ייעוץ מקצועי על הרחקת יונים באמצעות הדברת יונים

אנו מומחים בביצוע הרחקת יונים ע"י הדברת יונים, ניתן להתקשר לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם.
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים, מהלל בע”מ הרחקת יונים.
מומלץ!

קצת על הדברת יונים

יונה היא בעל חיים נפלא, כל עוד היא לא מקוננת בסביבתנו. היונים אוהבות לקונן בסביבתם של בני אדם משום שבסביבה זו הן מספקות את כל הצרכים שלהם: מקום מוגן מפני טורפים, מקומות גבוהים פנויים בדרך כלל (צמרות עצים, אדני חלון, חדרי כביסה בבניינים, גגות רעפים ועוד) וכמובן אוכל רב. היונים ניזונות משומשום, גרגירים ושאריות מזון בעיקר, המצויות בשפע אצל בני האדם כמעט בכל מקום. במקרה כזה הדברת יונים היא הפתרון היחיד כדי להרחיק אותן מסביבתנו.

הדברת יונים - מדוע יונה נחשבת כמטרד בכלל?

לשם מה בכלל קיים דבר כזה הדברת יונים ומדוע יונה נחשבת למזיק? ובכן היונים יכולות להזיק לבני אדם ב-2 דרכים עיקריות: האחת היא הלשלשת שהם משאירים אחריהם, בעלת ריכוז חומצי גבוה שיכול להזיק גם לפח. הן יכולות להפחית צבע ויכולות להוות נזק לא נעים בעיקר לרכב המשפחתי אם הן מקוננות באזור שבו מחנה הרכב. הדרך השנייה היא הכינים שהן נושאות על כנפיהן אשר עשויות לגרום להיווצרות מחלות אצל בני הבית חס וחלילה או אפילו אצל בעלי חיים. זאת ועוד שהיונים עשויות לעשות רעש רב, בעיקר כאשר מקוננות בלהקות וזה בלתי נסבל בשעות רבות של היום.

הדברת יונים או הרחקת יונים?

הפתרון האולטימטיבי הוא כמובן הדברת יונים והרחקתן מהאזור לצמיתות. הביטוי הדברת יונים יוצר אצל אנשים רבים תחושה שמדובר בהדברה לא הומנית או בהדברות מסוגים של מזיקים שונים כאשר ההדברה היא על מנת לחסל את המזיק לחלוטין. משום כך נהוג לומר היום הרחקת יונים כיוון שהליך ה”הדברה” של היונים היא בעצם הרחקתם מהאזור או הכנת הסביבה כלא נוחה וראויה לקינון מבחינתן. ניתן להשתמש ברשת נגד יונים, התקנת דוקרנים, חסימה של אזור מסוים או אפילו שימוש בעזרים טכנולוגיים מתקדמים. חלק מהשיטות נועדו על מנת להרחיק את היונים וחלק על מנת להפוך את המקום ללא נוח לקינון. אלה המיועדות להרחקת היונים לא תמיד יעבדו או לפחות לא לטווח ארוך, משום שהיונה היא חיה המסתגלת מהר לסביבה ואם היא תראה לנכון שהוא נוח ובטוח לקינון אז רעשים שונים או זה שתבריחו אותם עצמאית לא יזיז להן.

חברת מהלל בע”מ הרחקת יונים מתמחה בשירותי הרחקת יונים לצמיתות, בלי דאגות ובלי מריחות. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם