ייעוץ מקצועי על הרחקת חתולים

אנו מומחים בהרחקת חתולים. ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי על הרחקת חתולים בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת חתולים.
מומלץ!

חתולים יכולים להיות חמודים ונעימים בכל הקשור לחתולים שמגדלים בבית ואם אתם אוהבים את בעל החיים הזה. ישנם אנשים רבים שלא מתחברים לחתולים ואינם מעוניינים בקרבתם. זאת ועוד שאלה בתקופת הייחום שלהם יכולים להוות מטרד של ממש. הרחקת חתולים צריכה להיעשות בצורה חכמה, מקצועית והומאנית כמובן. לשם כך ישנן שיטות שונות להברחת החתולים והדרך הטובה ביותר היא אולי באמצעות רשת חתולים שתמנע מהם להיכנס לאזור.

מדוע בכלל חתולים נחשבים למטרד?

החתול הרי נחשבת בעיני רבים לבעל חיים ביתי שכיף לגדל אותו, יכול להסתדר לרוב בעצמו, זקוק למעט אוכל ומים והוא אפילו מקלח את עצמו. מדוע אם כן הפכו החתולים למטרד ומדוע אנשים מרחיקים אותם מביתם? ובכן, אנשים רבים, על אף אהבתם לחתולים (ובוודאי אלה שלא אוהבים חתולים) מעדיפים אותם רחוק מהם וזאת בשל העובדה שאלה לא רק עשויים להעביר מחלות (שכן אלה מבקרים בפחי הזבל לעתים קרובות כדי למצוא מזון) אלא גם יכולים לעשות רעש רב בתקופת הייחום שלהם, אשר הופך לבלתי נסבל ואינו מאפשר מנוחה לנפשות בבית.

מהי רשת חתולים וכיצד תסייע לנו?

על מנת למגר את בעיית החתולים יש הצורך לחסום את כניסתם לאזור המבוקש. חתולים שיש להם מקום שקט לישון בו, מעט צל, אוכל ומים נוטים להתיישב דרך קבע באותו מקום ול”הידבק” לבעלי הבית. זה הטבע שלהם ולא ניתן לשנות אותו. מה שכן אפשר לעשות הוא לחסום את הכניסה שלהם למקום ובכך לגרום להם למצוא מקום אחר שבו יהיה להם נוח להתיישב. באמצעות רשת חתולים ניתן לעשות זאת. רשת חתולים דומה לרשת של שער כדורגל ויכולה להיות עשויה מפלסטיק שקוף או חבלי פוליאתילן בדרך כלל העמידים בפני השמש ומפגעי מזג האוויר.

האם יש שיטות נוספות להרחקת חתולים?

ישנם מכשירים דוחי חתולים המופעלים כאשר חתול מגיע למקום והרעש גורם לחתולים לברוח. זאת ועוד שניתן להעלים מקורות מים ומזון לחתולים שיחפשו אותם במקום אחר ולא אצלכם. בנוסף ניתן לגדל צמח הנקרא רודה שחתולים שונאים את הריח שלו ובכך לדחות את החתולים מהגעה למקום.