ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש

אנו מומחים בהרחקת יונים והגנה על קולטי שמש. ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש.
מומלץ!

אנו במהלל הרחקת יונים נתקלים בלא מעט קריאות ומקרים של יונים המקימות קנים על דודים וקולטי שמש. היונים אוהבות מקומות גבוהים שבהן הן ירגישו בנוח להקים את הקן שלהן ולדגור על הביצים כאשר הן מרגישות שיש פחות סכנות כך לביצים. לצערנו הרב היונים עשויות להזיק לקולטים ולכן אנו לא רוצים אותן בסביבתנו ובוודאי שלא על קולטי השמש שלנו. במקרים כאלה ואחרים של יונים בסביבתנו כדאי לקרוא לחברת הדברות מקצועית ומנוסה שתדע לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר במקרים אלו כדי להפוך את המקום ללא נוח לנחיתה ולקינון עבור היונים.

הבעיות שעשויות לגרום היונים לקולטים

ליונים יש כמה דרכים להזיק לנו בני האדם. ראשית הצווחות שלהן שעות רבות במהלך היום עשויות להיות לא נעימות כלל ולהוות מטרד בפני עצמו. זה לא הכול כמובן. היונים נושאות עמן כינים ווירוסים שונים שעשויים לגרום לאדם למחלות ובעיות שונות. אם כל זה לא מספיק, הדבר שאולי הכי משפיע על קולטי השמש במקרה הזה יהיה הלשלשת של היונים. לשלשת זו חומצית ועשויה לעשות נזק רב לרכוש. היונים עושות כמות גדולה מאוד של צרכים בזמן קצר ומרגישים זאת על המדרכות מתחת לצמרות עצים כאשר הולכים ברחבי העיר. כאשר מדובר בשטח הפרטי שלכם זה כלל לא נעים. מלבד העובדה שקשה מאוד לנקות את זה הרי שזה גם עשוי לפגום במערכת הקולטים ולפגוע באיכות שלהם בייצור מים חמים עבורנו. קולטים הם לא דבר זול ולכן חשוב לפתור את הבעיה בהקדם.

שתי דרכים עיקריות לפתרון הבעיה

  • יש להשתמש ברשת ממתכת מגולוונת כדי לחסום את אזורי הכניסה שבין הקולטים לרעפים/לאזור הגג כדי לא אפשר להן למצוא מקומות מסתור נוחים לרבוץ בהן.
  • ניתן להשתמש ברשת כדי לחסום את האפשרות של היונים לנחות על הקולטים גם מהצד החיצוני שלהם.

מי מבצע את ההתקנה?

את ההתקנה יבצע איש מקצוע בעל אישור עבודה בגובה וכזה שמתמחה בהרחקת יונים ויודע היכן ואיך להתקין את הרשתות בצורה נכונה. המטרה תהיה להרחיק את היונים מהאזור ולהפוך את המקום ללא נוח עבורן לנחיתה ולשם כך צריך שמתקין מקצועי יעשה את העבודה. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית.