הרחקת יונים מגג רעפים

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מגג רעפים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מגג רעפים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרחקת יונים מגג רעפים בשיטה המקצועית

ראשית, חשוב לציין כי הרחקת יונים מגג רעפים שונה לחלוטין מהרחקת יונים ממקומות נוספים. יונים הינן ציפורים שמאוד אוהבות גגות רעפים מהסיבה הפשוטה שהגגות אלו נוחים להן. גג רעפים  מאפשר להן עמדת יציבה וטובה כך שנוח להן לעמוד על גגות אלו. לכן,  רוב בעלי בתים פרטיים עם  גגות רעפים מתלוננים על המיית היונים בשעות היום ועל הלכלוכים אותם הן משאירות.

הרחקת יונים מגג רעפים – ההסבר המלא

בגגות רעפים רבים קיים קולט שמש על אותו גג ומרזב היקפי. דבר זה עושה שימוש ליונים כמתקן עמידה ולעיתים קרובות, המבנה של הגג רעפים יוצר מצב בו עשרות יונים יכולים לעמוד. כדי להימנע מתופעה זו, יש צורך להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים המשתמשים בשיטות חשדניות שלא פוגעות כלל ביונים. כך, תוכלו לקבל את הפתרון הטוב ביותר לביצוע הרחקת יונים מגג רעפים, כמו התקנה דוקרנים או רשתות.  

הדוקרנים יותקנו באזור הפתח של המרזב, כלומר בקצה של הגג המשופע. מומלץ להתקין אותן בכל האזורים האסטרטגיים הקיים על הגג  בהם היונים רגילות לשהות. האפשרות השנייה היא להתקין רשת יונים מיוחדת בין הרווח של קולט השמש לאותו גג  או לעטוף את גג הרעפים כולו ברשת.

חשוב כי העבודה תתבצע במקצועיות בכדי להצליח להרחיק את היונים ולשמור על המראה האסתטי של הגג.

מדוע חשוב להרחיק יונים מגגות רעפים?

הרחקת יונים מגג רעפים הינה תמיד הכרחית בין אם  מדובר במספר בודדים של יונים או בכמות גדולה של ציפורים אשר יושבות על גגות רעפים. ובכן, הלשלשת של היונים עלולה לעשות נזקים רב לבריאות האדם, ולכן חשוב לפתור את בעיה זו בהקדם. כמובן שיונים הינן ציפורים ידידותיים לבני האדם, אך מכוון שהן עלולות לגרום לנזקים יש צורך להזמין שירות של הרחקת יונים מגג רעפים. כמובן שעליכם לבחור על חברה אשר לא פוגעת כלל בציפורים אלא רק מניע מהם לשבת על הגגות וכדומה.

 מחפשים שירות של הרחקת יונים מגג רעפים? זקוקים לעזרה בכדי להצליח לפתור את בעיה זו? צרו קשר עם חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן