הרחקת יונים בנתניה

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בנתניה

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בנתניה. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

קצת על הרחקת יונים בנתניה

היונה היא בעלת כנף נפוצה מאוד בארצנו, ובעלת חשיבות סמלית ביהדות ישראל. מדובר בציפור יפה וידידותית שבדרך כלל לא תוקפת בני אדם, אך הבעיה הגדולה בחיה זו היא בעיית הקינון, אותה כולנו מכירים היטב. היונים נוהגות לקונן במקומות מוסתרים בבתי מגורים כמו עליות גג, אדן החלון, מכונת הכביסה. בעת תהליך הקינון גורמות היונים להרבה לכלוך, ריח לא נעים ורעש והופכות למטרד עבורנו. בנוסף לאי הנעימות הנגרמת בעקבות קינון היונים בבתינו, במקרים רבים הן גם עלולות לנשוא כינים, מחלות וחיידקים העלולים לגרום לאלרגיות, בעיות בעור ובעיות נשימה. בעקבות כל אלו, אנשים רבים מגלים עניין בפעולת הרחקת יונים בנתניה, גירושם וסילוקם מהבתים.

הרחקת יונים בנתניה – מקצוע של ממש

הרחקת יונים בנתניה הוא מקצוע השייך לתחום ההדברה, אך בניגוד להדברות אחרות, הרחקת יונים אינה פוגעת ביונים עצמן באופן פיזי, שכן מעבר לפן ההומניטרי, הריגתן או פגיעה בהן תוביל לנזק גדול אף יותר כמו הגעה של חרקים, עורבים, עכברים, ונחשים למקום על מנת להסתער על הנבלות. ההרחקה מטרתה להרחיק אותן מהמקום בו נמצאות ולגרום להן לחפש מקום אחר לקונן ולרבוץ בו.

איך מבצעים הרחקת יונים?

הרחקת יונים בנתניה כוללת מספר שיטות אפקטיביות:

  1. הרחקת יונים על ידי דוקרנים – דוקרנים מונעים מהיונה יציבות ועמידה במקום בטוח ונוח ומפריעים לה לקנן בשלווה, אך לא פוגעים כלל ביונים באופן פיזי אלא רק גורם להן להתרחק מהמקום. היונים מזהות כי המקום אינו יציב ומתעופפות אל מקום אחר. מדובר בשיטה יעילה ביותר.
  2. הרחקת יונים באמצעות רשת יונים – גם שיטה זו פועלת על עקרון היציבות. הרשת גורמת למשטח להיות לא יציב וכך היונים מתרחקות מהמקום. קיימים סוגי רשתות רבים.
  3. הרחקת יונים ע"י אויבים טבעיים – האויבים של היונים הם עופות גדולים יותר מהן כמו בז, נץ, ינשופים ועורבים הנוהגים לגנוב את ביציהם של היונים ולהפריע להם לקנן. הצבה של דחלילי עופות תגרום ליונים לפחד ולהפסיק לקנן במקום.
  4. הרחקת יונים על ידי מניעת כניסה – ניתן לאטום את הכניסה ברשת למקומות בהן היונים מקוננות.

מחפשים שירותי הרחקת יונים מקצועית ואמינה? פנו למהלל בע"מ הרחקת יונים, חברה בעלת 10 שנות ניסיון בתחום המעניקה שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים וכולי.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

הרחקת יונים בנתניה
הרחקת יונים בנתניה
רשת נגד יונים בנתניה
רשת להרחקת יונים בנתניה
הרחקת יונים מרבי קומות בנתניה
רשת חופה ודוקרנים בנתניה

שיטות הרחקת יונים בנתניה

אחת משיטות ההדברה הנפוצות ביותר ברחבי הארץ היא הרחקת יונים. את היונים אנו מדבירים בצורה אנושית ולא פועלים כדי לחסלן אלא כדי להרחיק אותן מהאזור שלנו ושלא יהיה להן נוח לקנן בסביבתנו. כאמור הרחקת יונים בנתניה הוא שירות שכיח בעיר שכן באזורים המיושבים התושבים סובלים מכמות גדולה של יונים המקננת באזור.

היונים מחפשים אחר אזור בטוח מפני טורפיהם הטבעיים ולכן פוקדים את העיר, היכן שנמצאים בני האדם ופחות אזורים טבעיים בהם עשויים להימצא טורפים שונים. בדרך כלל היונים יחפשו אחר אזורים גבוהים לקנן בהם כמו צמרות עצים, אדני חלון של בנייני מגורים, גגות בתים ובניינים, מרזבים, על גבי מנוע המזגן המותקן על הקיר החיצוני של המבנה ועוד.

מדוע חשוב להרחיק את היונים מהסביבה שלנו?

הרחקת יונים בנתניה חשובה מאוד לתושבי הסביבה כיוון שהיונים עשויים להעביר כינים ומחלות שונות, לגרום להיפתחות או התעוררות של אלרגיות, לגרום ללכלוך רב וטינוף הרחובות וסביבת המגורים שלכם, לגרום לנזק לרכוש שלכם ועוד. כמו כן הצווחות של היונים במשך שעות רבות במהלך היום לא תורמות גם כן לסבלנות של האנשים באזור. אנו בחברת אורן הרחקת יונים מתמחים בשירות הרחקת יונים באזור המרכז ופועלים בנתניה כבר שנים רבים לשביעות רצונם של התושבים.

הרחקת יונים בנתניה באמצעות דוקרנים:

אחת השיטות הנפוצות ביותר להרחקת היונים היא באמצעות הדוקרנים. אנו צריכים להפוך את המקום ללא נוח ולא נעים לנחיתה עבורן וכמובן לא מתאים לקינון. כך הם יחפשו אחר מקום אחר ולא בסביבתכם. אם כן שימוש בדוקרנים יכול להיות יעיל במיוחד במקומות רבים ולרוב מתקינים אותם באזורי מישור כמו אדני חלון או גגות בניינים. יש דוקרנים מפלסטיק, יש מנירוסטה, יש דוקרנים נגד יונים בצורות שונות ובאורכים שונים. מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום לבחור אותם בצורה נבונה.

הרחקת יונים באמצעות רשת יונים:

שיטה פופולרית נוספת היא שימוש ברשת יונים על מנת לחסום את הגישה שלכם לאזור מסוים כמו מסתורי כביסה או מרפסות. גם כאן יש מגוון אופציות של רשתות מחומרים שונים ואיכויות שונות שחלקן מתאימות גם לציפורים ועופות במשקלים כבדים יותר, חלקן עמידות יותר בפני שריפות ועוד.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן