הרחקת יונים בכפר סבא

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בכפר סבא

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בכפר סבא. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרחקת יונים בכפר סבא

הרחקת יונים בכפר סבא

היונה היא ציפור יפה, ציפור המסמלת את השלום. אבל אנחנו לא תמיד יודעים לחיות עם הציפורים האלה בשלום. היונים מהוות מטרד לא קטן באזורי המגורים. הן משאירות אחריהן לשלשת בכל מקום – על גבי חלונות הבתים, מכוניות, גגות, מעקות וכדומה. וזאת עוד מבלי שדיברנו על הרעש שעושות היונים כאשר הן "מדברות" אחת עם השנייה. רעש זה יכול להוציא מכליו את כל מי שנוהג לישון שנת צהריים בין השעות 14:00 ל-16:00. על כן, רבים מבין התושבים מחפשים דרך לבצע הרחקת יונים בכפר סבא. בימינו קיימות שתי דרכים עיקריות לעשות זאת – רשת נגד יונים ודוקרנים.

הרחקת יונים בכפר סבא – להבדיל בין שתי השיטות

כאמור, השימוש ברשת נגד יונים או התקנת דוקרנים – אלה השיטות הנפוצות יותר לצורך הרחקת יונים בכפר סבא. נתחיל מהרשת. מדובר ברשת שקופה המרושתת בצורת יהלומים. הרשת נפרשת בדרך כלל במקומות מוצלים, מכיוון שהיא אינה מוגנת בקרינת UV. הרשת אינה מאפשרת ליונה לקנן או לשהות יותר מדיי זמן במקום. היא מבינה שהמקום שבחרה אינו נוח, וממשיכה לעופף לה.

השיטה השנייה להרחקת יונים בכפר סבא היא שיטת הדוקרנים. מדובר בשורה אחת או שתיים של דוקרנים אשר אינם מאפשרים ליונים לנחות על המשטח. הדוקרנים עשויים מנירוסטה והם חסינים מפני קרינת UV. כך שאפשר להציב את הדוקרנים גם מתחת לקרני השמש.

החברה שמספקת לכם את שירותי הרחקת יונים

הרחקת יונים בכפר סבא אינה עניין של מה בכך. כאשר היונים הופכות למטרד סביבתי, אתם מחפשים את החברה שתציע לכם את הפתרון הטוב ביותר. כמובן, עבור אוהבי בעלי החיים שבינינו, אנו מחפשים פתרונות הרחקה בלבד ולא הרעלת יונים. לצורך כך הכירו את חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות הרחקה למזיקים ובכללם יונים. הצוות המקצועי מגיע אל המקום על מנת להתקין את פתרון ההרחקה: רשת, דוקרנים ועוד.

אם גם אתם רוצים למצוא פתרון איכותי להרחקת יונים בכפר סבא, פנו עוד היום לחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים. הצוות של החברה ישמח להעניק לכם שירות איכותי.

דוקרנים להרחקת יונים על רוכבים בכפר סבא
רשת שקופה להרחקת יונים

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »