קטלוג רשת יונים

מבחר סוגי רשת יונים לרכישה והתקנה

ערכת רשת יונים מקצועית

רשת יונים חבלים למסתור כביסה בהתקנה עצמית

ערכת רשת ליונים מקצועית בעלת חור עין 5X5 ס”מ, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים בצבע בז’ מוגנת קרינת שמש UV. הרשת מתאימה למקומות עם שמש וצל יחד.

הערכה כוללת:
רשת יונים מקצועית בגודל 3X3 מטר, כבל פלדה, מותחן, 2 מהדקי כבל ו-8 ג’מבו.

ניתן להזמין את הערכה בכל מידה בהזמנה מראש.

מחיר: 260 ש"ח

ערכת רשת יונים שקופה

רשת יונים שקופה למסתור כביסה בהתקנה עצמית

ערכת רשת של יונים שקופה בעלת חור עין 5X5 ס”מ, הרשת עשויה מפלסטיק שקוף בצורת יהלום ואיננה מוגנת קרינת שמש UV. הרשת מתאימה למקומות מוצלים בלבד.

הערכה כוללת:
רשת יונים שקופה בגודל 3X3 מטר, כבל פלדה, מותחן, 2 מהדקי כבל ו-4 ג’מבו.

ניתן להזמין את הערכה בכל מידה בהזמנה מראש.

מחיר: 200 ש"ח

רשת יונים מקצועית מחבלים פוליאתילן

אחריות יבואן: 5 שנים

רשת היונים מקצועית בעלת חור עין 5X5 ס”מ, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים בצבע בז’ מוגנת קרינת שמש UV. הרשת מתאימה למקומות עם שמש וצל יחד.

ניתן להזמין את הרשת בכל מידה בהזמנה מראש או לפי גדלים בחבילות המוכנות:

3X3 | 4X4 | 5X5 | 10X5 | 20X5 | 20X10 | 50X7 | 50X10 | 100X3

מחיר: נקבע לפי כמות מוזמנת

רשת יונים שקופה עשויה מפלסטיק

אחריות יבואן: 5 שנים

רשת יונים שקופה בעלת חור עין 5X5 ס”מ, הרשת עשויה מפלסטיק שקוף בצורת יהלום ואיננה מוגנת קרינת שמש UV. הרשת מתאימה למקומות מוצלים בלבד.

ניתן להזמין את הרשת בכל מידה בהזמנה מראש או לפי גדלים בחבילות המוכנות:
עובי 0.5 מ”מ – 100X12 | 100X24
עובי 0.7 מ”מ – 100X12 | 100X18

מחיר: נקבע לפי כמות מוזמנת

רשת דרורים מקצועית מחבלים פוליאתילן

אחריות יבואן: 5 שנים

רשת דרורים מקצועית בעלת חור עין 1.8X1.8 ס”מ, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים בצבע בז’ מוגנת קרינת שמש UV. הרשת מתאימה למקומות עם שמש וצל יחד.

ניתן להזמין את הרשת בכל מידה בהזמנה מראש או לפי גדלים בחבילות המוכנות:
3X3 | 4X4 | 5X5 | 10X5 | 20X5 | 20X10 | 50X7 | 50X10 | 50X20

מחיר: נקבע לפי כמות מוזמנת

רשת בטיחות / ג’ימבורי

רשת חבלים עבה בצבע ירוק

רשת בטיחות / ג’ימבורי לילדים בעלת חור עין 4X4 ס”מ בעובי של 4 מ”מ ו-2.5 מ”מ, הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים בצבע ירוק מוגנת קרינת שמש UV.

