הרחקת יונים מקצועית

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מקצועית

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מקצועית. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

לפני הכל, הרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים מקצועית היא שירות חיוני ואיכותי בכל מקום. היונים, כמו שאר בעלי החיים, מצויות בערים הגדולות. אך בניגוד לבעלי חיים כמו כלבים וחתולים שעמם למדנו לחיות, הרי את היונים מרבית בני האדם מחבבים מעט פחות. זאת משום שהיונה אינה מביאה לנו שלום, אלא לכלוך. מלבד הלכלוך, היונים המקננות מרעישות מאוד, בשעות לא שגרתיות ואף נושאות עמן חיידקים וטפילים מסוגים שונים. חיידקים אלו עשויים לפגוע בבריאות בני האדם ויש צורך לוודא כי היונים ימצאו את ביתם במקום הטבעי להם, על ענפי עץ בקרבת מקום, ולא על גג או חלון ביתכם.

הרחקת יונים מקצועית – מה חשוב לדעת?

קיימות מספר דרכים להרחקת יונים, כאשר ישנם כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת ששוקלים לבצע פעולה זו:

  • הרחקת יונים מקצועית צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע שהוא מדביר מוסמך, אשר יש ברשותו היתר להדברת מזיקים. מדובר בבטיחות שלכם ושל בני ביתכם ואין להתפשר על כך.
  • בעל מקצוע בתחום זה צריך להיות מוסמך לביצוע עבודות בגובה, וכך גם כל עובדי החברה שלו. זאת מכיוון שהיונים הרי לרוב מקננות במקומות גבוהים במיוחד, כמו למשל גגות בתים, אדני חלונות, מרפסות וכן הלאה.
  • ביטוח: בדקו כי בעל המקצוע שבחרתם אינו רק מוסמך לעבודות בגובה, אלא גם מבוטח בהתאם, כי חלילה במידה ומשהו קורה, האחריות עשויה ליפול עליכם, מצב לא נעים ולא רצוי לכל הדעות.
  • סוגים של הרחקת יונים: ישנן דרכים שונות להרחקת יונים כגון רשתות מחומרים שונים, דחלילים וכדומה. בחרו בבעל מקצוע מנוסה ובעל שם, אשר יוכל לייעץ לכם לגבי פתרון יעיל.

השאירו את העבודה למקצוענים

אל תתפתו לבצע הרחקת יונים בעצמכם, קלה ופשוטה ככל שתראה לכם, מדובר בגובה רב, ואם ברצונכם ליהנות מן התוצאה לאורך זמן, פנו אל איש מקצוע שזהו תפקידו.

לסיכום, אין ספק כי היונים הפכו תופעה טורדנית של ממש, עקב מיעוט בצמחיה וגידול באוכלוסייה שלהן. היונים ימשיכו לחפש מקומות קינון ועליכם לפנות אל איש מקצוע לביצוע הרחקת יונים מקצועית כדי לוודא שפתרתם את הבעיה באופן תמידי.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן