הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים עשה זאת בעצמך. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

יונים נחשבים כיום למטרד לא קטן. אלה נושאות עמן כינים וחיידקים שונים שעשויים לגרום למחלות אצלכם, אצל בני המשפחה שלכם ואפילו אצל בעלי החיים הביתיים שלכם. כדי להימנע מבעיה זו יש לבצע פעולה הרחקת יונים שתגרש את היונים ותגרום להם להתרחק מביתכם מבלי לפגוע בהן כמובן. ישנן לא מעט פעולות שונות שניתן לבצע ועזרים שונים שבהם תוכלו להשתמש כדי לבצע זאת בעצמכם. הרחקת יונים עשה זאת בעצמך יכולה להיות פשוטה מאוד אם רק תדעו לקנות את המוצרים הנכונים.

חנות מוצרי הרחקת יונים
חנות מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים מקצועית או הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?

הרחקת יונים מקצועית תיעשה על ידי חברה מקצועית העוסקת בתחום ההדברות והרחקת יונים. חברה כמו מהלל בע"מ הרחקת יונים מתמחה בשירות זה ומייבא לארץ מוצרים בעלי תו תקן אירופאי שעוברים בדיקות ואישורים להוכחת יעילותם ואיכותם של המוצרים. החברה מספקת שירותיה בכל רחבי הארץ וגורמת לכך שהיונים לא רק יורחקו מהמקום, אלא גם לא יחזרו אליו. הרחקת יונים עשה זאת בעצמך אומרת בעצם שאתם רוכשים את הציוד והמכשור ומתקינים אותו בעצמכם. על אף שאתם עושים זאת בעצמכם אולי כדאי להיוועץ עם חברה מקצועית ולקבל ייעוץ אודות המכשור המתאים ופריסתו במקום על מנת למגר את הבעיה לחלוטין ובצורה יעילה מבלי לבזבז זמן ומשאבים נוספים לאחר מכן.

כיצד מבצעים הרחקת יונים עשה זאת בעצמך?

ראשית, יהיה עליכם להרים אלינו טלפון ולזמן איש מקצוע לבדיקה במקום. במידה ואתם יודעים בוודאות את המקום אותו אתם רוצים לחסוך (כמו למשל אדן החלון או צמרת העץ בגינה) תוכלו לצלם את המקום ולקחת מידות ולהתקשר אלינו כדי להזמין את המוצרים ולקבל הדרכה טלפונית כיצד להתקין זאת בעצמכם. לאחר מכן יהיה עליכם לקבל את הסחורה ולבצע את ההתקנה במקום הנכון.

באילו אביזרים אני יכול להשתמש בעצמי?

בעת הרחקת יונים עשה זאת בעצמך אתם עשויים להיקלע למצבים שבהם אין לכם את המכשור המתאים להתקנת האביזרים השונים להרחקת היונים. כמו למשל במקרה של עבודה בגובה והתקנת רשת יונים שאמורות למנוע את כניסתן של היונים למקומות מסוימים. במקרים כאלה תיאלצו לקבל עזרה של איש מקצוע התמחה בעבודה בגובה והתקנות מסוג זה ולא לקחת את הסיכון בעצמכם.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן