ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בכפר סבא

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים בכפר סבא, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!
הרחקת יונים בכפר סבא
רשת נגד יונים במסתור כביסה בכפר סבא

הרחקת יונים בכפר סבא

היונה היא ציפור יפה, ציפור המסמלת את השלום. אבל אנחנו לא תמיד יודעים לחיות עם הציפורים האלה בשלום. היונים מהוות מטרד לא קטן באזורי המגורים. הן משאירות אחריהן לשלשת בכל מקום – על גבי חלונות הבתים, מכוניות, גגות, מעקות וכדומה. וזאת עוד מבלי שדיברנו על הרעש שעושות היונים כאשר הן “מדברות” אחת עם השנייה. רעש זה יכול להוציא מכליו את כל מי שנוהג לישון שנת צהריים בין השעות 14:00 ל-16:00. על כן, רבים מבין התושבים מחפשים דרך לבצע הרחקת יונים בכפר סבא. בימינו קיימות שתי דרכים עיקריות לעשות זאת – רשת נגד יונים ודוקרנים.

הרחקת יונים בכפר סבא – להבדיל בין שתי השיטות

כאמור, השימוש ברשת נגד יונים או התקנת דוקרנים – אלה השיטות הנפוצות יותר לצורך הרחקת יונים בכפר סבא. נתחיל מהרשת. מדובר ברשת שקופה המרושתת בצורת יהלומים. הרשת נפרשת בדרך כלל במקומות מוצלים, מכיוון שהיא אינה מוגנת בקרינת UV. הרשת אינה מאפשרת ליונה לקנן או לשהות יותר מדיי זמן במקום. היא מבינה שהמקום שבחרה אינו נוח, וממשיכה לעופף לה.

השיטה השנייה להרחקת יונים בכפר סבא היא שיטת הדוקרנים. מדובר בשורה אחת או שתיים של דוקרנים אשר אינם מאפשרים ליונים לנחות על המשטח. הדוקרנים עשויים מנירוסטה והם חסינים מפני קרינת UV. כך שאפשר להציב את הדוקרנים גם מתחת לקרני השמש.

החברה שמספקת לכם את שירותי הרחקת יונים

הרחקת יונים בכפר סבא אינה עניין של מה בכך. כאשר היונים הופכות למטרד סביבתי, אתם מחפשים את החברה שתציע לכם את הפתרון הטוב ביותר. כמובן, עבור אוהבי בעלי החיים שבינינו, אנו מחפשים פתרונות הרחקה בלבד ולא הרעלת יונים. לצורך כך הכירו את חברת מהלל בע”מ הרחקת יונים. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות הרחקה למזיקים ובכללם יונים. הצוות המקצועי מגיע אל המקום על מנת להתקין את פתרון ההרחקה: רשת, דוקרנים ועוד.

אם גם אתם רוצים למצוא פתרון איכותי להרחקת יונים בכפר סבא, פנו עוד היום לחברת מהלל בע”מ הרחקת יונים. הצוות של החברה ישמח להעניק לכם שירות איכותי.

דוקרנים להרחקת יונים על רוכבים בכפר סבא
רשת שקופה להרחקת יונים