ניתן להזמין את הרשת בכל מידה בהזמנה מראש או לפי גדלים בחבילות המוכנות:
3X3 | 4X4 | 5X5 | 10X5 | 20X5 | 20X10

מחיר: נקבע לפי כמות מוזמנת

רשת מגולוונת חצי מטר רץ​

רשת מגולוונת מתאימה להרחקת יונים וציפורי קטנות

רשת זו מיועדת לסגירת חללים קטנים או לסגירת חללים שרשת מקצועית ו/או שקופה לא מתאימים. רשת מגולוונת מתאימה להתקנה בחללי גגות רעפים, פירים של שירותים ועוד…
רשת זו קיימת בחבילות של 1/2 מטר על 25 מטר.
רשת זו קיימת בחבילות של 1/2 מטר על 5 מטר.
מידות גודל החור: 1.2/1.2 ס”מ

מחיר: 15 ש"ח לחצי מטר רץ

רשת מגולוונת 1 מטר רץ

רשת מגולוונת מתאימה להרחקת יונים וציפורי קטנות

רשת מגולוונת מתאימה להרחקת ציפורי קטנות ויונים. קיימת לסגירת חללים קטנים או לסגירת חללים שרשת שקופה ו/או רשת מקצועית לא מתאימים.

רשת זו קיימת בחבילות של 1 מטר על 25 מטר.

מידות גודל החור: 1.2/1.2 ס”מ

מחיר: 30 ש"ח למטר רץ

רשת דרורים שקופה עשויה מפלסטיק

אחריות יבואן: 5 שנים

רשת דרורים שקופה מתאימה כאשר רוצים לחסום כניסה של ציפורים קטנות, דרורים וסנוניות לתוך מבנה, חלונות מסתורי כביסה ועוד אשר נמצאים בצל.


מידות גודל החור: 1.8X1.8 ס”מ

מחיר: 200 ש"ח

מוצרים נלווים להתקנת רשת יונים

מכשיר טבעות פלדה

מכשיר סיכות מקצועי

מכשיר מקצועי בצבע שחור לטבעות פלדה.
מיעד לחיבור רשתות יונים למסגרת הפלדה.

מחיר: 420 ש"ח

טבעות פלדה למכשיר מקצועי

טבעות פלדה למכשיר סיכות

מתאימה למסגרת פלדה בעובי עד 50 מ”מ.
כמות בחבילה: 2,500 יחידות

מחיר: 175 ש"ח

כבל פלדה 2 מ”מ

כבל פלדה לבניית מסגרת רשתות יונים

מתאים ל: רשת שקופה, רשת מקצועית.
מתאים למסגרת למסתורי כביסה בודדים בלבד.

מגיע בחבילות של: 300 או 500 מטר.

מחיר: 3.5 ש"ח למטר

כבל פלדה 3 מ”מ

כבל פלדה לבניית מסגרת רשת נגד יונים

מתאים לרשת שקופה ומקצועית.
מתאים למסתורי כביסה במבנים רבי קומות.

מגיע בחבילות של: 300 או 500 מטר.

מחיר: 4 ש"ח למטר

כבל נירוסטה 3 מ”מ (316)

כבל נירוסטה לבניית מסגרת רשתות יונים

מתאים לרשת שקופה ומקצועית.
מתאים למסגרת למסתורי כביסה בודדים בלבד.

מגיע בחבילות של: 1,000 מטר.

מחיר: 14 ש"ח למטר

כבל חבל 4 מ”מ

כבל חבל לבניית מסגרת רשת נגד יונים

מתאים לרשת שקופה ומקצועית.
מתאים למסתורי כביסה במבנים רבי קומות.

מגיע בחבילות של: 500 מטר.

מחיר: 4 ש"ח למטר

מהלל בע”מ – יבואן רשמי של רשת יונים

אנו היבואן הרשמי של רשת יונים בעלי תו תקן. כל הרשתות המקצועיות מוגנות מקרינת שמש UV. אנו מוכרים ומתקינים את כל סוגי רשתות יונים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים, מרחיקי יונים ומדבירים. ביצוע התקנות בגובה וסנפלינג בכל הארץ.

הרחקת יונים לצמיתות

קצת על רשת יונים

לעתים קרובות בחיינו נזדקק לשירותיו של מדביר או חברה אשר מרחיקה מזיקים שונים מחיינו. בסוגים רבים של מזיקים הפתרון הוא חיסול המזיקים ומיגור הבעיה בצורה זו. כאשר מדובר ביונה, הרי שמדובר בבעל חיים שאיננו רוצים לחסל ולא מרגישים כי מדובר בפעולה הומאנית ולכן פותחו טכנולוגיות שונות ושיטות שונות שבאמצעותן ניתן להרחיק את היונים ולמנוע מהן להתיישב ולקונן באזורנו, בין אם מדובר באדן החלון, על גג הבית, במרפסת או על העץ שבגינה. אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לביצוע הרחקת יונים היא באמצעות רשת יונים.

מהי רשת יונים ?

רשת יונים היא רשת שבאמצעותה ניתן להרחיק יונים מאזור מסוים ולחסום להם את הכניסה לאזור מסוים. כך למשל לחסום כניסה למרפסת, כוך שבין שני בניינים, לשמור על עצים מפני קינון (ועל הדרך מפני עורבים) ועוד. ישנן רשתות מסוגים שונים שלכל סוג חומר יש היתרונות והחסרונות שלו. את הרשת ניתן להתאים למידות הנדרשות במקום. ישנן רשתות עבות יותר ודקות יותר, כאלה בעלות קשרים צמודים יותר וכאלה בעלות חורים גדולים יותר.

אילו סוגי רשתות קיימות ?

רשת יונים בבסיסה בעלת מבנה דומה, בדרך כלל בעלות חורים של יהלום או ריבוע, ויכולה להגיע בגדלים שונים. ישנן ערכות מוכנות בעלות גדלים מובנים וניתן להזמין גם רשת במידות מותאמות אישית. חלק מהרשתות מוגנות מפני קרינת השמש ואחרות מתאימות לאזורים מוצלים.

רשת יונים מחבלי פוליאתילן – רשת מקצועית ואיכותית העשויה מחבלי פוליאתילן. רשת זו בהחלט מוגנת מפני קרני השמש ומשתמשים בה גם באזורים מוצלים וגם באזורים מוארים. גם רשת זו יכולה להגיע בגדלים מובנים בחבילה של 5 על 5 מטר, 5 על 10, 5 על 20, 10 על 20 וגדלים נוספים. לגבי הגדלים המבוקשים ניתן ליצור עמנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את הרשת המתאימה ביותר.

רשת יונים שקופה – רשת זו מומלצת באזורים מוצלים מכיוון שאינה מבוססת חומר המקנה הגנה מפני השמש ולכן עשויה להפוך לבלאי מהר מאוד ולכן חבל על הכסף שלכם. בדרך כלל תגיע בחורים בצפיפות של 5X5 ס”מ.

רשת ג’ימבורי – רשת זו דומה לרשת בטיחות בה עושים שימוש בג’ימורי של הילדים ויכולה להגיע בעובי של 2.5 מ”מ או 4 מ”מ. הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן גם כן, תהיה בצבע ירוק וגם היא מוגנת מפני קרני השמש.

רשת מגולוונת – רשת זו מתאימה בדרך כלל לחסימה של חללים ואזורים קטנים או כאשר רשתות גדולות אחרות אינן מתאימות מסיבות כלשהן. רשת זו נמכרת בחבילות בדרך כלל ומחירן לפי מטר רץ.

האם יש שיטות נוספות להרחקת יונים ?

כיום ישנן לא מעט שיטות להרחקת יונים וניתן לתהות לכאן או לכאן מהי השיטה הטובה ביותר. יש אנשים שיאמרו כי דוקרנים נגד יונים היא השיטה האולטימטיבית ויש כאלה שיעדיפו רשת יונים שיכולה לחסום שטח מסוים מכניסתן של היונים. בנוסף לאלה ניתן לעשות שימוש בדחלילים מיוחדים שעושים רעש כאשר יונה מתקרבת, במכשירי קול שרק היונים שומעות ובשיטות נוספות אחרות. רשת יונים היא אחת השיטות היעילות ביותר שגם איננה דורשת תחזוקה שוטפת וכי רשת איכותית ומתאימה לאזור המיועד עשויה לעשות את העבודה למשך שנים רבות.

היכן ניתן להתקין את הרשתות ?

מכיוון שישנם סוגים שונים של רשתות ניתן להבין כי אלה גם מותאמות לאזורים שונים. ישנן רשתות שמוגנות מפני קרינת השמש ויכולות להתאים לאזור מוארים ואחרות שאולי זולות יותר ויכולות לחסוך לכם מעט בהוצאות אך מתאימות רק לאזורים מוצלים. ישנן רשתות שמיועדות לאזורים קטנים ואחרות שמתאימות לחללים גדולים ופתוחים יותר. באמצעות טבעות פלדה וכבל פלדה (וכמובן איש מקצוע שיודע מה הוא עושה) ניתן להתקין את הרשתות כמעט בכל מקום שיש צורך לחסום מפני כניסתן של היונים.

בחברת מהלל בע”מ הרחקת יונים תוכלו למצוא את המוצר המתאים לכם.

רשת יונים – שאלות ותשובות

אחד האמצעים להרחקת יונים ממסתורי כביסה, מרפסות, פירים, עליות גג ומקומות שונים תהיה באמצעות רשת יונים. שיטה זו הוכחה לאורך השנים גם כאפקטיבית וגם כהומנית ומטרתה היא להרחיק את היונים ולמנוע מהן לקנן בשטח שלכם. אנו במהלל בע”מ הרחקת יונים הכנות לכם כמה שאלות/תשובות שיעזרו לכם להכיר מעט יותר בנושא.

תשובה: רשת יונים שקופה תהיה לרוב רשת העשויה מחומר הנקרא מונופיל. מרשת הזו אפקטיבית מאוד נגד היונים והיא מגיעה בעובי משתנה בהתאם לסוג הרשת. בדרך כלל העובי ינוע בין 0.3 מ”מ ל0.8 מ”מ כאשר המומלץ ביותר יהיה 0.7 או 0.8 מ”מ עובי. הרשת תמנע המיונים להיכנס למסתורים שונים ומתחמים שונים וכאשר הכניסה הפיזית תימנע כך תוכלו להימנע מקרבתן של היונים שיחפשו מקום אחר, נוח יותר, לקונן בו.

תשובה: הרי שיש כמה שיטות להרחקת יונים אולם לכל שיטה יש את המקום המתאים עבורה לשימוש. דוקרנים נגד יונים למשל עשויים להתאים לאדן החלון, גג הבניין, הדוד והמרזבים ושטחי מישור למיניהם, אולם רשת יונים תחסום קו אווירי וכן כניסה פיזית למתחם מסוים.

תשובה: נעזרים בכבל פלדה או נירוסטה ובעזרתו ממסגרים את הרשת השקופה. קודחים ווים באזורי הקירות עליהם יותקנו הרשתות ומותחים את הרשת והכבל בין הצדדים על הווים. חשוב למתוח את הרשת משתי סיבות: האחת היא כיוון שרשת לא מתוחה עשויה להיקרע ביתר קלות ולכן תהיה פחות אפקטיבית ואילו הסיבה השנייה היא שהיונים עשויות להיתקע ברשתות ולמות שם כיוון שלא יצליחו לצאת מהן בכוחות עצמן וזה לא משהו שאנו מחפשים אלא רק רוצים להרחיקן.

תשובה: כמובן. ישנה את רשת הפוליאתילן הנחשבת לעמידה יותר לאורך השנים אולם גם דליקה יותר ולכן רבים מהמדבירים נמנעים מלהשתמש בה. כמו כן יש רשת מתכת אשר עמידה בפני דליקה אך לא ממש גמישה וקשה יותר להתקינה. רשת זו מתאימה יותר לפירים של מעלית, פתחי ארובות למפעלים ואזור בהם יש חום גבוה.