מידי, כך שכל מה שדרוש הוא פניה את איש מקצוע שיגיע ויתקין לנו את הרשתות.

מה קורה כשאין רשת חתולים ?

בעלי חתולים מכירים בוודאי את דפיקות הלב המואצות כאשר אחד מהחתולים שלהם מחליט שבא לו לבקר על אדן החלון של המטבח או המרפסת. כל ביקור כזה עשוי להסתיים באסון שכן חיית המחמד לא תמיד יודעת באיזה גובה היא נמצאת. רשת החתולים היא זו שתציל את המצב ותמנע את האסון המתרגש עלינו. אמנם לא כל חתול ירצה לקפוץ מהחלון וישנם חתולים רבים שישמחו לרבוץ על אדן החלון מבלי להביע שום יצר אובדני. מאידך למה לנו לקחת את הסיכון שבדבר והתקנה של רשת כזו היא ללא ספק הדבר הנכון שכדאי לבצע.

מתי כדאי להתקין את רשת החתולים ?

אם אתם מתכננים להביא הביתה גור חתולים, ניתן לשער שתרצו להגן עליו מפני נפילה מהחלון. רשת החתולים היא מתקן קל מאוד להתקנה וכל מה שנחוץ הוא להזמין בעל מקצוע שיתקין אותה. אם מדובר על חתול שהוא עדיין גור קטן אז אין עדיין צורך להתקין את הרשתות. יש לזכור שכאשר הגור מתחיל ללכת בכוחות עצמו (גיל חודשיים בערך) אז הוא מן הסתם יהיה סקרן לגלות ולחקור את הסביבה הקרובה שלו. בשלב הזה מומלץ כבר להתחיל לחשוב על התקנה של רשת.

מה קורה כאשר חתול נוחת על רשת החתולים ?

במידה ואכן מתרחשת נפילה או קפיצה של חתול מהחלון, מה שקורה בפועל הוא שהחתול נוחת ברכות על רשת החתולים וכך ללא כל חבלה הוא יכול לטפס בחזרה אל חלון הדירה ולהמשיך בשגרת חייו. חתול שכבר קפץ פעם אחת עלול לעשות זאת שוב ולכן לא מומלץ להסיר את רשת החתולים במחשבה שהוא למד את הלקח. אם ישנם כמה חתולים בבית אז קיים סיכוי שחתול אחד ילמד את השאר כיצד קופצים ראש היישר אל הרשת. במקרה זה אין לכם ברירה ויהיה עליכם לקבל את המצב כמו שהוא ולדאוג שהרשת שלמה ולא קרועה.

מי מתקין לנו את רשת החתולים ?

רשת החתולים ניתן להתקין באמצעות איש מקצוע בתחום, בדרך כלל זהו איש מקצוע מתחום הרחקת יונים אשר מתקין רשת יונים מקצועית המתאימה לביצוע התקנת רשת חתולים למניעת נפילת בעלי חיים. הזמנת איש מקצוע תכלול גם ייעוץ באשר למיקום שבו כדאי לנו להתקין את רשת החתולים כך שהיא תתפקד באופן הכי יעיל. הסיבות לקפיצה של חתול יכולות להיות מוזרות מאוד ועדיף שלא לנסות להיכנס לראש שלו ולהתקין את הרשת במקומה. מדובר על רשת שלא יכולה להזיק לחתול שכן רשת חתולים עשויה מבד רך ולא יכולה לפצוע את החיה במקרה של נפילה.

היכן ניתן להתקין את רשת החתולים ?

ניתן להתקין את רשת החתולים על כל חלון בדירה אך בדרך כלל לא נתקין על כל החלונות בבת אחת. חתולים אוהבים בדרך כלל להיצמד לחלון אחד או למרפסת והם לא יטו לסכן את עצמם בכל חדר בבית. בנוסף ישנם גם חדרים שהם מחוץ לתחום בשבילם ובהם אין כל צורך להתקין את רשת החתולים. אם אתם מעוניינים להתקין את המוצר ניתן לערוך סקר שוק קצר ברשת האינטרנט או לפנות אל מהלל בע”מ הרחקת יונים שמתמחים בסוג זה של עבודות וישמחו להגיע אליכם ולייעץ בנושא. מה שבטוח הוא שהחתולים יהיו שמחים על רשת הביטחון שיצרם להם.