מוצרים נלווים
כל המוצרים הנלווים להרחקת יונים
למעבר למוצרים

קטלוג מוצרים נלווים להרחקת יונים

מבחר מוצרים נלווים להרחקת יונים לרכישה.

דבק לדוקרנים

דבק FC40 לבן

דבק נקניק 310 מ"ל מתאים להתקנה של עד 10 מטר דוקרנים נגד יונים עם מכשיר מתאים. הדבק מוגן קרינת שמש UV ועמיד בכל תנאי מזג האוויר בארץ.

פופולארי

מחיר: 35₪ ליחידה

מכשיר טבעות פלדה

מכשיר טבעות פלדה

מכשיר מקצועי בצבע שחור לטבעות פלדה. מיעד לחיבור רשתות יונים למסגרת הפלדה.

פופולארי

מחיר: 420₪ ליחידה

טבעות פלדה למכשיר מקצועי

טבעות פלדה למכשיר מקצועי

חבילת טבעות פלדה למכשיר מקצועי. כמות בחבילה: 2,500 טבעות פלדה.

פופולארי

מחיר: 175₪ ליחידה

נקניק דבק לדוקרנים

דבק נקניק FC40 לבן

דבק נקניק לבן 600 מ"ל מתאים להתקנה של עד 20 מטר דוקרנים נגד יונים עם מכשיר מתאים. הדבק מוגן קרינת שמש UV ועמיד בכל תנאי מזג האוויר בארץ.

מחיר: 65₪ ליחידה

קפיץ מקפיץ

קפיץ מקפיץ למעקות ומרזבים

קפיץ נירוסטה אשר מומלץ להתקנה בתוך מרזבים, מעקות ובמקומות בהן לא מעוניינים להתקין דוקרנים נגד יונים. (מידות: 12 מטר אורך ו-11 ס"מ קוטר).

מחיר: 40₪ למטר (מצב פתוח)

כבל פלדה 2 מ"מ

כבל פלדה 2 מ”מ

כבל פלדה לבניית מסגרת רשתות יונים מתאים להתקנה של מסגרת למסתורי כביסה עם רשת שקופה ורשת מקצועית. מגיע בחבילות של: 300 או 500 מטר.

מחיר: 3.5₪ למטר

כבל פלדה 3 מ"מ

כבל פלדה 3 מ”מ

כבל פלדה לבניית מסגרת רשתות יונים מתאים להתקנה של מסגרת למסתורי כביסה עם רשת שקופה ורשת מקצועית. מגיע בחבילות של: 300 או 500 מטר.

מחיר: 4₪ למטר

כבל נירוסטה 3 מ"מ 316

כבל פלדה 3 מ”מ (נירוסטה)

כבל נירוסטה לבניית מסגרת רשתות יונים מתאים להתקנה של מסגרת למסתורי כביסה עם רשת שקופה ורשת מקצועית. מגיע בחבילות של: 1,000 מטר.

מחיר: 14₪ למטר

יד עוזרת

יד עוזרת להתקנת דוקרנים

יד עוזרת באורך מטר בתוספת של יד נותנת מרחק של כ 1.8 מטר עבודה. מתאימה להתקנת דוקרנים נגד יונים ו/או הרמה של דברים במקומות בהם הגישה לא אפשרית ו/או לכידת יונים.

מחיר: 60₪ ליחידה

עורב "מת"

בובת דחליל עורב "מת". מתאים להתקנת בגגות רעפים, מסתורי כביסה וכו'.

מחיר: 120₪ ליחידה

עורב עומד (כנפיים סגורות)

בובת דחליל עורב עומד (כנפיים סגורות). מתאים להתקנת בגגות רעפים, מסתורי כביסה וכו'.

מחיר: 120₪ ליחידה

עורב עף (כנפיים פתוחות)

בובת דחליל עורב עף (כנפיים פתוחות). מתאים להתקנת בגגות רעפים, מסתורי כביסה וכו'.

מחיר: 150₪ ליחידה

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקנה ומכירה של
מוצרים נלווים להרחקת יונים​

מוצרים נלווים להרחקת יונים, כל מה שצריך כדי להתקין את הרשתות המקצועיות מוגנות מקרינת שמש UV והדוקרנים המקצועיים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים, מרחיקי יונים ומדבירים.

קצת על מוצרים נלווים להרחקת יונים

אנו מוקפים בבעלי חיים בכל אשר נפנה. חלק מבעלי חיים מועילים לנו ומשמשים כבני לוויה נאמנים כמו כלבים וחתולים, בעוד בעלי חיים אחרים מהווים לא פעם מטרד לא קטן. דוגמה מובהקת לבעלי חיים כאלה היא היונים. היונה היא ציפור המסמלת את השלום, אך כאשר היא מלכלכת את כל הנקרה בדרכה, היא מהווה מטרד סביבתי לא קטן. על כן, מוצרים נלווים להרחקת יונים נועדו לסייע לאזרחים לגבור על הבעיה ולפטור אותם מהציפורים המציקות.

דוקרנים נגד הרחקת יונים

מבין המוצרים הנפוצים ביותר להרחקת יונים הם דוקרנים. מוצרים נלווים להרחקת יונים אלה מוודאים שהיונים לא יתקרבו אל האזור. הדוקרנים מגיעים בסוגים שונים, חלקם כוללים 2 שורות, אחרים 4 שורות ויש המתהדרים ב-7 שורות. על פי רוב עשויים דוקרנים אלה מנירוסטה, והם עמידים בכל תנאי מזג האוויר. כך שאת הדוקרנים האלה ניתן להתקין בכל מקום שממנו מעוניינים להרחיק את הציפורים הסוררות: אולמות אירועים, עמדות שמירה של חיילים, מסעדות, פאבים ואף בתים פרטיים. מעבר לכך, דוקרנים נגד הרחקת יונים, כמו גם מוצרים אחרים, נועדו גם לשמור על חייהן של הציפורים ולהרחיק אותן מפני סכנות כמו תחנות כוח או חשמל.

מוצרים נלווים להרחקת יונים שבאמצעותם מתקינים את הדוקרנים

על מנת להתקין דוקרנים נגד יונים, מוצרים נלווים להרחקת יונים באים לסייע לנו בדמות דבק חזק ועמיד להתקנת הדוקרנים. דבק זה מותאם למזג האוויר השורר בארץ וכולל הגנת UV, כך שהוא אינו נמס גם תחת קרני השמש הלוהטות של אמצע אוגוסט.

רשת יונים

מוצרים נלווים להרחקת יונים כוללים גם רשת יונים. הרשת מתאימה למקומות שבהם נוהגים להתאסף בני האדם דרך קבע. בניגוד לדוקרנים להרחקת יונים, הרשת אינה דוקרת ומתאימה גם למקומות שבהם יש ילדים קטנים. קיימים סוגים רבים ושונים של רשתות. ישנן רשתות המתאימות למקומות מוצלים בלבד, ואילו רשתות אחרות מתאימות למקומות שבהן יש צל ושמש גם יחד. כמו כן, רשתות כוללות הגנת UV המגנה מפני קרניה של השמש.

מוצרים נלווים להרחקת יונים – העורב שמרחיק את היונה

קיימים מוצרים נלווים להרחקת יונים אשר נועדו לדמות את דמותה של הציפור ולהבריח את היונים מהמקום. אחד הבולטים שבין המוצרים הנלווים הוא עורב. העורב מגיע בתנוחות שונות שניתן להתאים לכל מצב. כך למשל, "עורב מת" הוא למעשה בובת דחליל של ציפור מתה. כאשר היונה רואה את הציפור, היא חושבת שישנה סכנה במקום וממהרת לברוח. סוג העורב השני הוא בובת דחליל של עורב עומד ה"מגן" על הטריטוריה שלו ואינו "מניח" ליונים להתקרב. ולבסוף, הסוג השלישי הוא עורב הפורש כנפיים. בובת עורב זו מתאימה במיוחד לגגות רעפים ולמסתורי כביסה.

קפיץ מקפיץ

הקפיץ הוא מוצר נוסף מבין מוצרים נלווים להרחקת יונים. הוא אינו פוגע ביונה, אך גם מונע ממנה לקנן ולהתיישב. צורתו הייחודית של הקפיץ אינה מניחה ליונה להתיישב, והיא ממשיכה בדרכה בחיפוש אחר מקום קינון אחר. הקפיץ עשוי בדרך כלל מנירוסטה, הוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר ואינו מחליד לאורך השנים. ניתן להתקין אותו במקומות כמו אדניות פרחים, מעקות או כל מקום שבו לא קיימת אפשרות להתקין דוקרנים להרחקת יונים.

החברה שמספקת מוצרים נלווים להרחקת יונים

מחפשים מוצרים נלווים להרחקת יונים ? היונים לא נותנות לכם מנוח? חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים פועלת מעל ל-10 שנים ומציעה פתרונות ירוקים ואיכותיים להרחקת יונים, ציפורים קטנות ובעלי חיים אחרים כמו חתולים. המוצרים מתאימים לבעלי עסקים כמו גם לאנשים פרטיים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

דילוג לתוכן