רשת יונים
התקנת רשת יונים בבניינים, בתים פרטיים, גגות
לסוגי הרשתות

קטלוג רשת יונים

אנו היבואן הרשמי של רשת יונים בעלת תו תקן ישראלי ובינלאומי ISO ומבצעים עבודות התקנת רשת יוניום ומכירה של רשתות בכל הארץ.
כל הרשתות המקצועיות מוגנות מקרינת שמש UV ובעלות אחריות יבואן רשמי.

ערכת רשת יונים מקצועית

ערכת רשת יונים מקצועית

ערכת רשת יונים מקצועית בצבע בז׳ 3X3 מטר חור עין 5X5 ס"מ, כבל פלדה, מותחן, 2 מהדקי כבל ו-8 ג׳מבו. ניתן להזמין את הערכה בכל מידה.

מחיר: 260₪ ליחידה (התקנה עצמית)

ערכת רשת יונים שקופה

ערכת רשת יונים שקופה

ערכת רשת יונים שקופה (ללא הגנה משמש) 3X3 מטר חור עין 5X5 ס"מ, כבל פלדה, מותחן, 2 מהדקי כבל ו-4 ג׳מבו. ניתן להזמין את הערכה בכל מידה.

מחיר: 200₪ ליחידה (התקנה עצמית)

רשת יונים מקצועית

רשת יונים מקצועית פוליאתילן

רשת יונים מקצועית בעלת חור עין 5X5 ס"מ, הרשת עשויה פוליאתילן בצבע בז' ומוגנת קרינת שמש UV. ניתן להזמין את הרשת בכל מידה.

5 שנים אחריות

מחיר: החל מ- 22₪ למטר

רשת יונים שקופה

רשת יונים שקופה פלסטיק

רשת יונים שקופה בעלת חור עין 5X5 ס"מ, הרשת עשויה פלסטיק שקוף בצורת יהלום ולא מוגנת מקרינת שמש UV. ניתן להזמין את הרשת בכל מידה.

5 שנים אחריות

מחיר: החל מ- 22₪ למטר

רשת דרורים שקופה

רשת דרורים מקצועית פוליאתילן

רשת יונים מקצועית בעלת חור עין 1.8X1.8 ס"מ, הרשת עשויה פוליאתילן בצבע בז' ומוגנת קרינת שמש UV. ניתן להזמין את הרשת בכל מידה.

5 שנים אחריות

מחיר: החל מ- 22₪ למטר

רשת בטיחות / ג'ימבורי

רשת בטיחות/ג׳ימבורי פוליאתילן

רשת בעלת חור עין 4X4 ס"מ בעובי של 4 מ"מ ו-2.5 מ"מ, הרשת עשויה פוליאתילן בצבע ירוק כהה מוגנת קרינת שמש UV. ניתן להזמין את הרשת בכל מידה.

5 שנים אחריות

מחיר: החל מ- 55₪ למטר

רשת יונים מגולוונת

רשת מגולוונת חצי מטר רץ​

רשת מגולוונת מתאימה להתקנה בחללי גגות רעפים, פירים ועוד. ניתן להזמין בכל מידה של חצי מטר רץ עד 25 מטר. מידות חור עין 1.2X1.2 ס"מ.

מחיר: 15₪ לחצי מטר רץ

רשת יונים מגולוונת

רשת מגולוונת 1 מטר רץ

רשת מגולוונת מתאימה להתקנה בחללי גגות רעפים, פירים ועוד. ניתן להזמין בכל מידה של מטר רץ עד 25 מטר. מידות חור עין 1.2X1.2 ס"מ.

מחיר: 30₪ למטר רץ

רשת דרורים שקופה

רשת דרורים שקופה פלסטיק

רשת דרורים שקופה בעלת חור עין 1.8X1.8 ס"מ, הרשת עשויה פלסטיק שקוף בצורת יהלום ולא מוגנת מקרינת שמש UV. ניתן להזמין את הרשת בכל מידה.

5 שנים אחריות

מחיר: החל מ- 22₪ למטר

מכשיר טבעות פלדה

מכשיר טבעות פלדה

מכשיר מקצועי בצבע שחור לטבעות פלדה. מיעד לחיבור רשתות יונים למסגרת הפלדה.

מחיר: 420₪ ליחידה

טבעות פלדה למכשיר מקצועי

טבעות פלדה למכשיר מקצועי

חבילת טבעות פלדה למכשיר מקצועי. כמות בחבילה: 2,500 טבעות פלדה.

מחיר: 175₪ ליחידה

כבל פלדה 2 מ"מ

כבל פלדה 2 מ”מ

כבל פלדה לבניית מסגרת רשתות יונים מתאים להתקנה של מסגרת למסתורי כביסה עם רשת שקופה ורשת מקצועית. מגיע בחבילות של: 300 או 500 מטר.

מחיר: 3.5₪ למטר

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקנה ומכירה של
רשת יונים

לעתים קרובות בחיינו נזדקק לשירותיו של מדביר או חברה אשר מרחיקה מזיקים שונים מחיינו. בסוגים רבים של מזיקים הפתרון הוא חיסול המזיקים ומיגור הבעיה בצורה זו. כאשר מדובר ביונה, הרי שמדובר בבעל חיים שאיננו רוצים לחסל ולא מרגישים כי מדובר בפעולה הומאנית ולכן פותחו טכנולוגיות שונות ושיטות שונות שבאמצעותן ניתן להרחיק את היונים ולמנוע מהן להתיישב ולקונן באזורנו, בין אם מדובר באדן החלון, על גג הבית, במרפסת או על העץ שבגינה. אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לביצוע הרחקת יונים היא באמצעות רשת יונים.

מהי רשת יונים?

רשת יונים היא רשת שבאמצעותה ניתן להרחיק יונים מאזור מסוים ולחסום להם את הכניסה לאזור מסוים. כך למשל לחסום כניסה למרפסת, כוך שבין שני בניינים, לשמור על עצים מפני קינון (ועל הדרך מפני עורבים) ועוד. ישנן רשתות מסוגים שונים שלכל סוג חומר יש היתרונות והחסרונות שלו. את הרשת ניתן להתאים למידות הנדרשות במקום. ישנן רשתות עבות יותר ודקות יותר, כאלה בעלות קשרים צמודים יותר וכאלה בעלות חורים גדולים יותר.

אילו סוגי רשתות קיימות ?

רשת יונים בבסיסה בעלת מבנה דומה, בדרך כלל בעלות חורים של יהלום או ריבוע, ויכולה להגיע בגדלים שונים. ישנן ערכות מוכנות בעלות גדלים מובנים וניתן להזמין גם רשת במידות מותאמות אישית. חלק מהרשתות מוגנות מפני קרינת השמש ואחרות מתאימות לאזורים מוצלים. רשת יונים מחבלי פוליאתילן – רשת מקצועית ואיכותית העשויה מחבלי פוליאתילן. רשת זו בהחלט מוגנת מפני קרני השמש ומשתמשים בה גם באזורים מוצלים וגם באזורים מוארים. גם רשת זו יכולה להגיע בגדלים מובנים בחבילה של 5 על 5 מטר, 5 על 10, 5 על 20, 10 על 20 וגדלים נוספים. לגבי הגדלים המבוקשים ניתן ליצור עמנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את הרשת המתאימה ביותר. רשת יונים שקופה – רשת זו מומלצת באזורים מוצלים מכיוון שאינה מבוססת חומר המקנה הגנה מפני השמש ולכן עשויה להפוך לבלאי מהר מאוד ולכן חבל על הכסף שלכם. בדרך כלל תגיע בחורים בצפיפות של 5X5 ס"מ. רשת ג'ימבורי – רשת זו דומה לרשת בטיחות בה עושים שימוש בג'ימורי של הילדים ויכולה להגיע בעובי של 2.5 מ"מ או 4 מ"מ. הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן גם כן, תהיה בצבע ירוק וגם היא מוגנת מפני קרני השמש. רשת מגולוונת – רשת זו מתאימה בדרך כלל לחסימה של חללים ואזורים קטנים או כאשר רשתות גדולות אחרות אינן מתאימות מסיבות כלשהן. רשת זו נמכרת בחבילות בדרך כלל ומחירן לפי מטר רץ.

האם יש שיטות נוספות להרחקת יונים?

כיום ישנן לא מעט שיטות להרחקת יונים וניתן לתהות לכאן או לכאן מהי השיטה הטובה ביותר. יש אנשים שיאמרו כי דוקרנים נגד יונים היא השיטה האולטימטיבית ויש כאלה שיעדיפו רשת יונים שיכולה לחסום שטח מסוים מכניסתן של היונים. בנוסף לאלה ניתן לעשות שימוש בדחלילים מיוחדים שעושים רעש כאשר יונה מתקרבת, במכשירי קול שרק היונים שומעות ובשיטות נוספות אחרות. רשת יונים היא אחת השיטות היעילות ביותר שגם איננה דורשת תחזוקה שוטפת וכי רשת איכותית ומתאימה לאזור המיועד עשויה לעשות את העבודה למשך שנים רבות.

היכן ניתן להתקין את הרשתות?

מכיוון שישנם סוגים שונים של רשתות ניתן להבין כי אלה גם מותאמות לאזורים שונים. ישנן רשתות שמוגנות מפני קרינת השמש ויכולות להתאים לאזור מוארים ואחרות שאולי זולות יותר ויכולות לחסוך לכם מעט בהוצאות אך מתאימות רק לאזורים מוצלים. ישנן רשתות שמיועדות לאזורים קטנים ואחרות שמתאימות לחללים גדולים ופתוחים יותר. באמצעות טבעות פלדה וכבל פלדה (וכמובן איש מקצוע שיודע מה הוא עושה) ניתן להתקין את הרשתות כמעט בכל מקום שיש צורך לחסום מפני כניסתן של היונים.

בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים תוכלו למצוא את המוצר המתאים לכם.

שאלות ותשובות

אחד האמצעים להרחקת יונים ממסתורי כביסה, מרפסות, פירים, עליות גג ומקומות שונים תהיה באמצעות רשת יונים. שיטה זו הוכחה לאורך השנים גם כאפקטיבית וגם כהומנית ומטרתה היא להרחיק את היונים ולמנוע מהן לקנן בשטח שלכם. אנו במהלל בע"מ הרחקת יונים הכנות לכם כמה שאלות/תשובות שיעזרו לכם להכיר מעט יותר בנושא.

תשובה: רשת יונים שקופה תהיה לרוב רשת העשויה מחומר הנקרא מונופיל. מרשת הזו אפקטיבית מאוד נגד היונים והיא מגיעה בעובי משתנה בהתאם לסוג הרשת. בדרך כלל העובי ינוע בין 0.3 מ"מ ל0.8 מ"מ כאשר המומלץ ביותר יהיה 0.7 או 0.8 מ"מ עובי. הרשת תמנע המיונים להיכנס למסתורים שונים ומתחמים שונים וכאשר הכניסה הפיזית תימנע כך תוכלו להימנע מקרבתן של היונים שיחפשו מקום אחר, נוח יותר, לקונן בו.

תשובה: הרי שיש כמה שיטות להרחקת יונים אולם לכל שיטה יש את המקום המתאים עבורה לשימוש. דוקרנים נגד יונים למשל עשויים להתאים לאדן החלון, גג הבניין, הדוד והמרזבים ושטחי מישור למיניהם, אולם רשת יונים תחסום קו אווירי וכן כניסה פיזית למתחם מסוים.

תשובה: נעזרים בכבל פלדה או נירוסטה ובעזרתו ממסגרים את הרשת השקופה. קודחים ווים באזורי הקירות עליהם יותקנו הרשתות ומותחים את הרשת והכבל בין הצדדים על הווים. חשוב למתוח את הרשת משתי סיבות: האחת היא כיוון שרשת לא מתוחה עשויה להיקרע ביתר קלות ולכן תהיה פחות אפקטיבית ואילו הסיבה השנייה היא שהיונים עשויות להיתקע ברשתות ולמות שם כיוון שלא יצליחו לצאת מהן בכוחות עצמן וזה לא משהו שאנו מחפשים אלא רק רוצים להרחיקן.

תשובה: כמובן. ישנה את רשת הפוליאתילן הנחשבת לעמידה יותר לאורך השנים אולם גם דליקה יותר ולכן רבים מהמדבירים נמנעים מלהשתמש בה. כמו כן יש רשת מתכת אשר עמידה בפני דליקה אך לא ממש גמישה וקשה יותר להתקינה. רשת זו מתאימה יותר לפירים של מעלית, פתחי ארובות למפעלים ואזור בהם יש חום גבוה.

 

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

דילוג לתוכן