הרחקת יונים ברמת גן

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ברמת גן

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ברמת גן. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

ניתן לזהות יונה בדרך כלל על ידי צבעה האפום עם עיניים אדומות, אולם יש יונים גם בצבע לבן. אלה חיות בקרבנו מזה שנים רבות ולאורך שנים לא התייחסנו אליהן כמזיק עד שהבנו כי אלה נושאות כינים, קרציות ומחלות שונות העשויות לעבור אלינו. משום כך ובשל העובדה שהסביבה העירונית היא אזור מחיה מועדף עליהן, הן הפכו למטרד סביבתי של ממש. הרחקתם של היונים ברמת גן למשל נחשב לאחד השירותים הפופולריים ביותר בעיר בשל בנייני המגורים הגבוהים, הכיכרות, הפארקים, המזרקות והאזורים השונים שבהן היונים אוהבות לחיות בקרב בני האדם.

דוגמאות למחלות שונות שהן עשויות להעביר לבני אדם?

הרעש הרב שהיונים עושות הן לצערנו רק הקל שבנזקים שהן עשויות לעשות לנו. הלשלשת החומצית שלהן עשויה להזיק לרכוש וכן נמצאו עשרות מחלות שעשויות להיגרם לבני האדם בעקבות הנוכחות של היונים, בין אם מדובר בכינים ווירוסים שהן נושאות על כנפיהן ובין אם מדובר במחלות המגיעות אלינו מהלשלשת שלהן. בין המחלות הנפוצות הינן מחלת האסטמה, החלשת המערכת החיסונית, כאבי ראש כרוניים, הקאות, בעיות בכבד, דלקות מסוכנות וטפילים שונים. בקיצור – אתם לא רוצים אותן בסביבתכם.

כיצד נבצע הרחקת יונים ברמת גן ונפתור את הבעיה אתם שואלים?

ישנן מספר שיטות יעילות להרחקת היונים הנחשבות לטובות ביותר בשוק הרחקת היונים כיום. בדרך כלל ניתן להציב דוקרנים או להתקין רשת שתמצא את הנחיתה או הכניסה של היונים לאזור מסוים. זה לא מתאים לכל מקום אבל לרוב המצבים זה בהחלט עשוי לפתור את הבעיה. ישנם סוגים שונים של רשתות ודוקרנים מחומרים שונים ודרגות איכות שונות, שכן אלה כאמור גם נמכרים במחירים שונים אך גם נחשבים ליעילים יותר ובעלי אורך חיים רב יותר. שיטות נוספות עשויות להיות שימוש בחוטי רטט, מרחיקים קוליים, דחלילים, קפיצי מתכת ועוד. לסיכום, תכנון נכון והתקנה מתאימה של עזרים שונים שירחיקו את היונים מסביבתכם ויהפכו את הנחיתה ללא נעימה ובטוחה עבורן עשויים לעשות את העבודה. מהלל הרחקת יונים ברמת גן מתמחה בשירותי הרחקת יונים ומספקת גם שירותי הדברה שונים. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן