ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בנתניה

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים בנתניה, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

קצת על הרחקת יונים בנתניה

היונה היא בעלת כנף נפוצה מאוד בארצנו, ובעלת חשיבות סמלית ביהדות ישראל. מדובר בציפור יפה וידידותית שבדרך כלל לא תוקפת בני אדם, אך הבעיה הגדולה בחיה זו היא בעיית הקינון, אותה כולנו מכירים היטב. היונים נוהגות לקונן במקומות מוסתרים בבתי מגורים כמו עליות גג, אדן החלון, מכונת הכביסה. בעת תהליך הקינון גורמות היונים להרבה לכלוך, ריח לא נעים ורעש והופכות למטרד עבורנו. בנוסף לאי הנעימות הנגרמת בעקבות קינון היונים בבתינו, במקרים רבים הן גם עלולות לנשוא כינים, מחלות וחיידקים העלולים לגרום לאלרגיות, בעיות בעור ובעיות נשימה. בעקבות כל אלו, אנשים רבים מגלים עניין בפעולת הרחקת יונים בנתניה, גירושם וסילוקם מהבתים.

הרחקת יונים בנתניה – מקצוע של ממש

הרחקת יונים בנתניה הוא מקצוע השייך לתחום ההדברה, אך בניגוד להדברות אחרות, הרחקת יונים אינה פוגעת ביונים עצמן באופן פיזי, שכן מעבר לפן ההומניטרי, הריגתן או פגיעה בהן תוביל לנזק גדול אף יותר כמו הגעה של חרקים, עורבים, עכברים, ונחשים למקום על מנת להסתער על הנבלות. ההרחקה מטרתה להרחיק אותן מהמקום בו נמצאות ולגרום להן לחפש מקום אחר לקונן ולרבוץ בו.

איך מבצעים הרחקת יונים?

הרחקת יונים בנתניה כוללת מספר שיטות אפקטיביות:

  1. הרחקת יונים על ידי דוקרנים – דוקרנים מונעים מהיונה יציבות ועמידה במקום בטוח ונוח ומפריעים לה לקנן בשלווה, אך לא פוגעים כלל ביונים באופן פיזי אלא רק גורם להן להתרחק מהמקום. היונים מזהות כי המקום אינו יציב ומתעופפות אל מקום אחר. מדובר בשיטה יעילה ביותר.
  2. הרחקת יונים באמצעות רשת – גם שיטה זו פועלת על עקרון היציבות. הרשת גורמת למשטח להיות לא יציב וכך היונים מתרחקות מהמקום. קיימים סוגי רשתות רבים.
  3. הרחקת יונים ע”י אויבים טבעיים – האויבים של היונים הם עופות גדולים יותר מהן כמו בז, נץ, ינשופים ועורבים הנוהגים לגנוב את ביציהם של היונים ולהפריע להם לקנן. הצבה של דחלילי עופות תגרום ליונים לפחד ולהפסיק לקנן במקום.
  4. הרחקת יונים על ידי מניעת כניסה – ניתן לאטום את הכניסה ברשת למקומות בהן היונים מקוננות.

מחפשים שירותי הרחקת יונים מקצועית ואמינה? פנו למהלל בע”מ הרחקת יונים, חברה בעלת 10 שנות ניסיון בתחום המעניקה שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים וכולי.

הרחקת יונים בנתניה
הרחקת יונים בנתניה
רשת נגד יונים בנתניה
רשת להרחקת יונים בנתניה
הרחקת יונים מרבי קומות בנתניה
רשת חופה ודוקרנים בנתניה