הרחקת יונים מחיר

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מחיר

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מחיר. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת יונים. אלה יכולים להוות מטרד לא קטן לאדם שכן הן נושאים על עצמם כינים וחיידקים שונים מהטבע ומפחי אשפה שהם מבקרים בהם למציאת מזון. כמו כן לשלשת היונים חומצית ועשויה להזיק לרכוש והצווחות הבלתי פוסקות שלהן עשויה להיות מטרד לא קטן גם כן. הרחקת יונים מחיר יכול לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. תלוי כמובן במקרה שלכם, בכמות חומרי הגלם נדרשים, סוג חומרי הגלם, סוג ההתקנה הנדרשת והעבודה בפועל, רמת הסיכון בעבודה בגובה ועוד. לכן הרחקת יונים מחיר יכול להשתנות מחברה לחברה.

אפשרויות שונות להרחקת יונים מחיר

  • דוקרנים נגד יונים – אחד הפתרונות הנפוצים ביותר הוא באמצעות דוקרנים נגד יונים. ישנם כמה סוגים של דוקרנים, חלקם מפלסטיק, חלקם מנירוסטה. הם מגדילים בגדלים שונים ודגמים שונים. הדגמים הנם אותיות באנגלית המציגות את צורת הדוקרנים ואלה מתאימים להתקנה במקומות שונים.
  • רשת נגד יונים – אפשרות נוספת היא שימוש ברשתות נגד יונים. רשתות אלה יכולות להיות חזקות מאוד ולמנוע מיונים וציפורים גדולות לעבור אל מקומות מסוימים כמו מסתורי כביסה, שטח אווירי בין בניינים, עליות גג, מרפסות ועוד. חלק מהרשתות עמידות וחזקות יותר ומחזיקות לאורך זמן, גם נגד מזג האוויר המשתנה במהלך השנה וחלק מהרשתות הינן מוזלות יותר ומיועדות בעיקר לפינות מוצלות ולטווח קצר.
  • סלילים חשמליים – ניתן להתקין סלילים קטנים של חשמל על אדן החלון, גג הבניין או שטח מישורי אחר וכאשר היונה תנחת על הסליל יופעל זרם חשמלי קטן שלא באמת יפגע ביונה אך יבהיל אותה ויגרום לה לחשוב שהמקום אינו בטוח לנחיתה וקינון.
  • מלכודות רעש – ניתן כמובן גם להשתמש במלכודות העושות רעשים. אלה מגיעות בצורות שונות וגדלים שונים. יש גם מלכודות עם רעשים אולטרהסוניים שאתם לא תשמעו אך היונים כן ישמעו וזה יבריח אותם מהמקום.

הרחקת יונים מחיר של מרחיק יונים מקצועי

כאשר מדברים על הרחקת יונים מחיר ינוע סביב ה-800-1,200 ₪ בדרך כלל כולל עבודת איש המקצוע. אולם זה יכול להגיע גם למחירים גבוהים יותר כאשר משולבת בזה עבודה מסוכנת בעבודה, הצורך בסנפלינג או כאשר צריך לכסות שטחים גדולים יותר.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן