הרחקת יונים במרכז

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים במרכז

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים במרכז. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

איך מבצעים הרחקת יונים במרכז ?

לצורך העניין נחלק את ישראל לשלושה חלקים :
1. הרחקת יונים במרכז.
2. הרחקת יונים בצפון.
3. הרחקת יונים בדרום.

בכל איזור ואיזור נבדוק את בעיות היונים בהם אנו מעוניינים לפתור, נסביר על פתרונות לצמיתות יצירתיים לבעיות יונים ונמנה את שמות האזורים.

רוב מרחיקי יונים נותנים שירות באזור אחד שמנינו, שם הוא מרחיק יונים.
מעטים מרחיקי יונים אשר נותנים שירותי הרחקת יונים במרכז בצפון בדרום.

הרחקת יונים במרכז בצפון בדרום

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז ואלו שמות הערים:
מודיעין, גבעת שמואל, חולון, בת-ים, תל אביב, ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, רמת גן, ת”א, ראשל”צ, פתח תקווה, רמת השרון, הרצלייה, אזור רעננה, כפר סבא, קריית אונו, בני ברק, גבעתיים, ראש העין, נתניה, אבן יהודה ועוד…

הרחקת יונים במרכז נובעת מקינון יונים בתוך מסתורי כביסה. ב-20 שנה האחרונות במרכז ישנה בנייה מואצת של בניינים רבי קומות (בניין מעל 10 קומות) בהם בונים קבלני בניין מסתור כביסה לכל דירה, מסתורי כביסה נבנים במטרה לתלות כביסה ולמקום להנחת מזגנים של הדייר כך שלא יפגע חזות הבניין, כך שיש הרבה מקומות קינון ליונים.
רישות מסתורי הכביסה במרכז נפוץ מאוד בשנים האחרונות.

מוצרים להרחקת יונים במרכז:
בהרחקת יונים במרכז יש להשתמש בדוקרנים עשויים מנירוסטה על בסיס פולי קרבונט דגם- W המונע מיונים נחיתה בפינות של גגות אדני חלונות ועוד…

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים בדרום

גירוש יונים בדרום – דימונה, באר שבע עד אילת.
באזור הדרום, רוב ימות השנה יש אקלים קיצי, במיוחד באילת שם בעיות יונים נפוץ ביותר אך רוב תושבי אילת עדיין אינם מודעים למקצוע: הרחקת יונים.
גם אלו המעטים המכירים את הנושא אינם מאמינים שאפשר להרחיק יונים,אינם מכירים את המוצרים להרחקת יונים והפתרונות מכיוון שאין מרחיק יונים קבוע באילת.
כדי להרחקת יונים באזור באר שבע עד אילת יש להזמין מרחיק יונים מהמרכז אשר יטפל בבעיות היונים בדרום. מצב זה מייקר את עלות העבודה באזור הדרום, מכיוון שמתקין עוזב את עבודתו במרכז ונוסעה דרומה במיוחד. לכן הרוב המוחלט בדרום קונה את מוצרים להרחקת יונים מחנות מוצרים להרחקת יונים בלי שצריך להגיע לחנות, המוצרים נגד יונים מגיעים ללקוח דרך אביב שיגור או דואר ישראל עד לבית, הלקוח מקבל הוראות התקנה ומתקין בעצמו.
באזור הדרום משתמשים ברשת יונים מקצועית בלבד, מכיוון שרשת זו מוגנת מקרני UV נגד השמש כך שמרחיק יונים מתקין רשת יונים מקצועית תמנע כניסת יונים למסתורי הכביסה. באזור הדרום יש להתקין דוקרנים נגד יונים דגם MH-W4 דוקרנים אלו עשויים נירוסטה מלא, גם הדוקרנים וגם הבסיס של הדוקרנים עשוי מנירוסטה.
כאשר כל הדוקרנים עשויים מנירוסטה הבלאי של הדוקרנים אפסי מכיוון שבאזור הדרום רוב השנה יש שמש והתייבשות במיוחד באילת.

הרחקת יונים בדרום

הרחקת יונים בצפון

גירוש יונים וציפורים בצפון:
כל איזור הצפון מגבול לבנון עד חיפה (לא כולל חיפה).
הדברת יונים בצפון שונה מאוד מהרחקת יונים במרכז בגלל בניית מבנים נמוכים וחוסר בחללים פתוחים כמו מסתורי כביסה.
באזור הצפון הבנייה נמוכה יחסית לישראל ולכן רוב ההתקנות של מרחיק יונים הוא בדוקרנים נגד יונים ומעט מאוד ברשתות יונים.
הדוקרנים להרחקת יונים באזור הצפון הוא: דוקרנים על בסיס פולי קרבונט דוקרנים דגם W

הרחקת ציפורים בצפון:
באזור הצפון ישנה בעיה חמורה של ציפורים.
כך שמרחיקי יונים בצפון הם בעצם מרחיקי ציפורים.
הבנייה בצפון הארץ, למשל באזור הצימרים, מתאפיינת בבנייה נמוכה, מעץ וגגות רעפים. מסביב לצימרים אלו ישנה צמחייה שבעבר שימשה לגידול תרנגולים, פרות, סוסים ועוד… (רפתות, לולים), כך שבאזור הצפון יש הרבה דרורים בולבולים וציפורים קטנות.
בעיית היונים בצפון מתאפיינת בעיקר ע”י קינון ציפורים מתחת לגגות רעפים.
יש להבין שמצב זה לא נסבל בעיקר כאשר ציפורים לאט לאט מזיזות את הרעפים ממקומם ואז בחורף נכנסים מים לתוך המבנה ובנוסף כינון הציפורים מזמין חרקים ועוד….

פיתרון בעיית ציפורים:
הזמנת מרחיק ציפורים אשר יתקין מתחת לרעפים מחסום ציפורים.
מחסום ציפורים מוגן UV (מוגן התייבשות מקרני השמש) המחובר לארגז הרוח של הגג ע”י הדברה או ברגים. לאחר שהורדו שלושה שורות של רעפים ראשונים.
החזרת הרעפים למקום תגרום לחץ על הדוקרנים וכך הדוקרנים נצמדים לרעפים כך שהחלל הקטן שנוצר נסגר.
כך מרחיק יונים מרחיק דרורים בולבולים וציפורים קטנות.

הרחקת יונים בצפון

הרחקת יונים במרכז בצפון בדרום – לסיכום:

הרחקת יונים במרכז שונה מהצפון ומהדרום ולכן סילוק יונים מתבטא בעיקר בעזרת רשתות יונים שקופות או מקצועיות ודוקרנים נגד יונים מנירוסטה ובסיס פוליקרבונט בתוסף הגנה UV מהשמש.

הרחקת יונים בצפון שונה מהמרכז בגלל ריבוי מבנים נמוכים ובעיית של ציפורים קטנות.
סילוק ציפורים בצפון מתבטאת בעיקר בעזרת מחסום ציפורים לגגות אסבסט ורעפים ומעט מאוד בעזרת רשתות יונים ודוקרנים.
יש רשת יונים מיוחד להרחקת ציפורים בגודל חור של 2.5/2.5 ס”מ אך היא יקרה.

הרחקת יונים בדרום שונה מהמרכז בגלל ריבוי ימי הקיץ וחום רב רוב השנה ולכן סילוק היונים מתבטא בעיקר בעזרת דוקרנים נגד יונים כאשר גם הדוקרנים וגם הבסיס שלהם עשוי נירוסטה.
רשת יונים שנשתמש היא רשת יונים מקצועית, מוגנת UV.

במקצוע הרחקת יונים צריך להתאים את פתרון בעיית היונים ואת מוצרים נגד יונים לכל איזור בצורה שונה, כי הרי למדנו שבכל איזור יש להשתמש במוצרים להרחקת יונים שונים בהרכבם.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן