ייעוץ מקצועי על השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף

אנו מומחים בנושא השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף , ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

במאמר זה נעסוק ברמת המחירים שלוקחים מרחיקי יונים בקיץ ובחורף.
האם בקיץ יש יותר יונים מאשר בחורף? בקיץ ובחורף ישנם אותם כמות יונים.

עובדה:

בחורף יש פחות עבודה בגירוש יונים !
אם בקיץ המרחיק עובד בלי סוף, בחורף יש לו פחות עבודה.
נהוג לחשוב שאם למרחיק יונים יש פחות עבודה הוא יוריד מחירים כדי לקבל עבודה בהרחקת יונים, זו טענה לא נכונה שכן מרחיק יונים אשר עושה עבודה להרחקת היונים עובד אותם שעות בחורף ובקיץ ובנוסף המוצרים להרחקת יונים עולים לו אותו הכסף בחורף ובקיץ.
ייתר על כן, מרחיק יונים עובד פעם אחת פעמים בשבוע והוא חייב להישאר באותם רמת מחירים שכן העסק שלו חייב להמשיך ולהרוויח כי הוא עובד פחות.
בקיץ מרחיק יונים עובד ב- סילוק יונים בלי סוף בכל שעות היום כך נוצר מצב שרמת המחרים גבוהה.

האם יש הבדל ברמת המחירים בתקופת החורף ובין תקופת הקיץ ?
תשובה: לא, רמת המחירים ב- סילוק יונים בקיץ ובחורף שווה.

חנות מוצרי הרחקת יונים
חנות מוצרי הרחקת יונים

כמות היונים בחודשי החורף:

בחודשי החורף אותם יונים נמצאות באותם מקומות הקינון אך לא יוצאות מהם כי היונים לא מקננים וזה מסביר את העובדה שכמות היונים בקיץ שווה לכמות היונים בחורף.

כמות היונים בחודשי הקיץ:

בחודשי הקיץ היונים מקננות מתחת לדודי שמש, מסתורי כביסה, מתחת למזגנים, גגות, מרזבים ועוד … ולכן הכניסה והיציאה של היונים ממקום הקינון גדול.
היונים אוספות זרדים לבניית קן ו/או אוכל לגוזלים ומעבירות אותם לתוך מקומות הקינון לפני שהיונים נכנסים לתוך מסתור הקינון שלהם היונים עוברות מפינה לפינה הסיבה לכך היא: היונים לא נכנסות ישר למקומות הקינון כדי שעורבים ותוקפים אחרים לא יראו איפה מקומות הקינון שלהם אז היונים נוחתות ועוברות מקצה לקצה, בודקות שבשטח שאין עורבים ותוקפים אחרים ואז נכנסות, מצב זה קורה בדיוק כאשר היונים יוצאות ממסתור הקינון שלהם.
( בכוון של מבנה מגורים שיש מסתור כביסה אז אדני החלונות הם הפינות הם נוחתות יונים ) היונים מסתובבות במבני מגורים במשך כל היום כל שעות היום נכנסות ויוצאות לסירוגין ובנוסף כאשר יש גוזלים הם מעבירים להם אוכל ולכן בקיץ רואים יונים כל הזמן באזור מכוון שעונת קינון של היונים הוא בקיץ .

בקיץ יש יותר עבודה בסילוק יונים ולכן קשה מאוד למצוא מתקין איכותי וטוב לגירוש יונים שפנוי להתקנת מוצרים ולכן צריך לקבוע מראש התקנה.

הרחקת יונים מתבצע בעזרת רשתות יונים, דוקרנים נגד יונים והם הפתרונות היחידים בהרחקת יונים לצמיתות.

השפעת מזג האוויר בישראל על בעיות היונים:

מזג האוויר בישראל הוא קיצי רוב ימות השנה ולכן בעיות היונים קיימות רוב השנה, איך זה משפיע על השוואת מחירים הרחקת יונים בקיץ ובחורף?
בתקופת החורף מכיוון שהיונים לא מקננות ולא יוצאות ממקומות הקינון שלהם,ובעצם “אנחנו לא רואים אותם” ולכן העבודה בהרחקת יונים יורדת בצורה משמעותית.
בנוסף כאשר עונת הגשמים מתחילה לא ניתן להתקין מוצרים להרחקת יונים (רשת יונים צריכה להיות מחוברת בעזרת מסגרת פלדה ע”י קידוחים במקום נוצר מצב כאשר יורד גשם לא ניתן לקדוח במקום מחשש להתחשמלות ובנוסף דוקרני יונים מתקינים בהדבק במקום יבש ונקי, לדבק לוקח עד 24 שעות בצורה מוחלטת ולכן כאשר יורד גשם לא ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים).

לסיכום:

1. המחירים בהרחקת יונים בחורף ובקיץ שווים.
2. כמות היונים בקיץ ובחורף שווה.