ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים באמצעות רשת נגד יונים

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים בפתרון רשת נגד יונים, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

רשת נגד יונים בדרך המקצועית

כאשר הנכם זקוקים לעזרה על מנת לחסום את כניסת המבנה ליונים, מומלץ ביותר לבחור התקנה של רשת נגד יונים. קיימים סוגים שונים של רשתות, בהתאם לגודל החלל והפתח, למקום ובהתאם לתנאי האקלים. מאז ומתמיד היונים היו מטרדים, והנושא לא חדש אך בשנים האחרונות המודעות גדלה. עוד לפני עשור, הדרך המקובלת ביותר למנוע כניסת למבנה מיונים הייתה בעזרת חסימת הפתחים עם רשתות פלסטיק או מתכת.

כיום, ניתן לעשות שימוש ברשתות מיוחדות על מנת להרחיק יונים. רשת נגד יונים נותנת פתרון יעיל ביותר והינו בעל אסתטיקה גבוה. 

רשת נגד יונים – כיצד ניתן לעשות ממנו שימוש?

על מנת להבין היטב את נושא זה, ניתן לברר איכן ניתן להתקין את רשת נגד יונים להלן:

  • רשת לול – הינה רשת העשויה ממתכת. ניתן לעשות שימוש בסוג רשת זו, בעיקר על מנת לסגור דפנות הלולים ובכדי למנוע כניסת הציפורים בלול ולמנוע מהם לגנוב את מזון התרנגולות. בנוסף לכך, הרשת מאפשרת למנוע מטורים קטנים להיכנס בתוכו. רשת זהו עשויה מחוטי ברזל דקים אשר יוצרים רשת עם חורים משומשים.
  • רשת פלסטיק – רשת מיוחדת המיוצרת עם חורים גדולים מאשר רשת לול, אך החוטים עבים יותר. מומלץ לא לבחור בסוג זה בכדי להרחיק את היונים מכוון שרשת הפלסטיק חזקה יותר, ולכן היונים יכולות לעמוד עליו.
  • רשת מגולוונת – זו רשת עשויה מחוטי ברזל. ניתן לעבור עליו תהליך של ציפוי לאחר הבנייה על מנת למנוע חלודה.

בחירת חברת המספקת רשת נגד יונים

חשוב לציין כי על מנת שהיונים לא ישבו על גג ביתכם, על המזגן או בכל מקום אחר, יש לבחור ברשת נגד יונים לא מאפשרת להם יציבות ונוחות. רצוי להתייעץ עם חברה על מנת לבחור את הרשת המתאים ביותר להרחקת יונים, וזאת לטווח הארוך. 

על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר, ניתן לברר אם הינה בעלת מקצוע בתחום ומכירה את כל השיטות וסוגי שונים של רשת נגד יונים. במידה והמכם מחפשים שירות זה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת ” מהלל בע”מ הרחקת יונים”  המקצועית ואמינה ביותר

רשת נגד יונים – שאלות ותשובות

תשובה: היונים חיות בלהקות, הן מחפשות אחר מזון ומים ואזור גבוה וטוב לקינון. לכן הן חיות בדרך כלל בקרבת בני האדם, רחוב מאויביהן הטבעיים בטבע. אלה לא אסתטיות במיוחד ונושאות על כנפיהן כינים, חיידקים ווירוסים שונים שיכולים לעבור אל בני האדם הנמצאים בקרבת מקום. כמו כן לשלשת היונים החומצית פוגעת ברכוש וגם צווחות היונים אינן בדיוק צליל מרנין שנעים לשמוע במהלך היום.

תשובה: הדברת יונים נעשית על ידי הרחקתן מהמקום והפיכת המקום ללא נוח ולא אפשרי לנחיתה עבורן. ניתן לעשות שימוש ברשת נגד יונים, סלילי חשמל, דחלילים מיוחדים, מכשירים המפיקים קולות אולטראסוניים המרחיקים את היונים וכן שימוש באמצעות דוקרנים אשר ביחד עם רשת נגד יונים יהיו הפתרון המתאים כמעט בכל מצב.

תשובה: רשת נגד יונים היא רשת, העשויה בדרך כלל מניילון או פלסטיק, המיועדת לחסימת המעבר של היונים לאזור מסוים. עושים בהן שימוש בדרך כלל לחסימה של עליות גג, מרפסות, מעבר בין מבפנים, ארובות ואפילו פיר של מעלית.

תשובה: הרשתות הפופולריות ביותר יהיו ממונופיל או מפוליאתילן. רשת המונופיל היא הפופולרית ביותר כיוון שהיא מגיעה בעוביים שונים, יכולה למנוע מעבר מציפורים גדולות ונחשבת לעמידה וחזקה בפני מזג אוויר ובכלל לאורך זמן. רשת הפוליאתילן הייתה פופולרית מאוד בעבר אולם כיום לא משתמשים בה הרבה בשל חוסר עמידותה בפני מזג האוויר לאורך זמן ובשל העובדה שהיא דליקה יותר מרשתות אחרות.

תשובה: עלות של רשת והתקנה לאזור סטנדרטי של 3X3 מטר תהיה בערך 900-1000 שקלים בממוצע. עבור רשת פלסטיק זולה יותר המחיר יכול להיות כ-200 שקלים זול יותר לערך.

תשובה: ההתקנה מתבצעת על ידי חברת הדברות מקצועית ומנוסה בתחום כמו מהלל בע”מ הרחקת יונים למשל. איש המקצוע חותך את הרשת במידות הנדרשות עבורך ומעביר חוט ברזל / נירוסטה בקצוות הרשת. לאחר מכן באמצעות קדיחת חורים, התקנת ווים ולולאות, ניתן יהיה לחבר את הרשת אל קירות המבנה. מבצעים מתיחה של הרשת וקשירה סופית ובכך משלימים את העבודה.