ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בגבעת שמואל

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים בגבעת שמואל, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

הקדמה קטנה להרחקת יונים בגבעת שמואל

בדרך כלל אפשר להגדיר את היונים כציפורים ידידותיות לאדם ואף יפות. ידוע כי בימי עבר יונים רבים היו נוהגים להעביר מכתבים ממקום למקום והציפור תמיד הייתה מוצאת את הדרך חזרה לביתה. עם זאת, יש לציין כי היונים מקננות בעונת הקיץ ומטילות לפחות עשרה ביצים בעונה. ובכן, אזרחים ישראלים רבים צריכים להתמודד כל שנה עם יונים אשר החליטו לקנות על המזגן או בכל מקום אחר בביתם. על מנת למנוע מתופעה זו, קיימות שיטות של הרחקת יונים בגבעת שמואל מבלי לפגוע בציפורים.

מדוע צריך הרחקת יונים בגבעת שמואל?

יונים הנשארות בקרבת הבית, בתוכו או מעליו ואף מקננות בו עלולות לגרום לכלוך רב בשל הלשלשת שלהן אשר מביאה ריח רע. בנוסף לכך, הלשלשת מכילה חיידקים אשר גורמים למחלות קשות לבני אדם כמו הסלמונלה הנגרם מחיידקי שלשת היונים.

לכן, במידה והנכם סובלים מבעיות יונים, מומלץ להזמין שירות של הרחקת יונים בגבעת שמואל. יש לבחור בחברה אשר מציעה פתרונות עמידים ויעילים לאורך זמן במטרת הרחקת יונים.

אלו שיטות קיימות של הרחקת יונים בגבעת שמואל?

קיימות שיטות שונות אשר ניתן לבצע הרחקת יונים בגבעת שמואל:  

  • השיטה הראשונה היא לגרום לציפורים לחוש חוסר נוחות ויציבות שמונעת מהן לנחות ולקנות על גבי מקום מסוים. שיטה זו מתאפשרת על ידי דוקרנים נגד יונים אשר ניתן להשתמש למקומות צרים. זהו קפיץ מקפיץ המיועד בעיקר לרעפים רוכבים ומעיקות.
  • השיטה השנייה הינה התקנת רשת יונים אשר עוטפת את גג הרעפים או מונעת מהציפורים להיכנס ברווח בין גג הרעפים לבין קולטי השמש.
  • לסיום ניתן להשתמש באויבים הטבעיים של היונים, כמו הציפורים הדורסות או העורבים. ליתר דיוק, ניתן לבנות דחלילים בצורתם המרחיקות את היונים ומפחידות אותן.

במידה ואתם סובלים מיונים המקננות לכם על הגג או ליד ביתכם אתם מוזמנים לפנות אל חברת מהלל בע”מ הרחקת יונים אשר פותרת כל בעיה ומציעה שירותים של הרחקת יונים בגבעת שמואל. פנייה לחברה זו מבטיחה שירות אדיב, מקצועי, יעיל, אמין וכמובן עמידות לאורל זמן של סילוק היונים.

הרחקת יונים בגבעת שמואל
הרחקת יונים בגבעת שמואל
רשת במסתור כביסה בגבעת שמואל
הרחקת יונים בעזרת רשת יונים מקצועית בגבעת שמואל
סילוק יונים בעזרת רשת יונים בגבעת שמואל
רשת יונים בגבעת שמואל