ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מחיר

אנו מומחים בהרחקת יונים ע"י הרחקת יונים. ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת יונים. אלה יכולים להוות מטרד לא קטן לאדם שכן הן נושאים על עצמם כינים וחיידקים שונים מהטבע ומפחי אשפה שהם מבקרים בהם למציאת מזון. כמו כן לשלשת היונים חומצית ועשויה להזיק לרכוש והצווחות הבלתי פוסקות שלהן עשויה להיות מטרד לא קטן גם כן. מחיר הרחקת יונים יכול לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. תלוי כמובן במקרה שלכם, בכמות חומרי הגלם נדרשים, סוג חומרי הגלם, סוג ההתקנה הנדרשת והעבודה בפועל, רמת הסיכון בעבודה בגובה ועוד.

אפשרויות שונות להרחקת יונים

  • דוקרנים נגד יונים – אחד הפתרונות הנפוצים ביותר הוא באמצעות דוקרנים נגד יונים. ישנם כמה סוגים של דוקרנים, חלקם מפלסטיק, חלקם מנירוסטה. הם מגדילים בגדלים שונים ודגמים שונים. הדגמים הנם אותיות באנגלית המציגות את צורת הדוקרנים ואלה מתאימים להתקנה במקומות שונים.
  • רשת נגד יונים – אפשרות נוספת היא שימוש ברשתות נגד יונים. רשתות אלה יכולות להיות חזקות מאוד ולמנוע מיונים וציפורים גדולות לעבור אל מקומות מסוימים כמו מסתורי כביסה, שטח אווירי בין בניינים, עליות גג, מרפסות ועוד. חלק מהרשתות עמידות וחזקות יותר ומחזיקות לאורך זמן, גם נגד מזג האוויר המשתנה במהלך השנה וחלק מהרשתות הינן מוזלות יותר ומיועדות בעיקר לפינות מוצלות ולטווח קצר.
  • סלילים חשמליים – ניתן להתקין סלילים קטנים של חשמל על אדן החלון, גג הבניין או שטח מישורי אחר וכאשר היונה תנחת על הסליל יופעל זרם חשמלי קטן שלא באמת יפגע ביונה אך יבהיל אותה ויגרום לה לחשוב שהמקום אינו בטוח לנחיתה וקינון.
  • מלכודות רעש – ניתן כמובן גם להשתמש במלכודות העושות רעשים. אלה מגיעות בצורות שונות וגדלים שונים. יש גם מלכודות עם רעשים אולטרהסוניים שאתם לא תשמעו אך היונים כן ישמעו וזה יבריח אותם מהמקום.

הרחקת יונים מחיר של מדביר מקצועי

כאשר מדברים על הרחקת יונים מחיר ינוע סביב ה600-800 ₪ בדרך כלל כולל עבודת איש המקצוע. אולם זה יכול להגיע גם למחירים גבוהים יותר כאשר משולבת בזה עבודה מסוכנת בעבודה, הצורך בסנפלינג או כאשר צריך לכסות שטחים גדולים יותר.