ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים באמצעות רשת נגד יונים

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים בפתרון רשת נגד יונים, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

רשת נגד יונים בדרך המקצועית

כאשר הנכם זקוקים לעזרה על מנת לחסום את כניסת המבנה ליונים, מומלץ ביותר לבחור התקנה של רשת נגד יונים. קיימים סוגים שונים של רשתות, בהתאם לגודל החלל והפתח, למקום ובהתאם לתנאי האקלים. מאז ומתמיד היונים היו מטרדים, והנושא לא חדש אך בשנים האחרונות המודעות גדלה. עוד לפני עשור, הדרך המקובלת ביותר למנוע כניסת למבנה מיונים הייתה בעזרת חסימת הפתחים עם רשתות פלסטיק או מתכת.

כיום, ניתן לעשות שימוש ברשתות מיוחדות על מנת להרחיק יונים. רשת נגד יונים נותנת פתרון יעיל ביותר והינו בעל אסתטיקה גבוה. 

רשת נגד יונים – כיצד ניתן לעשות ממנו שימוש?

על מנת להבין היטב את נושא זה, ניתן לברר איכן ניתן להתקין את רשת נגד יונים להלן:

  • רשת לול – הינה רשת העשויה ממתכת. ניתן לעשות שימוש בסוג רשת זו, בעיקר על מנת לסגור דפנות הלולים ובכדי למנוע כניסת הציפורים בלול ולמנוע מהם לגנוב את מזון התרנגולות. בנוסף לכך, הרשת מאפשרת למנוע מטורים קטנים להיכנס בתוכו. רשת זהו עשויה מחוטי ברזל דקים אשר יוצרים רשת עם חורים משומשים.
  • רשת פלסטיק – רשת מיוחדת המיוצרת עם חורים גדולים מאשר רשת לול, אך החוטים עבים יותר. מומלץ לא לבחור בסוג זה בכדי להרחיק את היונים מכוון שרשת הפלסטיק חזקה יותר, ולכן היונים יכולות לעמוד עליו.
  • רשת מגולוונת – זו רשת עשויה מחוטי ברזל. ניתן לעבור עליו תהליך של ציפוי לאחר הבנייה על מנת למנוע חלודה.

בחירת חברת המספקת רשת נגד יונים

חשוב לציין כי על מנת שהיונים לא ישבו על גג ביתכם, על המזגן או בכל מקום אחר, יש לבחור ברשת נגד יונים לא מאפשרת להם יציבות ונוחות. רצוי להתייעץ עם חברה על מנת לבחור את הרשת המתאים ביותר להרחקת יונים, וזאת לטווח הארוך. 

על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר, ניתן לברר אם הינה בעלת מקצוע בתחום ומכירה את כל השיטות וסוגי שונים של רשת נגד יונים. במידה והמכם מחפשים שירות זה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת ” מהלל בע”מ הרחקת יונים”  המקצועית ואמינה ביותר