פסי דריכה חשמליים נגד יונים

ייעוץ מקצועי על פסי דריכה חשמליים נגד יונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על פסי דריכה חשמליים נגד יונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

פסי דריכה חשמליים נגד יונים נשמעים אולי כמו מתקן אכזרי אשר אמור להסב להם נזק רב ואולי אפילו לגרום למוות בעינויים. מאידך, מדובר על מתקן אשר בסך הכול מייצר זרם חשמלי חלש שמביא את היונה הממוצעת למסקנה שעדיף לנות במקום אחר. הזרם החשמלי שמיוצר הוא בדרגה נמוכה מאוד ובסופו של דבר הוא רק משנה את ההרגלים של היונים ומאפשר לנו לחיות בשקט בזמן שהיונים מפריעות למישהו אחר.

במה כרוכה התקנת המערכת

ככל שמדובר על פסי דריכה חשמליים בתחום של הרחקת יונים ניתן להבין שההתקנה שלהם כרוכה באיזה שהוא מקור אנרגיה. זאת כבר סיבה טובה לפנות אל בעל מקצוע בתחום שיגיע ויתקין את פסי דריכה חשמליים נגד יונים בצורה תקינה ומבלי שהמתקן יסכן את הדיירים או את היונים. בסופו של דבר אין לנו כל מטרה לפגוע ביונים ועל כן כדאי לבחור בבעל מקצוע מוכר ואמין שמשתמש רק במוצר המקורי ולא בתחליפים שעשויים להתקלקל. את פסי הדריכה ניתן לחתוך בקלות ולהדביק במקומות המועדים. את האנרגיה הם מקבלים מרכזת בקרה חשמלית.

פסי דריכה חשמליים נגד יונים – איך זה עובד

המתקן כולל את הפסים שניתנים להדבקה ומקור אנרגיה שהוא בדרך כלל סוג של רכזת חשמלית בהספק שונה. רכזת כזו מסוגלת לספק אנרגיה לכ-200 מטרים של פסי דריכה. היא מתחברת בקלות אל פסי דריכה חשמליים נגד יונים על ידי מחבר של חיבור מהיר. מדובר על מערכת שתכננו אותה  במיוחד גם בעבור תנאי של מזג אוויר קשים והיא עמידה לנזקי מים וגם אטומה לחלוטין. הגמישות של המערכת היא רבה וניתן להשיג פסי דריכה חשמליים נגד יונים שעובדת על אנרגיה סולארית, זאת כאשר קיים קושי להשיג תשתית ראויה לחיבור של המערכת לחשמל.

כיצד מתקינים פסי דריכה חשמליים ואל מי צריך לפנות

ככל שמדובר על התקנת המערכת, אין זה מסובך כלל אך מומלץ לתכנן את ההתקנה כך שהיא תתבצע בצורה החסכונית ביותר. פסי דריכה חשמליים נגד יונים סולאריים יכולה לחשמל כ-120 מטרים של פסי דריכה. הרכזת הסולארית מתחברת בקלות רבה את הפסים ובנוסף היא נחשבת לירוקה ואינה פוגעת בסביבה. בתוך הרכזת נמצא מחשב אשר מחולל את הפולסים החשמליים, בקר טעינה, פאנל סולארי חסכוני וסוללות גיבוי אשר מיועדות להפעלה של פסי דריכה חשמליים נגד יונים בימים חשוכים או גשומים. המערכת מסוגלת לפעול ברצף ללא הפסקה ולייצר הרתעה כנגד היונים שיעדיפו להתרחק מהמקום.

התקנת פסים עם מערכת סולארית

כאשר מדובר על מערכת סולארית, יש להתקין אותה בצורה חכמה. המערכת אמורה לקבל את אור השמש באופן ישיר על מנת שהיא תוכל לעבוד ברציפות. ישנו צורך בלפחות ארבע שעת שמש ביום ועל כן עליה להיות מותקנת האזור שמשי שחשוף לאור השמש. פסי דריכה חשמליים נגד יונים מתאימים לכל משטח ויעמדו בכל מזג אוויר. הם לא נקרעים או נגזרים ועשויים מנירוסטה בשלוש רצועות שונות. פסי הנירוסטה הם חזקים מאוד ומבטיחים הצלחה של 100%. ניתן להשיג גם פסי דריכה שקופים על בסיס pvc .מדובר על פתרון אסתטי שכן את פסי דריכה חשמליים נגד יונים שקופים יהפכו את ההתקנה לבלתי נראית לנו ולמורגשת ליונים.

לאן יעופו היונים לאחר שגרשנו אותם

יונים אשר יורחקו מחלון הבית שלכם ימצאו ללא בעיה מקום אחר להתנחל בו וזאת מבלי להפריע לכם ולהותיר מאחוריהם לשלשת מציקה. כדאי לבדוק ידי פעם את מצב המערכת כך שהיא תהיה תמיד במצב פעיל ותקין. אם מדור על מערכת איכותית אז בדרך כלל תהיה ה גם אחריות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »