050-5542826

להזמנת מתקין לביצוע הרחקת יונים, התקשרו: 050-5542826
נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים !
מהלל בע”מ מעסיקה צוות עובדים מקצועי, איכותי ומיומן לעבודות הרחקת יונים לרבות גובה וסנפלינג, מרחיקי יונים מחנות מוצרי הרחקת יונים נמצאים בכל הארץ בעלי הכשרות, הסמכות והתרים לעבודת הרחקת יונים בגובה בניהול מנהל מקצועי.

מאמר הרחקת יונים

מאמר הרחקת יונים

הרחקת יונים היא מקצוע השייך לתחום ההדברה, בחמש עשרה השנים האחרונות התרבו היונים בסביבת האדם מאוד עד כי הן גורמות לנזקים, ומביאות מחלות שגורמות לאדם לרצות להרחיק אותן מסביבתו. אנו כתבנו מאמר הרחקת יונים כדי שתוכלו לדעת איך מבצעים זאת ובעזרת איזה מכשירים.

איך מבצעים הרחקת יונים ?

הרחקת יונים מתבצעת בשלושה דרכים עיקריות. כל אחת מהשיטות מתבצעת על ידי מספר אמצעים.

הרחקת יונים על ידי דוקרנים נגד יונים, קפיץ או רשת

הרחקת יונים בשיטות אלו עובדת על העיקרון המנחה כי היונים מחפשות מקום בטוח ויציב על מנת לעמוד עליו וכמובן כדי לקנן בו. העיקרון של מכשירים כמו קפיץ מקפיץ, דוקרנים נגד יונים או רשת יונים הוא שהם גורמים למשטח לזוז ולהיות לא יציב ולכן היונים נמנעות מלנחות עליו ומחפשות מקום אחר לרביצה וקינון.

הרחקת יונים על ידי מניעת כניסה

מקומות צרים וחשוכים ומרוחקים ופעילות אנושית או של בעלי חיים אחרים, כמו למשל כוכי כביסה,רווחים של גגות רעפים, ועוד, מהווים מקום מסתור וקינון אידיאלי ליונים. על מנת למנוע מהן לקנן במקומות אלו, ניתן לסגור את הכניסה אליהם ברשת וכך היונים לא יכולות להיכנס ולקנן או ליצור נזקים ולכלוך.

הרחקת יונים על ידי אויבים טבעיים

האויבים הטבעיים של היונים הם העופות הדורסים – בז נץ, וכו’ וכן עורבים שנוהגים לתקוף את היונים ולטרוף אותם או לגנוב ביצים של יונים וגוזלים מהקן. הצבה של דחלילי עופות אלו יכולה לגרום ליונים לפחד מלעמוד או לקנן במקום ולכן הן עוזבות.
סוג נוסף של דחלילים הם דחלילם של יונה מקננת. דחלילים אלו עובדים על העיקרון של היונים שנקרא עיקרון הטריטוריאליות. עיקרון זה אומר שאם יונה מקננת במקום אחד יונים אחרות לא יבואו לקנן שם. לכן הצבה של דחליל יונה מקננת יכול להרחיק את היונים.

לכל המעוניינים לרכוש מוצרי הרחקת יונים, לרבות רשת להרחקת יונים, דוקרנים נגד יונים, יכולים להגיע לחנות ברחוב אצ”ל 48 תל-אביב בשעות הפעילות.
שעות הפעילות:
א’-ה’ 08:00-19:00

ו’ 08:00-14:00

ניתן לשלם במזומן או צ’יק לפקודת : מהלל בע”מ

Comments are closed.