ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים לצמיתות

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים לצמיתות, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

הרחקת יונים לצמיתות אצלנו

אנשים מעולם לא חשבו כי היונים נחשבות למזיק, אולם בשנים האחרונות החלה להתפתח המודעות סביב הכינים והמחלות השונות שהיונים נושאות על כנפיהן, דבר אשר יכול לגרום להיווצרות מחלות גם בקרב בני אדם. היונים מחפשות מקום לקונן ולרוב אוהבות את סביבתם של בני האדם בשל הריבוי במזון ובמקומות גבוהים שיכולים לשמש כאזור מוגן יחסית לקונן בו. הרחקת יונים לצמיתות הנה הפתרון היחיד במקרים אלה אולם לא כל כך פשוט הדבר.

מה הבעיה עם הרחקת יונים רגילה?

אם תנסו להבריח את היונים מאזור שהם התיישבו בו הן יידעו לחזור מהר מאוד לאותו מקום. למעשה, גם אם אתם חושבים שתוכלו ללכוד את היונים ולשחרר אותם במרחק של עשרות קילמטרים מהמקום, גם אז הן יידעו למצוא את דרכן חזרה אליכם. היונים נחשבות למטרד גם בשל הרעש שהן עושות, גם בשל הלשלשת החומצית שהן יכולים להשאיר על רכבכם, המחסן, הגדר או כל רכוש אחר שלכם, להזיק לו, להוריד צבע ועוד. בנוסף, אלה נושאות כינים אשר עשויות לגרום להיווצרות מחלות שלא נדע. על מנת להיפתר מהם יש צורך בשירותי הרחקת יונים לצמיתות.

כיצד מתבצעת הרחקת יונים לצמיתות?

לאורך השנים פותחו מספר שיטות להרחקת היונים מסביבתם של בני האדם, אולם לאור תלונות רבות של אנשים שחשבו כי הרחקת יונים לצמיתות היא המתה שלהן (וטעו כמובן) פותחו שיטות נוספות שאינן קשורות ללכידת יונים או פגיעה פיזית בהן. שיטות אלה דוגלות בהפיכת המקום ללא נוח לקינון ועל ידי כך היונה עצמה מבינה שלא יהיה לה נוח ובטוח להתיישב באזור שלכם ותחפש מקום אחר טוב יותר עבורה. היונים יכולות להיות על אדני החלון שלכם, בחדרי הכביסה, בתוך גג הרעפים שלכם או עליו. הן יכולות להיות גם על גג המחסן, במרזבים, בצמרות העצים שבגינתכם ועוד. הרחקת יונים לצמיתות תהיה הפתרון הטוב ביותר.

שירות מקצועי ומוצרים איכותיים

גם במידה ותשכרו איש מקצוע מנוסה לביצוע העבודה אתם תרצו לוודא שהחומרים שהוא עושה בהם שימוש הנם איכותיים. במידה והוא משתמש ברשת יונים הרי שזו צריכה להיות חזקה, עמידה בפני מזג האוויר ומותקנת כמו שצריך. אם נעשה שימוש בדוקרנים עדיף כאלה מנירוסטה או פח ולא מפלסטיק העשויים להבלות מהר ממזג האוויר. מהלל בע”מ הרחקת יונים יעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.