השפעת הכלכלה על הרחקת יונים

ייעוץ מקצועי על השפעת הכלכלה על הרחקת יונים

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על השפעת הכלכלה על הרחקת יונים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

קצת רקע על השפעת הכלכלה על הרחקת יונים

ב-10 שנים האחרונות יש עליה במכירת מוצרי הרחקת יונים כל שנה עלייה נוספת במכירות. לאור השפעת הכלכלה על הרחקת יונים והמצב הכלכלי בעולם ובישראל היה חשש ששוק הרחקת יונים ירד בצורה דרמטית. מכירת מוצרי הרחקת יונים בעבר היו ברובם למדבירים, מרחיקי יונים ושיפוצניקים.
המכירות התבססו בדרך כלל על קניית דוקרים נגד יונים, רשת להרחקת יונים שקופה או רשת יונים מקצועיים ומוצרים נלווים להתקנת המוצרים. מכירת מוצרי הרחקת יונים למרחיקי יונים הייתה זולה לעומת ההתקנה עצמה.

מרחיקי יונים לוקחים מאות ולפעמים אלפי שקלים עבור התקנת מוצרי הרחקת יונים שלפעמים ההתקנה היא מהירה ופשוטה.
לאור השפעת הכלכלה על הרחקת יונים והמצב הכלכלי לאחרונה, יותר ויותר לקוחות פרטיים החליטו לחסוך בהוצאות הקשורות בהרחקת יונים ולכן ישנה עליה דרסטית במכירת מוצרי הרחקת יונים ללקוחות פרטיים. עובדה נוספת היא, שמכירת דוקרנים נגד יונים ורשתות יונים ממשיכה לעלות בהדרגה בדומה לשנים קודמות.
כך נוצא מצב שבעצם המצב הכלכלי הקשה בארץ פגע במדבירים, מרחקי יונים, איך אינו פגע במכירת מוצרים נגד יונים, ההפך הוא הנכון.

כיום, נוצר מצב שמדבירים, מרחקי יונים ושאר המתקינים מורידים מחירים להתקנת המוצרים. למרות הורדת המחירים עדין ישנה עליה דרסטית במכירת מוצרים ללקוחות בפרטיים. המצב הכלכלי השפיע על התקנת מוצרי הרחקת יונים כך שלאחרונה פנו אלי חברות ניהול בניינים שקנו רשת נגד יונים, דוקרנים להרחקת יונים והתקינו בעצמם. לאחרונה, לאור השפעת הכלכלה על הרחקת יונים והמצב הכלכלי, נכנסו לשוק מוצרים להרחקת יונים מזויפים,מוצרים אלו נמכרים בזול יותר מאשר המוצרים האורגינלים. זיהוי מוצר מזויף להרחקת יונים קל מאוד.

איך מזהים דוקרנים נגד יונים מזויפים ?

על דוקרנים נגד יונים אורגינלים צריכות להיות חותמות זיהויי ברורות, בבסיס דוקרנים נגד יונים דגם W ישנה חותמת CE המתארת תו תקן אירופאי – יש לשים לב שעל כל חצי מטר של דוקרנים יש חותמת,בנוסף לחותמת זו יש חותמת P.V. המתארת שבסיס הדוקרנים עשוי פי.וי.סי.
בנוסף, ניתן לראות בצורה ויזואלית שבדוקרנים מזויפים מפתח הדוקרנים אינו שווה ואינו מגיע למפתח של 15.5 ס”מ ובסיס הדוקרנים אינו שווה.

מה יקרה אם אני אתקין דוקרנים נגד יונים מזויפים ?

דוקרנים מזויפים אינם עמידים בתנאי מזג האוויר ולכן לאורך תקופה הם יתפרקו. רוב הדוקרנים המזויפים עשויים ברזל במקום נירוסטה ולכן על הדוקרן עצמו יצטבר חלודה ולאורך זמן הדוקרן ילכלך את הקיר התחתון בו הוא מורכב. בעיה נוספת בדוקרנים נגד יונים מזויפים היא, שהם לא יעילים. דוקרנים אורגינלים הם בגובה 11 ס”מ והמפתח שלהם הוא 15.5 ס”מ. כך נוצר מצב שיונה אינה יכולה לנחות על המשטח והיא עוזבת את המקום.

דוקרנים להרחקת יונים מזויפים גובה הדוקרן הוא בין 9-10 ס”מ והמפתח שלהם הוא בין 10 ל-13 ס”מ. כך נוצר מצב שיונה יכולה לנחות. מאות פעמים אנו מגיעים לבנים ומפרקים כל מיני סוגי דוקרנים נגד יונים ומחליפים דוקרנים אלו לדוקרנים אורגינלים. כיום, לקוחות פרטיים וממשלתיים מבינים את חשיבות מוצר טוב ולכן בודקים ומתעניינים לגבי טיב המוצר ובקשים לקבל אחריות. יש לזכור שעל דוקרנים אורגינלים מקבלים תעודת אחריות ל- 5 שנים, ולכן בקשו תעודת אחריות על הדוקרנים לתקופה זו.

איך מזהים רשת נגד יונים מזויפת ?

רשת נגד יונים מקצועית מגיעה בחבילות של 12 מטר על 100 מטר. חיתוך הרשת נעשה ע”י חנות מוצרי הרחקת יונים.
רשת אוריגינלית מגיעה בצבע אחיד בצבע חום בהיר ( צבע אבן ) .אם צבע רשת נגד יונים אינו שווה לאורך כל הרשת אז היא מזויפת.זיהוי פשוט נוסף הוא כאשר אתם קונים רשת נגד יונים בקשו לקבל תעודת אחריות מסודרת מהחנות בה אתם קונים ל- 5 שנים.

מה יקרה אם נתקין רשת להרחקת יונים מזויפת ?

רשת להרחקת יונים מזויפת פשוט תיקרע ויהיה צורך להחליפה אחרי תקופה קצרה יותר, כך נוצר מצב שלאורך השנים הלקוח משלם יותר כסף ולכן יש לקבל תעודת אחריות עבור רשת להרחקת יונים ל- 5 שנים.

האם השפיע המצב הכלכלי על מחירי מוצרי הרחקת יונים ?

לא, השפעת הכלכלה על הרחקת יונים לא משפיעה על מחירי מוצרי הרחקת יונים.
לאורך השנים, מחירה של רשת נגד יונים אוריגינלית עולה לאור הביקוש העולה והגובר בארץ ובעולם.
דוקרנים נגד יונים אוריגינליים עשויים בסיס פולי-קרבונט בתוסף U.V.
והדוקרנים עצמם עשויים נירוסטה. הסיבה לכך – שי חוסר תמידי בעולם למוצרי נירוסטה. כיום, יותר ויותר מדינות ממחזרות נירוסטה בגלל החוסר שקיים סיבה נוספת היא עליית המודעות לעולם ירוק יותר.
תהליך המחזור הוא יקר, לכן כרגע מחיר דוקרני יונים נשאר כמו שהיה, אך יש צפי שבזמן הקרוב יעלו מחירי מוצרי הרחקת יונים.

לסיכום:

המצב הכלכלי הקשה אינו משפיע על מכירת מוצרי הרחקת יונים, ההפך הוא הנכון. מכירת מוצרי הרחקת יונים, כגון: דוקרנים נגד יונים, רשת להרחקת יונים ומוצרים נוספים עולים בהדרגה ומחירם צפוי לעלות בקרוב. המצב הכלכלי משפיע על מרחיקי יונים ומדבירים שהם הנפגעים העיקרים, מכיוון שכמות ההתקנות ירדה.

כמות מכירות מוצרי הרחקת יונים לא השתנה אלה עלתה במקום שיקנו מרחיקי יונים ומדבירים מוצרים, קונים אותם היום יותר ויותר לקוחות פרטיים ומתקינים את המוצרים בעצמם לאחר שמקבלים הסבר התקנה בחנות מוצרי הרחקת יונים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן