הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

אנו במהלל הרחקת יונים נתקלים בלא מעט קריאות ומקרים של יונים המקימות קנים על דודים וקולטי שמש. היונים אוהבות מקומות גבוהים שבהן הן ירגישו בנוח להקים את הקן שלהן ולדגור על הביצים כאשר הן מרגישות שיש פחות סכנות כך לביצים. לצערנו הרב היונים עשויות להזיק לקולטים ולכן אנו לא רוצים אותן בסביבתנו ובוודאי שלא על קולטי השמש שלנו. במקרים כאלה ואחרים של יונים בסביבתנו כדאי לקרוא לחברת הדברות מקצועית ומנוסה שתדע לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר במקרים אלו כדי להפוך את המקום ללא נוח לנחיתה ולקינון עבור היונים.

הבעיות שעשויות לגרום היונים לקולטים

ליונים יש כמה דרכים להזיק לנו בני האדם. ראשית הצווחות שלהן שעות רבות במהלך היום עשויות להיות לא נעימות כלל ולהוות מטרד בפני עצמו. זה לא הכול כמובן. היונים נושאות עמן כינים ווירוסים שונים שעשויים לגרום לאדם למחלות ובעיות שונות. אם כל זה לא מספיק, הדבר שאולי הכי משפיע על קולטי השמש במקרה הזה יהיה הלשלשת של היונים. לשלשת זו חומצית ועשויה לעשות נזק רב לרכוש.

היונים עושות כמות גדולה מאוד של צרכים בזמן קצר ומרגישים זאת על המדרכות מתחת לצמרות עצים כאשר הולכים ברחבי העיר. כאשר מדובר בשטח הפרטי שלכם זה כלל לא נעים. מלבד העובדה שקשה מאוד לנקות את זה הרי שזה גם עשוי לפגום במערכת הקולטים ולפגוע באיכות שלהם בייצור מים חמים עבורנו. קולטים הם לא דבר זול ולכן חשוב לפתור את הבעיה בהקדם.

שתי דרכים עיקריות לפתרון הבעיה

על מנת לפתור את בעיית הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש:

  • יש להשתמש ברשת ממתכת מגולוונת כדי לחסום את אזורי הכניסה שבין הקולטים לרעפים/לאזור הגג כדי לא אפשר להן למצוא מקומות מסתור נוחים לרבוץ בהן.
  • ניתן להשתמש ברשת כדי לחסום את האפשרות של היונים לנחות על הקולטים גם מהצד החיצוני שלהם.

מי מבצע את התקנה של הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש?

את ההתקנה יבצע איש מקצוע בעל אישור עבודה בגובה וכזה שמתמחה בתחום הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש ויודע היכן ואיך להתקין את הרשתות בצורה נכונה. המטרה תהיה להרחיק את היונים מהאזור ולהפוך את המקום ללא נוח עבורן לנחיתה ולשם כך צריך שמתקין מקצועי יעשה את העבודה. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »