הרחקת יונים בגבעתיים

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בגבעתיים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בגבעתיים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

היונה אולי לא נראית כמו מזיק אך בהחלט נחשבת לכזה. לצערנו הרב, היונים מעבירות עמן מחלות, כינים וקרדיות הנישאות על כנפיהן במקומות שונים שבהן הן מסתובבות ועל כן איננו רוצים שזה יגיעו אלינו. הרחקתם של היונים בגבעתיים היא האופציה הטובה ביותר עבורנו על מנת לא לפגוע בהן אלא רק להרחיק אותן מהמקום. סתם לנסות להבהיל אותן לא יעזור וכי תצטרכו לבצע פעולות שונות להפוך את המקום ללא נעים לקינון עבורן על מנת לטפל בבעיה כראוי.

כיצד נבצע הרחקת יונים בגבעתיים?

הרחקת היונים מתבצעת בדרך כלל על ידי הפיכת המקום ללא ראוי, לא מוגן ולא נוח לנחיתה וקינון. ברגע שהיונים מבינות כי אדן החלון שלכם, צמרת העץ הסמוכה לבניין שלכם או חדר הכביסה שלכם הוא לא מקום מוגן עבורן לקינון הם ילכו לחפש מקום אחר. לכן במקום לפגוע בהן או להמיתן, ניתן פשוט להתקין דוקרנים, להתקין רשת נגד יונים או לבצע פעולה אחרת שתמנע מהן לנחות אצלכם ולקונן שם.

  • התקנת דוקרנים – פתרון ותיק שהתחדש ושודרג עם השנים. בהחלט מומלץ.
  • התקנת רשת – הרבה סוגים של רשתות יש בשוק ואתם תוכלו לבחור את סוג הרשת שמתאימה לכם ולסוג החור/המעבר שאתם רוצים לחסום אתה.
  • חוטי רטט – התקנה של חוטים מחוברים לזרם חשמלי, כאשר יונה נוחתת על החבל היא מקבלת זרם קטן ולא מזיק, אולם כזה שמספיק כדי להרחיק אותה מהמקום ולהחליט שהוא לא בטוח לנחיתה.
  • דחלילים – דחלילים שאמורים להרחיק את היונים ולהפחית אותם. ייתכנו גם דחלילים משמיעי קולות.

מהי השיטה המומלצת ביותר להרחקת יונים בבניינים רבי קומות?

  • בבניינים גבוהים רבי קומות מומלץ בעיקר להשתמש בדוקרנים ולהתקין אותם על אדן החלון ובגגות הבניינים. כאשר מדובר בצמרות עצים הנמצאים בסמוך לחלונות של בנייני מגורים או בשני בניינים המעוניינים לשתף פעולה ולהתקין רשת יונים מבניין אחד לשני ולחסום את המעבר שלהן, הרי שניתן בהחלט לעשות זאת.

 

מהלל הרחקת יונים הנה חברה המתמחה בשירותי הרחקת יונים בגבעתיים ובאזור המרכז בכלל. אם אתם זקוקים לשירותים אלו אנא צרו עמנו קשר בהקדם בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן