הרחקת יונים בתל אביב

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בתל אביב

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בתל אביב. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הרחקת יונים בתל אביב
הרחקת יונים בתל אביב
הרחקת יונים בהיכל נוקיה בתל אביב

הרחקת יונים בתל אביב

לאורך השנים, עם התפתחותם של תעשיית המפעלים, בנייני המגורים והמבנים בעיר תל אביב היוצרים גיזום וכריתה של עצים, נוצר מצב בו יונים חודרות למרחבים פרטיים וציבוריים ויוצרות מטרד גדול. על אף שהיונה נתפסת כציפור המסמלת טוהר ושלום, כאשר היא מתמקמת בתעלות אוויר, גגות רעפים ואפילו אדן החלון שלנו, היא מהווה מטרד רציני. היונים מתרגלות לחיים העירוניים ואינן מגלות פחד מבני אדם, במצב כזה נגרמת אי נוחות רבה, רעש, לכלוך רב ואף מחלות וחיידקים שהן נושאות עמן. כתוצאה מכך, הרחקת יונים בתל אביב הופכת לחשובה במיוחד.

הרחקת יונים בתל אביב - מדוע חשוב להרחיק יונים?

קודם כל, על מנת לשמור על בריאותינו ובריאות הסובבים אותנו. היונים נושאות עמן מחלות רבות, מותירות אחריהן  לשלשת וצואה ובכנפיהן נמצאות בדרך כלל כינים. בשנים האחרונות רופאים רבים גילו קשר בין המצאות יונים בקרבת בני אדם לבין דלקות עיניים פתאומיות, בעיות בדרכי הנשימה ופריחה בגוף. בנוסף הן עלולות להעביר עמן מחלות כמו שפעת העופות.

ממה מורכבת הצעת מחיר אותה נותן מרחיק יונים?

רבים נוטים לחשוב כי הרחקת יונים בתל אביב היא פעולה פשוטה וקלה וכי מומחה בהרחקת יונים יבצעה ללא כל בעיה. יש לזכור כי בעקבות המחלות הרבות אותן נושאות היונים, הלשלשת הרבה שהן מותירות אחריהן והלכלוך, מרחיק היונים חשוף לסכנת חולי וזיהומים.

יש לזכור כי מרחיק יונים נותן הצעת מחיר לא רק על פעולת ההרחקה עצמה, אלא גם על ניקוי הלכלוך והסיכון שבביצוע עבודה מסוג זה.

מרחיק יונים תמיד יעבוד עם כפפות, מסיכת פנים, משקפי הגנה ובגדים ארוכים על מנת להמעיט בחשיפתו לשלל המחלות הכרוכות בעבודה.

איך בוחרים מרחיק יונים?

על מנת למנוע מהיונים לחזור אל אותו מקום ולהרחיקן לצמיתות מהסביבה יש לבחור במרחיק יונים מקצועי, מהימן ובעל המלצות קודמות. מדובר בעבודה לא פשוטה הדורשת ידע וניסיון בתחום. לכל סביבה בה מתקבצות יונים קיים הפתרון המתאים ביותר עבורה, לעיתים דוקרנים פשוטים או רשת יונים יפתרו את הבעיה ולעיתים במקרים בהם פלישת היונים קיימת זמן רב ורביצתן כבר נרחבת, קיימים פתרונות נוספים כמו שימוש בסאונד, פסים הולוגרפיים ועוד. מרחיק יונים מקצועי ידע לתת את המענה הנכון ביותר. 

אז איך בוחרים חברה להרחקת יונים?

ראשית, מבצעים סקר שוק ובודקים מהי החברה האמינה ביותר. בדרך כלל יהיו רשומות המלצות רבות וביקורות טובות אודות חברה זו. בנוסף גם הוותק משחק תפקיד. ככל שמרחיק היונים הוא בעל ניסיון רב שנים משמע הוא מכיר את הבעיה לעומקה, מקצועי ומנוסה יותר וכך גדלים הסיכויים  שפעולת הרחקת היונים תצלח.

מחפשים שירותי הרחקת יונים בתל אביב? חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מציעה שירותים איכותיים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

רשת נגד יונים במבנה 3 קומות בתל אביב
הרחקת יונים בת”א
רשת יונים מקצועית במסתור כביסה בתל אביב
סילוק יונים במסתור כביסה בתל אביב
רשת יונים שקופה בת”א
רשת להרחקת יונים במסתור כביסה בתל אביב

שירותי הרחקת יונים בתל אביב

הרחקת יונים בתל אביב הוא שירות המסופק על ידי חברות הדברה באזור ופועלות כדי להרחיק את היונים מסביבת המגורים שלנו. ישנן שיטות רבות ושונות לבצע את העבודה כאשר הפופולריות ביותר שבהן הן שימוש ברשת יונים ודוקרנים נגד יונים. מדוע בכלל היונים נחשבות למזיקות? איך מרחיקים את היונים בצורה אפקטיבית? חברת אורן הרחקת יונים עושה לכם סדר בבלאגן.

שימוש בדוקרנים להרחקת היונים:

דוקרנים היא אחת השיטות האפקטיביות להרחקת יונים. באמצעות דוקרנים ניתן למצוא מהיונים לנחות באזורי מישור כמו מנועים של מזגנים התלויים מחוץ למבנה, כמו אדני חלון, גגות בניינים ומקומות נוספים אחרים. היונים ינסו לנחות על הדוקרנים, יבינו שזה לא נוח/לא אפשרי או יקבלו דקירה קטנה מהדוקרנים. זה לא יפגע בהן אבל יגרום להן להרגיש שהמקום לא בטוח עבורן לנחיתה וקינון. ישנם סוגים שונים של דוקרנים נגד יונים כאשר הנפוצים ביותר הם דוקרנים מפלסטיק או מנירוסטה. דוקרנים מנירוסטה יהיו חזקים ועמידים יותר לאורך זמן אולם יעלו מעט יותר וההתקנה שלהם תדרוש קידוחים.

הרחקת יונים בתל אביב באמצעות רשת יונים:

שימוש ברשת יונים תספק אופציה נוספת לטיפול ביונים. רשת נגד יונים מסייעת בחסימת נתיבי אוויר ו/או כניסה לאזורים מסוימים כמו למשל מרפסות בבנייני מגורים, חדרי כביסה ועוד. יש שמתקינים רשתות מתכת אפילו בחלונות בניינים על מנת למנוע המיונים לקנן על חלון חדרי השינה. גם כאן יש כמה סוגים של רשתות נגד יונים שניתן לעשות בהן שימוש מלבד רשתות המתכת: רשת מונופיל שקופה ורשת פלסטיק העשויה פוליאתילן יהיו 2 מהנפוצים שבהן. הן חזקות, איכותיות ועמידות בפני עופות גדולים יותר מיונים גם כן. את רשת המונופיל ניתן להשיג בעובי משתנה בין 0.3 מ"מ ל0.8 מ"מ בהתאם לצרכים והרצונות שלכם.

שיטות נוספות להרחקת יונים:

בנוסף לכל אלה יש שיטות נוספות להרחקת יונים כמו שימוש בדחלילים שונים, עזרים אלקטרוניים המספקים רעש אולטראסוני שרק היונים שומעות, סלילי חשמל ושיטות נוספות שעשויות להיות יעילות יותר או פחות תלוי בסוג ההדברה הנדרש, בתנאי הסביבה ועוד. לפרטים נוספים והזמנת שירות הרחקת יונים בתל אביב צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן