הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה

ייעוץ מקצועי על הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה

חברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מומחים בביצוע עבודות הרחקת יונים ומעניקים ייעוץ מקצועי על הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר להרחקת יונים באמצעות רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

מומלץ!

השאירו פרטים

הרחקת יונים לצמיתות

אנו מבצעים עבודות הרחקת יונים ומוכרים מוצרי הרחקת יונים בחנות הרחקת יונים היחידה בארץ.

דוקרנים נגד יונים

מכירה והתקנת דוקרנים נגד יונים המגנה נגד יונים וציפורים קטנות. הדוקרנים בעלי תו תקן ומותקנים על מזגנים, אדן חלון, גגות רעפים ועוד.

רשת יונים מקצועית

רשת יונים

מכירה והתקנת רשת יונים מקצועית או שקופה המגנה נגד כניסת יונים. הרשת מותקנת בבניינים נמוכים, בניינים רבי קומות, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

רשת דרורים מקצועית

רשת ציפורים

מכירה והתקנת רשת ציפורים מקצועית או שקופה נגד כניסת ציפורים קטנות כמו מיינות, דרורים ועוד. הרשת מותקנת בבניינים, מסתורי כביסה, חלונות ועוד.

עורבים נחשבים כיום למזיקים לא רק בשל הרעש שהם עושים אלא גם אלה יכולים להעביר מחלות ווירוסים שונים. העורבים יכולים להרוס את פירות העצים בגינה, להתיישב על אדן החלון ולקרוא ללא הפסקה עד שאנו כבר מושכים את השערות ומשתגעים. הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה הוא אולי הפתרון היעיל ביותר למצב זה ואז כל שיוותר לנו הוא ליהנות מהשקט והאווירה הרגועה.

שיטות שונות להרחקת עורבים

ישנן מספר שיטות יעילות להרחקת עורבים. אם אתם מאלה שאוהבים לנופף להם עם הידיים ולצעוק אז אחלה, אך אנו מניחים שאין לכם את הזמן והסבלנות לעשות כך ולכן אנו נמליץ לכם על שיטות אחרות. ישנם דחלילים בצורות שונות שבאמצעותם ניתן לגרש את העורבים, ישנם מכשירים קוליים של סונארים שרק העורבים שומעים אותם וישנה אפשרות לבצע הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה.

היעילות של הדוקרנים מנירוסטה

ישנם סוגים שונים של דוקרנים, החל מדוקרני פלסטיק, דרך ברזל מגולוון, דוקרני נחושת ועוד. הרחקת עורבים באמצעות דוקרנים מנירוסטה הוכחה כיעילה ביותר מבין סוגי הדוקרנים השונים. ניתן להבין מדוע זה כך בעיקר בשל החומר שממנו קרוצים הדוקרנים. למעשה, דוקרנים מנירוסטה יהיו מוגנים מפני קרני השמש ומתאימים גם לאזורים מוצלים וגם לאזורים מוארים. בשל עובדה זו הם יחזיקו זמן רב יותר ולא תצטרכו אחרי כמה חודשים להחליף את הדוקרנים בחדשים ולשלם פעם נוספת על דוקרנים ועל התקנתם. דוקרנים מנירוסטה גם יחזיקו לאורך שנים רבות מבלי להחליד בגשמי החורף. נירוסטה אמורה להיות מתכת בלתי חלידה, אולם בגשמים שוטפים לאורך זמן אלה עשויים עדיין לצבור חלודה.

כיצד נבצע הרחקת יונים באמצעות דוקרנים מנירוסטה?

אז לאחר שהשתכנעתם כי הרחקת יונים באמצעות דוקרנים מנירוסטה הוא הפתרון הטוב ביותר למכת העורבים שלכם, כל שנשאר לכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לטפל בבעיית העורבים שלכם. אנו בחברת מהלל בע"מ הרחקת יונים מטפלים גם בבעיות עורבים ובבעיות נוספות ונשמח לספק לכם דוקרנים מנירוסטה איכותיים ובעלי תו תקן אירופאי ויעמדו בפני מפגעי מזג האוויר השונים. את הדוקרנים ניתן להתקין בקלות יחסית באזורים שבהם יש פוטנציאל לנחיתה והתיישבות של העורבים.

לכתבה במאקו 12 על מהלל בע"מ הרחקת יונים אצל מנחם הורוביץ, התכנית הכלכלית: לחצו כאן.

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בלוג הרחקת יונים

החלפת רשת יתושים

החלפת רשת יתושים בדירות ובתים פרטיים החלפת רשתות נגד יתושים הוא אחד מהשירותים הנפוצים בארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של

קרא עוד »
הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר

הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים היא מהשירותים הפוצים ביותר של מדבירים מכל רחבי הארץ. למעשה יש אנשים שעובדים במשרה מלאה רק במקצוע זה של הרחקת

קרא עוד »
דוקרן להרחקת יונים

דוקרן להרחקת יונים

ישנן מספר רב של שיטות לטיפול ביונים כאשר המפורסמת והפופולרית שבהן היא דוקרן להרחקת יונים. הדוקרן אינו פוגע מבחינה פיזית בשום אופן ביונה אלא גורם

קרא עוד »
דילוג לתוכן