הדברה

ייעוץ מקצועי על הדברה

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות מקצועיות בתחום הדברה ומעניקים ייעוץ מקצועי. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר לביצוע העבודה באופן מקצועי, מהיר ואיכותי.

מומלץ!

השאירו פרטים

שירותי הדברה מקצועיים

שירותי הדברה הנם מהשירותים הנפוצים ביותר על ידי חברות ועצמאיים במדינת ישראל. לאורך השנה כולה אנו עשויים להיתקל במזיקים שונים, בין אם בחורף ובין אם בקיץ, יש את המזיקים המופיעים לאותה תקופה ויש כאלה הפעילים לאורך השנה כולה. בעוד יש מזיקים מסוכנים יותר באחרים, אנו בכל מקרה לא נרצה מזיקים לידנו ולכן כדאי לשמור טלפון של מדביר מקצועי באזור מגורינו המחזיק ברישיון מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה וכן פועל תחת החוקים וההיתרים הנדרשים לשימוש בחומרי הדברה שונים בצורה בטוחה ויעילה.

סוגי מזיקים שונים שאנו עשויים להיתקל בהם בסביבתנו

  • תיקנים – הג'וקים (או תיקנים אם תרצו) הנם מזיקים שתמיד יהיו בסביבתנו ללא קשר לעונות השנה. אם הבית שלכם לא מתוחזק היטב ואתם דואגים לניקיון בו לעתים קרובות מאוד אז יש סבירות גבוהה שתמצאו תיקנים בביתכם בשלב כזה או אחר. אלה עשויים להעביר אלינו מחלות וגם הנוכחות שלהם בביתנו היא לא מתקבלת ועל כן נצטרך לבצע הדברה מקצועית ונכונה שתמנע מהם להתקרב לביתכם.
  • מכרסמים – אלה חיים בביובים ומחילות שונות ולכן לא מן הנמנע שיש עליהם וירוסים, כינים ומחלות שונות הנישאים על פרוותם. אלה יכולים לעבור אל בני האדם במגע ישיר או עקיף ועל כן עשויים להיחשב מטרד לא קטן.
  • דבורים – עקיצה של דבורה לאדם אלרגי עשויה להיות קטלנית. להרגיז נחיל של דבורים שיגרום להם לתקוף אתכם עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך ובמקרים מסוימים אף למוות ועל כן כאשר אתן מזהים פעילות של דבורים בסביבתכם כדאי לקרוא למדביר מקצועי באזור לביצוע הדברה מתאימה.
  • נמלים – הנמלים נחשבות למזיקים קטנים ופוקדות את האזור שלנו בעיקר בחודשי הקיץ החמים בהן הן יוצאות מהקנים שלהן על מנת לאסוף ולאגור מזון. על מנת להדבירן כמו שצריך צריך למצוא ולהדביר את הקן ובמידה וזה לא אפשרי צריך לבצע הדברה מקצועית וחכמה מסוג אחר.
  • יונים – הרחקת יונים היא שירות נפוץ באוזרים רבים בארץ ושלא כמו מכרסמים אחרים כאשר מדובר ביונים מבצעים הרחקה ולא חיסול. גם לזה יש שיטות מסוימות ואביזרים שונים שבהם ניתן להשתמש.

 

מהלל הרחקת יונים הנה חברת הדברה מקצועית ומוסמכת המספקת שירותיה באזור המרכז ומטפלת במזיקים שונים. צרו עמנו קשר
לפרטים נוספים והזמנת השירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן