הרחקת יונים בגבעת שמואל

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בגבעת שמואל

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים בגבעת שמואל. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

הקדמה קטנה להרחקת יונים בגבעת שמואל

בדרך כלל אפשר להגדיר את היונים כציפורים ידידותיות לאדם ואף יפות. ידוע כי בימי עבר יונים רבים היו נוהגים להעביר מכתבים ממקום למקום והציפור תמיד הייתה מוצאת את הדרך חזרה לביתה. עם זאת, יש לציין כי היונים מקננות בעונת הקיץ ומטילות לפחות עשרה ביצים בעונה. ובכן, אזרחים ישראלים רבים צריכים להתמודד כל שנה עם יונים אשר החליטו לקנות על המזגן או בכל מקום אחר בביתם. על מנת למנוע מתופעה זו, קיימות שיטות של הרחקת יונים בגבעת שמואל מבלי לפגוע בציפורים.

מדוע צריך הרחקת יונים בגבעת שמואל?

יונים הנשארות בקרבת הבית, בתוכו או מעליו ואף מקננות בו עלולות לגרום לכלוך רב בשל הלשלשת שלהן אשר מביאה ריח רע. בנוסף לכך, הלשלשת מכילה חיידקים אשר גורמים למחלות קשות לבני אדם כמו הסלמונלה הנגרם מחיידקי שלשת היונים.

לכן, במידה והנכם סובלים מבעיות יונים, מומלץ להזמין שירות של הרחקת יונים בגבעת שמואל. יש לבחור בחברה אשר מציעה פתרונות עמידים ויעילים לאורך זמן במטרת הרחקת יונים.

אלו שיטות קיימות של הרחקת יונים בגבעת שמואל?

קיימות שיטות שונות אשר ניתן לבצע הרחקת יונים בגבעת שמואל:  

  • השיטה הראשונה היא לגרום לציפורים לחוש חוסר נוחות ויציבות שמונעת מהן לנחות ולקנות על גבי מקום מסוים. שיטה זו מתאפשרת על ידי דוקרנים נגד יונים אשר ניתן להשתמש למקומות צרים. זהו קפיץ מקפיץ המיועד בעיקר לרעפים רוכבים ומעיקות.
  • השיטה השנייה הינה התקנת רשת יונים אשר עוטפת את גג הרעפים או מונעת מהציפורים להיכנס ברווח בין גג הרעפים לבין קולטי השמש.
  • לסיום ניתן להשתמש באויבים הטבעיים של היונים, כמו הציפורים הדורסות או העורבים. ליתר דיוק, ניתן לבנות דחלילים בצורתם המרחיקות את היונים ומפחידות אותן.


במידה ואתם סובלים מיונים המקננות לכם על הגג או ליד ביתכם אתם מוזמנים לפנות אל חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים אשר פותרת כל בעיה ומציעה שירותים של הרחקת יונים בגבעת שמואל. פנייה לחברה זו מבטיחה שירות אדיב, מקצועי, יעיל, אמין וכמובן עמידות לאורל זמן של סילוק היונים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

הרחקת יונים בגבעת שמואל
הרחקת יונים בגבעת שמואל
רשת במסתור כביסה בגבעת שמואל
הרחקת יונים בעזרת רשת יונים מקצועית בגבעת שמואל
סילוק יונים בעזרת רשת יונים בגבעת שמואל
רשת יונים בגבעת שמואל

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן