הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים

ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

כיצד לבחור דוקרנים נגד יונים?

היום נורא נפוץ לראות על מעקים, פרגולות ואפילו אדניות של צמחים – דוקרנים נגד יונים. מדובר למעשה על פתרון זול ונוח, אשר מבטיח להרחיק את היונים מהמקום ולמנוע מהם לקנן שם. ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של דוקרנים שונים, כאשר רובם עשויים מסוגים שונים של מתכות, כגון ברזל או נירוסטה. אופציה נפוצה נוספת היא דוקרנים העשויים מפלסטיק. צורת העבודה של הדוקרנים היא פשוטה, הדוקרנים דוקרים את כפות הרגליים של היונים כאשר אלו נוחתות עליהם. כתוצאה מכך, היונים נמנעות מלנחות במקום ולמעשה ממשיכות הלאה לעבר החלון של השכנים. בצורה כזו, כל המטרד של הופעת היונים נמנע מראש, היות והדוקרנים יוצרים סביבה עוינת עבור היונים.

יתרונות הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים

כאמור, הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים הינם פתרון נוח ונפוץ במיוחד, במלחמה נגד יונים. הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים עיקריים:

  1. מדובר על פתרון זול יחסית ונוח להתקנה. כאשר מדובר על אדן החלון למשל, אין בעיה להתקין את הדוקרנים בצורה עצמאית, ובכך להימנע מהופעת קן עם ביצים על החלון שלכם.
  2. הדוקרנים אינם בולטים לעין ואינם פוגעים בחזות הבניין. אנשים רבים טורחים ומשקיעים לא מעט כסף ואנרגיות בעיצוב של הבית והגינה שלהם. על מנת לא לפגוע בכך אבל עדיין להרחיק את היונים מהמקום, ניתן להשתמש בדוקרנים שכמעט ואינם נראים לעין אפילו ממרחק של מטרים ספורים.
  3. הדוקרנים אינם פוגעים ביונים, ולכן מבטיחים פתרון הומני להרחקת היונים מהמקום. הדוקרנים בנויים בצורה כזו, שהם אינם יכולים לחתוך את היונה או להזיק לה. הם פשוט יוצרים משטח נחיתה לא יציב, אשר גורם ליונה להמשיך הלאה.

כיצד לבחור דוקרנים נגד יונים?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של דוקרנים נגד יונים, לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו. על מנת לבחור בסוג המתאים לכם, מומלץ להיעזר בעצתו של איש מקצוע מנוסה ואחראי. חברת מהלל הרחקת יונים מספקת שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים ומנוסים במיוחד. צוות העובדים יוכל לזהות את סוג הבעייתיות הקיימת במקום, ובהתאם לכך להציע את הפתרון המושלם. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן