הרחקת יונים ממגרש כדורסל

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ממגרש כדורסל

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים ממגרש כדורסל. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

יש לעשות את העבודה בעזרת במת הרמה, מומלץ מאוד.
יש לזכור שמרחיק יונים חייב להיות בעל רישיון והסמכה לעבודה על במת הרמה, כמו כן חובה על מרחיק יונים להיות בעל הסמכה לעבודות בגובה על פי חוק.
מיקום המגרש – אזור
מגרש כדורסל נבנה ע”י מפעל הפיס
בית הספר: “יוסף טל” אזור
אחראים למגרש: מועצת אזור

תחילת עבודה: 8:00 בבוקר
סיום העבודה: 17:00 באותו היום.

הרחקת יונים ממגרש כדורסל

פעולות הכרחיות לפני התקנת רשת יונים ל- הרחקת יונים ממגרש כדורסל:

1. זיהוי בעיות יונים (יש להתקין רשת יונים).
2. מציאת פיתרון ממתאים הרחקת יונים לצמיתות (התקנת רשת יונים).
3. מילוי טופס ניהול סיכונים ותאום האתר עם כל הגורמים.
4. הגדרת איזור סכנה וסימונו.
5. פיתרון הבעיה והרחקת יונים בעזרת במת הרמה ורשת יונים שקופה.

1. זיהוי בעיות יונים (ופיתרון ע”י רשת יונים)

יונים יושבות על חיזוקי הקורות המחזיקים את גג מגרש כדורסל, יונים יושבות על גג מגרש כדורסל מקננות ומלשלשות כלפי מטה, לשלשת יונים גורמת למגרש הכדורסל להינזק כתוצאה מהצואה נוצר קילוף על משטח הכדורסל כמו כן מגיעים יתושים ומעופים אחרים. ילדים בבית הספר יוסף טל באזור אינם יכולים לשחק כדורסל. ולכן יש להתקין רשת יונים להרחקת יונים ממגרש כדורסל.

לשלשת יונים במגרש הכדורסל
נזקי יונים במגרש כדורסל

2. מציאת פיתרון מתאים הרחקת יונים לצמיתות

לאחר תהליך בדיקת הבעיה נמצא שהפיתרון המושלם הוא להתקין רשת נגד יונים ולפתור את בעית היונים במגרש, התקנת רשת יונים שקופה אשר לא תפגע בחזות המבנה ותפתור את אפשרות נחיתת ה- יונים ברלסים. יש לבצע רשת יונים אופקית שקופה לאורך כל מגרש הכדורסל בכדי לעשות הרחקת יונים. (רשת יונים אופקית שקופה מתאימה למקומות שאינם חשופים מקרני השמש) אשר תימנע מהיונים אפשרות קינון וישבה על הקורות המחזיקות את מגרש כדורסל ובכך בעצם תגרום ל- הרחקת יונים לצמיתות מהמקום. זוהתה עוד בעיה נוספת , נוצרו 6 משולשים עקב הגבהת הגג, ויש להתקין רשת יונים אותם ברשת יונים שקופה בצורת משולש.

קורות בהן יושבות יונים
משולשים עליוניים במגרש כדורסל

3. מילוי טופס ניהול סיכונים ותאום האתר עם כל הגורמים

הליך זה הוא אחד החשובים אם לא החשוב לפני תחילת עבודת הרחקת יונים. טופס זה הוא בעצם מידע מקדים על האתר ומידע ועל מרחיקי יונים העומדים לעשות את העבודה באתר.

4. הגדרת איזור סכנה וסימונו

“איזור סכנה” – איזור שמתבצעת מעליו עבודה בגובה, שאליו עלולים ליפול חלקים כלשהם ולהסב נזק לנפש או לרכוש. יש לסמן את איזור הסכנה בסרט ובשלטים ברורים ” אין כניסה – איזור סכנה” יש לתאם אם כל הגורמים הקשורים באותו האתר לגבי יום התקנת רשת יונים מנהלים, מנהלי אחזקה טלפונים ישירים מידע זה נועד ליצירת קשר עם בעלי הסמכות באתר לבעיות שנוצרות באתר הקשורות למנהלי האתר. ניהול הסיכונים: במידה והסיכונים אינם מאפשרים עבודה אין לבצעה. במגרש הכדורסל לא היה צורך לסמן את איזור הסכנה מכיוון שהוא מגודר ברשת ומבחינת מרחיקי היונים במקום היה אסור לאף אדם לעבור את הרשת.

5. פיתרון הבעיה, התקנת רשת יונים ו- הרחקת יונים לצמיתות בעזרת במת הרמה וכמובן רשת נגד יונים שקופה

קביעת יום התקנה: בעיה עיקרית היא קביעת יום התקנת רשת יונים מכיוון שבית הספר פעיל כל ימות השבוע, זהו בית ספר יסודי ולא ניתן להתקין רשת יונים ל- הרחקת יונים כאשר מסתובבים ילדים זה מסוכן. בעיה הנוספת, בשעות אחר הצהרים לא ניתן מכיוון שבבית הספר יש חוגים עקב מגבלות אלו נקבע שהתקנת רשת יונים תתבצע בחול המועד סוכות, התקופה היחידה שלא היו לימודים בבוקר. מדידת מגרש הכדורסל בעזרת מודד אלקטרוני אשר נותן מדידה מדויקת על מאית המילימטר. מתבצעת הכנה של רשת יונים שקופה על הקרקע הכוללת את מסגרת הפלדה המחזיקה את רשת יונים השקופה. העבודה מתבצעת בעזרת במת הרמה – מרחיק יונים בעלי רישיון עבודות בגובה ורישיון עבודה על במת הרמה.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

במת הרמה להתקנת רשת יונים
אמצע עבודה בהתקנת רשת יונים
פריסת רשת יונים
לפני סגירת רשת יונים
במת הרמה עם רשת יונים
רשת יונים צילום מבמת הרמה
רשת יונים אופקית מתחת לקורות
רשת יונים צילום מבמת הרמה 2

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן