הרחקת יונים לצמיתות

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים לצמיתות

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים לצמיתות. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרחקת יונים לצמיתות אצלנו

אנשים מעולם לא חשבו כי היונים נחשבות למזיק, אולם בשנים האחרונות החלה להתפתח המודעות סביב הכינים והמחלות השונות שהיונים נושאות על כנפיהן, דבר אשר יכול לגרום להיווצרות מחלות גם בקרב בני אדם. היונים מחפשות מקום לקונן ולרוב אוהבות את סביבתם של בני האדם בשל הריבוי במזון ובמקומות גבוהים שיכולים לשמש כאזור מוגן יחסית לקונן בו. הרחקת יונים לצמיתות הנה הפתרון היחיד במקרים אלה אולם לא כל כך פשוט הדבר.

מה הבעיה עם הרחקת יונים רגילה?

אם תנסו להבריח את היונים מאזור שהם התיישבו בו הן יידעו לחזור מהר מאוד לאותו מקום. למעשה, גם אם אתם חושבים שתוכלו ללכוד את היונים ולשחרר אותם במרחק של עשרות קילמטרים מהמקום, גם אז הן יידעו למצוא את דרכן חזרה אליכם. היונים נחשבות למטרד גם בשל הרעש שהן עושות, גם בשל הלשלשת החומצית שהן יכולים להשאיר על רכבכם, המחסן, הגדר או כל רכוש אחר שלכם, להזיק לו, להוריד צבע ועוד. בנוסף, אלה נושאות כינים אשר עשויות לגרום להיווצרות מחלות שלא נדע. על מנת להיפתר מהם יש צורך בשירותי הרחקת יונים לצמיתות.

כיצד מתבצעת הרחקת יונים לצמיתות?

לאורך השנים פותחו מספר שיטות להרחקת היונים מסביבתם של בני האדם, אולם לאור תלונות רבות של אנשים שחשבו כי הרחקת יונים לצמיתות היא המתה שלהן (וטעו כמובן) פותחו שיטות נוספות שאינן קשורות ללכידת יונים או פגיעה פיזית בהן. שיטות אלה דוגלות בהפיכת המקום ללא נוח לקינון ועל ידי כך היונה עצמה מבינה שלא יהיה לה נוח ובטוח להתיישב באזור שלכם ותחפש מקום אחר טוב יותר עבורה. היונים יכולות להיות על אדני החלון שלכם, בחדרי הכביסה, בתוך גג הרעפים שלכם או עליו. הן יכולות להיות גם על גג המחסן, במרזבים, בצמרות העצים שבגינתכם ועוד. הרחקת יונים לצמיתות תהיה הפתרון הטוב ביותר.

שירות מקצועי ומוצרים איכותיים

גם במידה ותשכרו איש מקצוע מנוסה לביצוע העבודה אתם תרצו לוודא שהחומרים שהוא עושה בהם שימוש הנם איכותיים. במידה והוא משתמש ברשת יונים הרי שזו צריכה להיות חזקה, עמידה בפני מזג האוויר ומותקנת כמו שצריך. אם נעשה שימוש בדוקרנים עדיף כאלה מנירוסטה או פח ולא מפלסטיק העשויים להבלות מהר ממזג האוויר. מהלל בע"מ הרחקת יונים יעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן