הרחקת יונים בחולון

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בחולון

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בחולון. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת להרחקת יונים בחולון
רשת יונים בחולון

הרחקת יונים בחולון

חולון היא אחת מהערים המוכרות והמיושבות ביותר באזור המרכז. גם בחולון כמו בערים רבות אחרות ברחבי הארץ קיים ריבוי באוכלוסיית היונים. היונים מקוננות בין 3 ל-4 פעמים בשנה בדרך כלל ועל מנת לעשות זאת הן מחפשות מקום בטוח להתיישב בו ולקונן. על מנת להימנע ממזיקים אלה יש להזמין שירות הרחקת יונים בחולון של חברות הדברות מקצועית המתמחה בשירותים אלה.

האם אני יכול לחסוך בעל מקצוע ולהרחיק את היונים בעצמי?

רבים שואלים אם הם יכולים לחסוך את שירותי הרחקת יונים בחולון ולבצע את העבודה בעצמם? ובכן, שאלה קצת מסובכת משום שעל הנייר כל בנאדם יכול לעשות את הכול עם ההכשרה המקצועית הנכונה. העניין הוא שלרוב היונים יקוננו באזור גבוה המצריך אישור עבודה בגובה. אם אין לכם אישור עבודה בגובה ולא עברתם את ההכשרות המתאימות לכך הרי שאתם מסכנים את החיים שלכם בשביל לחסוך קצת כסף. זאת ועוד, שמקריאת מאמרים באינטרנט אפשר ללמוד בכלליות על הרחקת היונים אולם כדי לבצע זאת בפועל בצורה מקצועית יש צורך באיש מקצוע מנוסה.

הרחקת יונים בחולון בצורה מקצועית

הרחקת יונים בחולון המתבצעת בצורה מקצועית ובטוחה תתבצע על ידי מדביר מקצועי בעל אישור עבודה בגובה, המכיר את אורך חייהן של היונים וכיצד הן פועלות. למעשה, אם תנסו להרחיק את היונים בעצמכם בכל מיני דרכים סביר להניח שתרגישו שבזבזתם את הזמן שלכם ותצטרכו מדביר מקצועי. הסיבה לכך טמונה באופיין הסתגלני של היונים שגם אם תבריחו אותן עם מטאטא או תטפסו על העץ זה לא יעזור לכם כיוון שהן יחזרו אחרי כמה דקות או כמה שעות למקום הבטוח שהן מרגישות בנוח לקונן בו.

על מנת להבטיח שהרחקת היונים תיעשה בצורה נכונה והיונים לא יחזרו להטריד אותנו יש הצורך בהפיכת המקום לבלתי נגיש ונוח עבורן לקונן. כך למשל תוכלו להתקין דוקרנים נגד יונים שלא יוכלו לנחות על הגג או אדן החלון שלכם, להשתמש ברשת יונים כדי לחסוך צמרות עצים או שטח אווירי בין בניינים ועוד. חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מתמחה בשירותי הרחקת יונים בחולון ובערים נוספות באזור המרכז. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

רשת נגד יונים ב- ח 300 בחולון
הרחקת יונים בחולון
הרחקת יונים בחולון
דוקרנים נגד יונים על מעקה בחולון
רשת יונים במסתור כביסה בחולון
דוקרנים להרחקת יונים על צלחת לווין בחולון
דוקרנים להרחקת יונים
דוקרנים על תריס של חלון בחולון
דוקרנים נגד יונים על מזגן בחולון

הרחקת יונים בחולון והסביבה

אם אתם רואים שהיונים מתחילות להתיישב בצמרות העצים הקרובות לביתכם, אולי על אדן החלון שלכם, גג מנוע המזגן הצמוד לקיר החיצוני, בין מסילות החלונות במרפסת, אולי אפילו במרפסת השירות שלכם – הזמינו מיד שירותי הרחקת יונים בחולון שיסייעו לכם לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. באמצעות שירותי הרחקת יונים תוכלו להפוך את המקום ללא נוח ולא נעים לנחיתה וכך למעשה לפתור את בעיית היונים בסביבה שלכם.

מדוע היונה מזיקה לאדם?

היונה יכולה להזיק לאדם בכמה מישורים. ראשית אלה חיים בלהקות ולכן צווחות מעשרות או מאות יונים בו זמנית בשעות הבוקר/אחר הצהריים יכולות לחרפן גם את האדם הסבלני ביותר. מכיוון שצמרות העצים בעיר סמוכים לבנייני מגורים הרי שהדיירים החיים בסמוך סובלים מרעש רב וזה רק קצה המזלג בכל הנוגע לנזק שהיונים מביאות עמן.

הלשלשת של היונים נחשבת למפגע תברואתי חמור מאוד. לא די בכך שהן מכסות את המדרכה ומפזרות חיידקים הרי שהלשלשת הינה חומצית ולכן היא נוחתת על הרכב שלכם, גדר/החומה, המחסן או כל דבר אחר היא עשויה לגרום להורדת צבע ופגיעה ברכוש. לבסוף היונים גם נושאות על כנפיהן כינים וחיידקים שונים ואינן נחשבות לחיות אסתטיות במיוחד.

הרחקת יונים בחולון – כיצד זה מתבצע?

כדי לבצע הרחקת יונים בחולון צריך יהיה להשתמש בשיטה אפקטיבית להרחקת היונים מהאזור. בעוד יש כמה וכמה שיטות לעשות את זה הרי שהשיטות האפקטיביות ביותר בתוך העיר לרוב יהיו שימוש ברשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

  • רשת יונים – משמשת בעיקר לכיסוי שטחי אוויר, סגירת מרפסות ואפילו משתמשים בהם לכסות עצים. אלה מגיעות מסוגים שונים ואיכויות שונות המתאימות לצרכים שונים. גם המחירים עשויים להיות שונים ורמת העמידות של הרשתות.
  • דוקרנים נגד יונים – את הדוקרנים מתקינים על אדן החלון, גגות בניינים ואזורי מישור הנמצאים בגובה בדרך כלל. הם נועדו למנוע מהיונים לנחות באזור מסוים שאמור להיות נוח ונעים עבורן לקינון. נחשבים לפתרון פופולרי במיוחד.

מהלל בע"מ הרחקת יונים מספקת שירות הרחקת יונים בחולון ובאזור המרכז בכלל כבר שנים רבות ובצורה האפקטיבית ביותר. לפרטים והזמנת השירות צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לפתור את בעיית היונים שלכם.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן