גלריית התקנות
גלריית התקנות של חברת מהלל בע״מ הרחקת יונים
לגלרייה

גלריית התקנות הרחקת יונים

ישנם לא מעט מקומות שבהם ניאלץ להתקין עזרים שונים לטובת הרחקת יונים. היונים שכבר הפכו בשנים האחרונות למטרד בעיקר בשל התרבותן, הרעש שהן עושות והמחלות והחיידקים שהן עשויות להעביר – גורמים לכך שבמקומות רבים ברחבי הארץ בעלי בתים פרטיים וועדי בתים של בנייני מגורים מזמינים את שירותינו בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים לטובת ביצוע העבודה בשטח. החברה מבצעת התקנות של אביזרים שונים שמטרתם להרחיק את היונים ולמגר את בעיית ההתיישבות של היונים באזור המגורים.

מהי גלריית התקנות הרחקת יונים שלנו?

בעמוד גלריית התקנות נציג לכם תמונות מעבודות שביצענו:

עבודות גובה בסנפלינג – היונים אוהבות לקנן במקום גבוה על מנת להימנע מבעלי חיים ומזיקים שונים שלוטשים עיניהם לביצים ולגוזלים שאלה רוצים לגדל. לכן היונים יחפשו אזורים בטוחים לקנן בהם. כך למשל: גגות בתים, על אדני החלון של דירות בבנייני מגורים וכו'.
כאשר זה מגיע לעבודה בגובה הרי שמדובר בעבודה מסוכנת שכדאי שאיש מקצוע מנוסה יבצע אותה. גם הוא לא חף מסכנה אך עדיף לכם שלא לקחת את הסיכון ולאפשר לאיש מקצועי ומנוסה יותר לבצע את העבודה.

מרזבים ומעקות – אחד המקומות המועדפים ביותר על היונים הם מרזבים ומעקות. אלה נחשבים לאזורים גבוהים אליהם לא מגיעים מזיקים רבים אם בכלל, וכן נחשבים למקומות יציבים ונוחים לקינון וגידול הגוזלים.
אלה נפוצים בעיקר בגגות רעפים ובתי קרקע, אולם גם במפעלים ובניינים גדולים ניתן לתפוס יונים מקוננות.

מרפסות שמש – המרפסת האהובה שכיף לשבת בה וליהנות מהשמש או עישון הסיגריה, לבטח תהפוך לפחות כיפית כאשר יונה תחליט להקים בה את הקן שלה ולגדל בה גוזלים.
מצבור של חיידקים ומחלות שעשויים להגיע קרוב מאוד אליכם ולבני משפחתכם לא בא בחשבון ולכן יש למגר את הבעיה במהירות.

גגות בתים ובניינים – על גגות בתים ובניינים נבצע בדרך כלל התקנות של דוקרנים נגד יונים על מנת לגרום ליונים להבין כי משטח הנחיתה אינו נוח עבורן וכי כדאי להן לחפש מקום אחר.

בין בנייני מגורים – נכסה חללים שונים בין בנייני מגורים או בבניין מגורים חדיש שיש בו מחיצה באזור כזה שנוצר חלל בין שני חלקי הבניין, שם אוהבים לעבור ולקנן יונים באזורים מוצלים, נעימים ומוחבאים מטורפים.

מסתורי כביסה – במסתורי הכביסה נעשה שימוש במוצר רשת נגד יונים אותה נתקין כדי לחסום את כניסתן של היונים לחלל הכביסה המדובר.

דילוג לתוכן