מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים

ייעוץ מקצועי על מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים

היום ניתן למצוא בשוק מגוון עצום של דוקרנים נגד יונים. חלק מהדוקרנים עשויים מסוגים שונים של מתכות, בעוד אחרים עשויים מפלסטיק קשיח. מדובר בפתרון זמין ונוח, שכל אחד יכול להשתמש בו לצורך הרחקת יונים. מדובר על פתרון הומני, אשר אינו פוגע ביונים בשום צורה, אלא רק מונע מהם לקנן באזור. מעבר לכך, מדובר בפתרון מושלם עבור כל מי שאינו מעוניין לפגוע בחזית המבנה או הגינה שלו. הדוקרנים אינם נראים מרחוק, ונורא קשה להבחין בהם גם ממבט קרוב יותר. למעשה, הדוקרנים יוצרים משטח נחיתה לא יציב ולא נוח עבור היונה, ולכן היא מחליטה להתייאש ולעוף לחפש לעצמה משטח מתאים יותר.

אילו סוגים של דוקרנים נגד יונים קיימים היום בשוק?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון גדול של מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים, אשר עשויים מחומרים שונים ובעלי איכות משתנה. למשל, דוקרנים העשויים מפלסטיק קשיח, הינם הסוג הנפוץ ביותר שניתן למצוא בחנויות השונות וברשתות השיווק. מדובר על דוקרנים זולים יחסית, אך הם אינם עמידים לאורך זמן. השמש נוטה לייבש אותם ובכך הם מאבדים מהאפקטיביות שלהם. סוג נוסף של דוקרנים, הוא דוקרני הפח, אשר פחות נפוצים היום בשוק.

היונים של היום הרבה יותר גדולות וכבדות מהיונים של פעם, ולכן דוקרני הפח לא עומדים בקריטריונים החדשים. דוקרני ברזל נחשבים גם כן לפחות אפקטיביים, היות והברזל נוטה להחליד ולהיפגע מהשמש. הסוג המומלץ ביותר הוא דוקרני הנירוסטה, אשר אינם מחלידים ואינם מתייבשים בשמש. מעבר לכך, ניתן להתקין אותם בקלות והם מצליחים להרחיק את היונים לאורך זמן.

כל מה שחשוב לדעת לגבי דוקרנים נגד יונים

כאמור, מכירת דוקרנים נגד יונים להרחקת יונים מהווים את אחד הפתרונות המוצלחים והפשוטים ביותר לצורך הרחקת יונים. ניתן למצוא היום מגוון רחב של סוגי דוקרנים שונים, חשוב רק לזכור כי לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. חשוב להתחשב בתנאי הסביבה השונים, למשל – האם מדובר על אזור חשוף לשמש ולפגעי מזג האוויר? מה התקציב העומד לרשות הלקוח? רק חברה מקצועית ואחראית כגון מהלל הרחקת יונים, תדע לשקול בכובד ראש את כל הגורמים ולהציע את הפתרון המושלם עבור הלקוח.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן