דוקרנים ליונים

ייעוץ מקצועי על דוקרנים ליונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על דוקרנים ליונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במאה האחרונה היא כמות היונים, שקשה מאוד להסתדר איתה עקב התרבותם הבלתי פוסקת ביום יום. היונים עברו למקומות עירוניים בגלל שהן מהזן הנחות יותר בטבע והחלשות יותר, ולכן מצאו להן מקום מסתור במרפסות של בתים, פתחים בתקרה ועוד.
מהלל הרחקת יונים הינה חברה אשר מתעסקת בכלל שיטות הרחקת היונים, ושיטה אחת נפוצה מאוד היא באמצעות דוקרנים נגד יונים

ממה עשויים דוקרנים ליונים?

דוקרנים ליונים עשויים רובן או מפלסטיק או מברזל. ההבדל הוא בעמידות של שניהן בפני הטבע.
פלסטיק יכול לא להחזיק טוב כמו הברזל בעת טמפרטורה חמה בקיץ, או סופות גשם בחורף. לעומת זאת הברזל עולה יותר, אך התקנתו יעילה יותר בפני היונים.

כיצד הן מונעות את נחיתתן של היונים?

על מנת שיונה תבצע קינון ותשב במקום אחד, היא צריכה מקום בטוח ויציב. אכן עליית גג הינו מקום בטוח, אך במידה ויש שם דוקרנים, מקום זה לא יציב, ולא תמיד גם בטוח. לכן, יונים יעדיפו לנדוד למקום אחר ולקנן שם.

מדוע צריך להרחיק יונים?

יונים הן גורם מאוד גדול למחלות שעוברות לבני אדם. מחלות אלה מועברות לבני האדם כאשר היונים עושים את צרכיהם. היונים מעבירות בתוכן המון מחלות ואלרגיות שמזיקות לאדם ולסביבתו.
בנוסף, השלשלת שלהן גורמת להמסה של הציפוי, להמסה של אבן, ואף מתכת.

שיטות נוספות להרחקת יונים

ישנן שיטות נוספות פרט לשיטת דוקרנים ליונים:

  • סליל – הסליל הוא בעל יכולת להתפרס על פני שטח ארוך. בדומה לדוקרנים, היציבות נחיתה של היונים הינה חלשה ולא אפקטיבית בפני סלילים, ולכן לא חייבים חוט תיל, סליל פשוט יכול להספיק.
  • דחליל עורב – ישנו דחליל בצורת עורב שממוקם באחד מהמקומות בנחוצים, דחליל זה מסמן כי הטריטוריה שבה הוא נמצא תפוסה, ובטבע החיות אין להן כל רצון להתעסק חיה שסימנה את הטריטוריה כשלה, במיוחד עם האויב שמסוכן ליונה כמו העורב.
  • רשת – במספר פרצות במבנה יש מקום למתוח רשת שהיא בלתי נראית, וכך היונים אינן מסוגלות להיכנס דרכה.

להזמנת שירותי הדברה והצבת דוקרנים נגד יונים, צרו קשר עם מהלל הרחקת יונים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן