ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים מגג רעפים

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים מגג רעפים, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

הרחקת יונים מגג רעפים בשיטה המקצועית

ראשית, חשוב לציין כי הרחקת יונים מגג רעפים שונה לחלוטין מהרחקת יונים ממקומות נוספים. יונים הינן ציפורים שמאוד אוהבות גגות רעפים מהסיבה הפשוטה שהגגות אלו נוחים להן. גג רעפים  מאפשר להן עמדת יציבה וטובה כך שנוח להן לעמוד על גגות אלו. לכן,  רוב בעלי בתים פרטיים עם  גגות רעפים מתלוננים על המיית היונים בשעות היום ועל הלכלוכים אותם הן משאירות.

הרחקת יונים מגג רעפים – ההסבר המלא

בגגות רעפים רבים קיים קולט שמש על אותו גג ומרזב היקפי. דבר זה עושה שימוש ליונים כמתקן עמידה ולעיתים קרובות, המבנה של הגג רעפים יוצר מצב בו עשרות יונים יכולים לעמוד. כדי להימנע מתופעה זו, יש צורך להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים המשתמשים בשיטות חשדניות שלא פוגעות כלל ביונים. כך, תוכלו לקבל את הפתרון הטוב ביותר לביצוע הרחקת יונים מגג רעפים, כמו התקנה דוקרנים או רשתות.  

הדוקרנים יותקנו באזור הפתח של המרזב, כלומר בקצה של הגג המשופע. מומלץ להתקין אותן בכל האזורים האסטרטגיים הקיים על הגג  בהם היונים רגילות לשהות. האפשרות השנייה היא להתקין רשת יונים מיוחדת בין הרווח של קולט השמש לאותו גג  או לעטוף את גג הרעפים כולו ברשת.

חשוב כי העבודה תתבצע במקצועיות בכדי להצליח להרחיק את היונים ולשמור על המראה האסתטי של הגג.

מדוע חשוב להרחיק יונים מגגות רעפים?

הרחקת יונים מגג רעפים הינה תמיד הכרחית בין אם  מדובר במספר בודדים של יונים או בכמות גדולה של ציפורים אשר יושבות על גגות רעפים. ובכן, הלשלשת של היונים עלולה לעשות נזקים רב לבריאות האדם, ולכן חשוב לפתור את בעיה זו בהקדם. כמובן שיונים הינן ציפורים ידידותיים לבני האדם, אך מכוון שהן עלולות לגרום לנזקים יש צורך להזמין שירות של הרחקת יונים מגג רעפים. כמובן שעליכם לבחור על חברה אשר לא פוגעת כלל בציפורים אלא רק מניע מהם לשבת על הגגות וכדומה.

 מחפשים שירות של הרחקת יונים מגג רעפים? זקוקים לעזרה בכדי להצליח לפתור את בעיה זו? צרו קשר עם חברת מהלל בע”מ הרחקת יונים.