ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ממערכת סולארית

אנו מומחים בהרחקת יונים ממערכת סולארית. ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ממערכת סולארית בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים ממערכת סולארית.
מומלץ!

מערכות סולאריות הן מערכות שאמורות לשמש אותנו ליצירת חשמל באמצעות אנרגיית השמש הנחשבת לאנרגיה ירוקה. כלומר שימוש במשאב טבעי כדי לשמור על הסביבה, להפחית מעומס ייצור החשמל ושמירה על כדור הארץ ושכבת האוזון. השימוש במערכת סולארית הוא אולי זול יותר בעלויות השוטפות אך המערכת עצמה איננה זולה במיוחד וחבל לבזבז הוצאות נוספות על החלפת המערכת לעתים קרובות רק בגלל שיונים החליטו לקונן עליהן ולהרוס אותן. מהלל הרחקת יונים כאן לשירותים ונשמח לסייע לכם ולהסביר לכם כיצד להתמודד עם יונים בסיטואציה שכזו.

ראשית – כיצד הן יכולות להזיק למערכות הסולאריות שלנו?

הרחקת יונים ממערכת סולארית חשובה מאוד כיוון שמערכות אלו בנויים על בסיס מישורי שגם אם הוא מותקן מעט באלכסון כדי לקלוט היטב את השמש, הרי שעדיין מדובר במשטח שנוח ליונים לקונן עליו או בסביבתו. כאשר זה קורה לא מן הנמנע שאלה יעשו גם את צרכיהן באזור. הלשלשת של היונה חומצית ועשויה לפגוע במערכות ובקולטים ולהרוס אותם. לא די בכך שקשה לנקות את הלשלשת הרי שהחומציות שלה גם חודרת את המתכת וחומרי הגלם של הקולטים ויכולה לפגום באיכותם.

מה ניתן לעשות כדי להיפתר מהמטרד?

  • ניתן להתקין דוקרנים נגד יונים באזורי המסגרת ובכלל באזורים סמוכים למערכת הסולארית שיכולים להתאים עבור קינון.
  • ניתן להתקין רשת מתכת או רשתות אחרות נגד יונים לצורך חסימת האזור שבו היונים יכולים לנחות על או בסמוך למערכות.
  • ניתן להתקין סלילי מתכת ארוכים כדי למנוע מהיונים לנחות באזור.
  • ניתן להתקין מערכת הרחקה קולית. מיני מכשירים המפיקים רעשים שאוזן האדם אינה שומעת אך יונים ובעלי חיים אחרים כן עשויים להירתע מהם.
  • ניתן להתקין דחלילים מסוגים שונים כמו ינשופים, עורבים וסוגים אחרים שיעשו קולות/רעשים כאשר היונים מתקרבות וירחיקו אותן משם.

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית כבר עכשיו

צרו קשר באתר או בטלפון אתנו במהלל הרחקת יונים ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הרחקת יונים ממערכת סולארית. חשוב לבצע את העבודה עם איש מקצוע עם אישור עבודה בגובה וכן אדם מנוסה שידע להעריך את המצב ואת השטח ולבצע את ההתקנה הנכונה עם הפתרון הנכון ביותר לסיטואציה שלכם.