השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף

ייעוץ מקצועי על השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

במאמר זה נעסוק ברמת המחירים שלוקחים מרחיקי יונים בקיץ ובחורף.
האם בקיץ יש יותר יונים מאשר בחורף? בקיץ ובחורף ישנם אותם כמות יונים.

עובדה:

בחורף יש פחות עבודה בגירוש יונים !
אם בקיץ המרחיק עובד בלי סוף, בחורף יש לו פחות עבודה.
נהוג לחשוב שאם למרחיק יונים יש פחות עבודה הוא יוריד מחירים כדי לקבל עבודה בהרחקת יונים, זו טענה לא נכונה שכן מרחיק יונים אשר עושה עבודה להרחקת היונים עובד אותם שעות בחורף ובקיץ ובנוסף המוצרים להרחקת יונים עולים לו אותו הכסף בחורף ובקיץ.
ייתר על כן, מרחיק יונים עובד פעם אחת פעמים בשבוע והוא חייב להישאר באותם רמת מחירים שכן העסק שלו חייב להמשיך ולהרוויח כי הוא עובד פחות.
בקיץ מרחיק יונים עובד ב- סילוק יונים בלי סוף בכל שעות היום כך נוצר מצב שרמת המחרים גבוהה.

האם יש הבדל ברמת המחירים בתקופת החורף ובין תקופת הקיץ ?
תשובה: לא, רמת המחירים ב- סילוק יונים בקיץ ובחורף שווה.

חנות מוצרי הרחקת יונים
חנות מוצרי הרחקת יונים

כמות היונים בחודשי החורף:

בחודשי החורף אותם יונים נמצאות באותם מקומות הקינון אך לא יוצאות מהם כי היונים לא מקננים וזה מסביר את העובדה שכמות היונים בקיץ שווה לכמות היונים בחורף.

כמות היונים בחודשי הקיץ:

בחודשי הקיץ היונים מקננות מתחת לדודי שמש, מסתורי כביסה, מתחת למזגנים, גגות, מרזבים ועוד … ולכן הכניסה והיציאה של היונים ממקום הקינון גדול.
היונים אוספות זרדים לבניית קן ו/או אוכל לגוזלים ומעבירות אותם לתוך מקומות הקינון לפני שהיונים נכנסים לתוך מסתור הקינון שלהם היונים עוברות מפינה לפינה הסיבה לכך היא: היונים לא נכנסות ישר למקומות הקינון כדי שעורבים ותוקפים אחרים לא יראו איפה מקומות הקינון שלהם אז היונים נוחתות ועוברות מקצה לקצה, בודקות שבשטח שאין עורבים ותוקפים אחרים ואז נכנסות, מצב זה קורה בדיוק כאשר היונים יוצאות ממסתור הקינון שלהם.
( בכוון של מבנה מגורים שיש מסתור כביסה אז אדני החלונות הם הפינות הם נוחתות יונים ) היונים מסתובבות במבני מגורים במשך כל היום כל שעות היום נכנסות ויוצאות לסירוגין ובנוסף כאשר יש גוזלים הם מעבירים להם אוכל ולכן בקיץ רואים יונים כל הזמן באזור מכוון שעונת קינון של היונים הוא בקיץ .

בקיץ יש יותר עבודה בסילוק יונים ולכן קשה מאוד למצוא מתקין איכותי וטוב לגירוש יונים שפנוי להתקנת מוצרים ולכן צריך לקבוע מראש התקנה.

הרחקת יונים מתבצע בעזרת רשתות יונים, דוקרנים נגד יונים והם הפתרונות היחידים בהרחקת יונים לצמיתות.

השפעת מזג האוויר בישראל על בעיות היונים:

מזג האוויר בישראל הוא קיצי רוב ימות השנה ולכן בעיות היונים קיימות רוב השנה, איך זה משפיע על השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף?
בתקופת החורף מכיוון שהיונים לא מקננות ולא יוצאות ממקומות הקינון שלהם,ובעצם “אנחנו לא רואים אותם” ולכן העבודה בהרחקת יונים יורדת בצורה משמעותית.
בנוסף כאשר עונת הגשמים מתחילה לא ניתן להתקין מוצרים להרחקת יונים (רשת יונים צריכה להיות מחוברת בעזרת מסגרת פלדה ע”י קידוחים במקום נוצר מצב כאשר יורד גשם לא ניתן לקדוח במקום מחשש להתחשמלות ובנוסף דוקרני יונים מתקינים בהדבק במקום יבש ונקי, לדבק לוקח עד 24 שעות בצורה מוחלטת ולכן כאשר יורד גשם לא ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים).

לסיכום:

1. המחירים בהרחקת יונים בחורף ובקיץ שווים.
2. כמות היונים בקיץ ובחורף שווה.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »