מרחיק יונים

ייעוץ מקצועי על מרחיק יונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על מרחיק יונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רוצה להיות מרחיק יונים ?

אז איפה אפשר לעבור הכשרה והדרכה מקצועית ולהיות למרחיק יונים ?
הדרכה והכשרה מקצועית אפשר לעבור בחנות המוצרי הרחקת יונים שבה יש צוות מקצועי של מרחיקי יונים – רק בחודשי החורף בלבד.
בחנות עוברים הדרכה בסיסית והסבר על כל המוצרים להרחקת יונים יעילותם ומטרתם של כל מוצר ומוצר (סילוק יונים ע”י דוקרנים נגד יונים, הרחקת יונים ע”י רשתות יונים והדברת יונים) הסבר על הביטוחים שדרושים למרחיקי יונים, לימודים להכיר את דרך המחיה של היונים, לומדים על כל המוצרים נגד יונים.
צורות ודרכים נכונות להתקין את המוצרים כך שפיתרון הרחקת יונים יהיה לצמיתות.

מרחיק יונים
מרחיק יונים

מיהו מרחיק יונים מקצועי ?

מרחיק יונים הוא אדם שהוכשר להתקין מוצרים לגירוש יונים וכן אדם שצבר מספיק ידע וניסיון בהרחקת יונים, שעבר הכשרה לביצוע עבודות גובה ועבר הדרכה בחנות מוצרים נגד יונים, יש לו את כל הכיסוי – ביטוח הדרוש למקצוע הרחקת יונים (להתקנות) וכמובן ציוד מתאים להתקנת מוצרים להרחקת יונים.

מרחיק יונים בעבודת גובה

לפניך רשימה של מרחיקי יונים:

1. בעלי מקצועות שעזבו את המקצוע שלהם:
המון עובדים של חברות שונות וביניהם סוכני ביטוח, מכונאי רכב, מסעדנים, עובדים שכירים ועוד… עזבו את המקצוע שלהם עברו הכשרה בחנות המוצרים להרחקת יונים ופתחו עסק עצמאי להרחקת יונים ומהר מאוד נהפכו למרחיקי יונים.

2. מדבירים למיניהם:
עובדה קיימת: כמות ההדברות בירידה מתמדת בארץ עקב מכירת חומרי הדברה ביתית בכל רשתות השיווק הגדולות ובנוסף מצטרפים לשוק ההדברות בכל שנה יותר ויותר מדבירים אשר עוברים הכשרה להפוך למדבירים ע”י משרד הבריאות ולכן לא נשאר למדבירים עבודה והם עברו להיות מרחיקי יונים.

3. נגרים, זגגים ושיפוצניקים:
נגרים, זגגים ושיפוצניקים בדרך כלל עושים עבודות בדירות כמו רשתות ליתושים והתקלים לא פעם בבעיות של יונים במסתור הכביסה של הלקוחות, הם מעוניינים לתת ללקוחות שלהם יחס אישי ולכן הם מודדים את מסתור הכביסה, מגיעים לחנות המוצרים להרחקת יונים קונים ערכת רשת יונים מקצועית או שקופה במידות מסתור הכביסה שהם מדדו ומתקינים את רשת נגד יונים.

מרחיק יונים בעבודה על סולם

איך לבחור מרחיק יונים מקצועי אמין ואיכותי ?

במשפט אחד ברור: כמו שבוחרים כל בעל מקצוע שעובד בביתכם.
כמה טיפים חשובים:

1. להגיע למשרד או לחנות של מרחיק היונים, לראות את המוצרים לקבל הסבר לפני הגעה של מרחיק יונים לביתכם.
2. לשאול כמה עולים המוצרים להרחקת יונים וכמה עולה ההתקנה ?
3. לשאול אם יש אפשרות שאתם תתקינו את המוצרים ?
4. לשאול: כמה זמן יש אחריות על מוצרים להרחקת יונים ועל ההתקנה ?
5. לשאול: האים לצוות העובדים שמגיע אילכם יש רשיון לעבודת גובה?
6. לשאול: האים לצוות העובדים שמגיע אילכם יש את הביטוח המתאים ?
7. לשאול: כמה וותק יש למרחיק יונים במקצוע ?

וטיפ אחרון וחשוב במיוחד: המלצות טובות מלקוחות מרוצים.

מרחיק יונים בהתקנת דוקרנים נגד יונים

מרחיק יונים – שאלות ותשובות

היונה נחשבת למזיק לא קטן לאדם. על אף שהיא נחמדה ועל פניו נראית שלא מזיקה לנו היא עשויה להוות מטרד לא קטן. היא חיה בלהקות והצווחות שהן עושות הן בלתי נסבלות אך הצרה האמיתית היא הכינים והקרדיות שהן נושאות על גופן שעשויות להעביר מחלות ווירוסים שונים לבני האדם. יתרה מכך אפילו הצואה של היונים עשויה להוות נזק לרכוש. אם אתם מחפשים מרחיק יונים מקצועי שיפתור אתכם מהמטרד ויפעל בצורה הומנית להרחקת היונים אנו במהלל בע"מ הרחקת יונים נשמח לעמוד לשירותכם.

תשובה: כאשר אתם מחפשים מרחיק יונים מקצועי אתם רוצים לבדוק כמה דברים. ראשית שהוא בעל תעודת מדביר מקצועי ורשום כמדביר מורשה בישראל. דבר נוסף הוא שאתם רוצים לדעת מראש כיצד המדביר הולך לטפל בבעיית היונים שלכם והאם זה לטעמכם (למשל מבחינה הומנית). אתם רוצים לבדוק מידע נוסף על המדביר באתר האינטרנט שלו או בעמוד העסקי שלו ברשתות החברתיות, המלצות עליו ואפילו לקרוא מעט על הניסיון שלו והשירותים העיקריים שהוא מספק.

תשובה: דוקרנים להרחקת יונים – כל מרחיק יונים מקצועי עשוי להמליץ על התקנת דוקרנים (לפחות ברוב המקרים). יש דוקרנים מפלסטיק ודוקרנים מנירוסטה ולכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. בדרך כלל אלה מנירוסטה יהיו עדיפים ועמידים יותר לאורך זמן.

רשת יונים – יש כמה סוגי רשתות מחומרים שונים, צפיפות שונה ואיכות שונה. מתאימה לגדלים שונים של ציפורים ומיועדת לחסימת נתיבי אוויר, כניסה למסתורי כביסה, עליות גג, מרפסות בבניינים ועוד.

דחלילים – שימוש בבובות ודחלילים שונים כפתרון אסתטי יותר אולם לא נחשב ליעיל ביותר.

הרחקה אלקטרונית – התקנת מערכת או דחליל מיוחד שעושה רעש אולטרה סוני שרק היונים שומעות (לכן לא יפריע לכם או לשכנים שלכם). כמובן שיש תדרים שונים ועוצמות שונות ולכן מומלץ לבחור במכשיר המתאים לצרכים שלכם.

תשובה: בדרך כלל ייעשה שימוש בדוקרנים או רשת יונים כדי למנוע את ההתיישבות שלהן בקרבתכם.

תשובה: זה מאוד תלוי בסוג ההדברה שבחרתם לבצע, רמת הסיכון בהתקנה שלה (למשל עבודה מסוכנת בגובה תעלה יותר), כמות חומרי הגלם, זמן העבודה ועוד. בדרך כלל העלות עשויה להיות באזור ה1000-1200 שקלים אולם יכולים להיות גם פחות וגם יותר בהתאם למצב שלכם.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »