הרחקת יונים בהרצליה

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בהרצליה

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בהרצליה. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרצליה היא עיר יפה ונפלאה באזור מרכז. השמש זורחת, אנשים נהנים בים, הציפורים מצייצות.. רגע… ציפורים מצייצות? הכוונה היא ליונים? צווחות נשמע יותר במקום. היונים אולם לא תוקפות בני אדם ואפילו מגיעות אלינו לספסל לאכול מפירורים הלחם שאנו זורקים להן, אולם אם לא ידעתם אלה נחשבות למזיק לא קטן.

גרים בהרצליה וסובלים מיונים החיות בסביבתכם? זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים בהרצליה על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום. אני בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מבינים את הנזק שהיונים יכולים לעשות, הן מבחינה בריאותית, הן מבחינה תברואתית והן לרכוש שלנו. יש כמה פתרונות נהדרים שאפשר להשתמש בהן להרחקת היונים שכן לעומת מזיקים אחרים שפועלים לחסלם הרי שעם היונים אנו הומניים יותר ומבצעים פעולות כדי להרחיק אותם. פעולות אלה יחסמו או ימנעו מהיונים לנחות על אדן החלון שלכם, במרפסת שלכם, על המרזבים שלכם, על גבי מנוע המזגן שלכם המקובע לקיר הדירה, על העץ שליד הבניין שלכם ועוד.

איך מבצעים הרחקת יונים בהרצליה?

דוקרנים נגד יונים – ככל הנראה השיטה הפופולרית ביותר היא באמצעות דוקרנים נגד יונים. ניתן לעשות שימוש בדוקרנים פשוטים וזולים יותר מפלסטיק או לעשות שימוש בדוקרנים איכותיים ועמידים יותר אך גם יקרים יותר – מנירוסטה.
רשת יונים – רשת יכולה להיות פתרון נהדר למניעת כניסה למרפסות, מסתורי כביסה ומתחמי גבוהים נוספים. יש כמה סוגים של רשתות להרחקת יונים. הנפוצות שבהן הן רשת הפוליאתילן ורשת המונופיל. רשת מתכת יכולה לשמש אותנו למקומות חמים מאוד כמו ארובות של מפעלים וכד'.
• קפיצים – ניתן לעשות שימוש בקפיצים מיוחדים שברגע שהיונה מתיישבת על הקפיץ הוא זז וקופץ, היונה נבהלת ובורחת מהמקום.
• הרחקת יונים אלקטרונית – עושים שימוש במכשירים הפועלים על סוללות ועושים קולות אולטרא-סונים שרק היונים שומעות והרעש גורם להן לברוח מהמקום.

לא צריך להגזים אבל גם עדיף שלא בסביבתנו

קצת קשה לחשוב על היונה החמודה כאל מזיק שצריך להיפתר ממנו ואכן מתנהגים עם היונים במידת הרחמים ושלא כמו מזיקים אחרים לא מחפשים להשמיד אותה, אלא רק להרחיק אותה מסביבתנו. היא לא בעל חיים רע ואי אפשר לומר שהיא אפילו דוחה אותנו כמו ג'וקים או עכברים, אולם היא עדיין נושאת עמה כינים ומזיקים שונים העשויים לעבור אל האדם אם זו חייה בסביבתו. יתרה מכך, היונים חיות בלהקות ונוטות לצווח המון במהלך היום ולעשות רעש בלתי נסבל. הלשלשת של היונים חומצית ויכולה להסב נזק לרכוש. בקיצור – שיחיו, אבל לא בסביבתנו.

הדרך הכי טובה להרחיק יונים היא...

הדברת יונים בהרצליה נקראת בעצם הרחקת יונים בהרצליה משום שאיננו רוצים לחסל את היונה אלא רק להרחיק אותה. זהו הפתרון הטוב ביותר עבורנו ולכן נתנהג עמה במידת הרחמים ו"רק" נהפוך את המקום ללא נוח לנחיתה וקינון עבורן. בעוד אלה מחפשות אחר מקום בטוח להקים בו את הקן שלהן, להטיל ביצים ולגדל בקן הזה את הגוזלים, אתם מחפשים להפוך את המקום ללא נוח עבורן לעשות זאת כדי שהם יחפשו אחר מקום אחר.

כדי להפוך את המקום ללא נוח או אפילו מסוכן עבורן לנחיתה ניתן להשתמש בעזרים שונים שפותחו לטובת נושא זה. החל מהתקנת דוקרנים, דרך התקנת רשתות נגד יונים, שימוש בדחלילים, חוטי רטט ועוד.

הרחקת יונים בהרצליה על ידי מרחיק יונים מקצועי

הרחקת יונים בעיר הרצליה תיעשה אך ורק על ידי מרחיק יונים מקצועי ומנוסה. לא שזה מסוכן לנסות להרחיק את היונים בעצמכם אולם לא יהיה בכך תועלת וכי תצטרכו לבצע התקנה של דוקרנים או לפחות רשת. את זה צריך לעשות מדביר מקצועי, עם רישיון עבודה בגובה ומבלי שאתם תיקחו את הסיכון.

לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

היזהרו מחאפרים

לצערנו הרב תחום הרחקת יונים בהרצליה ובכלל הוא תחום פרוץ שבו אנשים רבים שאינם מוסמכים כמדבירים חושבים שהם יכולים לספק שירותי הרחקת יונים. היזהרו מחאפרים בתחום ודאגו לוודא מראש שאתם מקבלים חומרי גלם איכותיים לטיפול במקרה שלכם. שאלו אודות סוגי החומרים וקראו על כך מעט מראש כדי לוודא שלא עובדים עליכם. יש לקחת בחשבון שעבודה בגובה מצריכה אישור עבודה בגובה וביטוח מתאים של המדביר. לכן ללא אלה אל תתנו למדביר לעבוד גם אם הוא אומר לכם שזה לא נורא. קחו בחשבון שעבודה המצריכה סנפלינג עשויה לייקר את העבודה בעוד כמה מאות שקלים לפחות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן